Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте. Днес ми се случи - тръгвам и натискам да си сваля прозореца и нещо тръгна уж и май пак се върна. След това не иска да се сваля. Гледах уж за прекъснати кабели, но нищо не излезе. От какво може да е?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излизат много лесно. Разкача се конектора де ги топли и маркуча за водата. Вече какво трябва да се купи за да пръска по добре някой друг да каже. Търся аз такива дето правят мъгла.

Редактирано от GameON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих такива който пръскат на мъгла. Намерих си от Кади но и от Туаран стават. Само си поръчах едни преходници че без тях не става. Във форума има тема, че не помня номера на преходниците. Дали чисти по добре трудно мога да кажа но със сигурност е много по икономично от към разход на течност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 27.04.2017 г. at 7:27 PM, bomini said:

Аз купих: 2 пръскалки с подгрев (5M0 955 986 C 9B9) и 2 адаптера (4F0 955 431).

Като ги сменя ще пиша.

 

Да има една тема във форума и е точно тази, просто на по-задна страница. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръскалките ги има е Евро 07 около 45-50лв е бройката, преходниците са само оригинални, имат ги Елит кар около 2-3лв бройката.Скоро изхвърлих опаковките и нямам номера :( Сменят се за 2 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо няма ли да каже?

На 15.05.2017 г. at 15:42, Tuchev написа:

Здравейте колеги, искам да попитам може ли да попитам, дали сега като сложа андроид на колата дали ще може да свържа така нещата, че да ми се показва парктроника, както е на изображението...

audi-navigation-plus-retrofit.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите от Кади пръскат като нови, просто трудно се намират с подгрев втораупотреба. Все пак има опасност да отцелиш и прецакани. А преходниците са за капака че тези са малко по тесни и без преходниците не стоят на капака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана днес беля при смяната на филтрите... Бях си взел всичко на Mann, но се оказа че масления е объркан - пратили са ми някакъв друг (не съвпадаше със стария нито по номер OC 264, a и физически беше доста по-голям.) За съжаление това го видях когато вече беше твърде късно, стария филтър беше свален и повреден преди свалянето и трябваше да се импровизира. Обикалях магазините, но не намерих нито един на някаква по-нормална марка. Наличен за AVJ-то имаше само някакъв "clean filter" :( Въпроса ми е - мога ли нещо да си повредя мотора заради тоя кучешки филтрър дето сложих или няма какво толкова да стане :(

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, aRobben написа:

 ... и физически беше доста по-голям ...

За този двигател се предлагат и филтри с по-голям обем. Препоръчителни са ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях със стандартно 1ВА окачване тди на предно

Смених пружините с такива от 1ВЕ и не слезе много надоло

Това защо така се получи?

Не трябваше ли да направи стойка като на 1ВЕ?

IMG_20170531_165331.jpg

Ето как е с 1BV окачване, , като всичко е сменено с ново оригинално преди 3 години в ауди. В смисъл пружините не са омекнали и амортисьорите са си топ. Гумите са 235/45/17 , 1.8ТQ

П.П. Решух да си я щракна, че утре влиза за боя и се сетих за темата...cc88266d82778e2f3dad7b6f9be28337.jpgff54c48a0f3efccbb22f9593b8cfdd0f.jpg

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте снощи както си карах и ми светна лампата с триъгълника ESP и ABS. Спрях угасих не угаснаха. После както си карах и изгаснаха от самосебе си. Това на какво се дължи?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностика ще покаже. При мен има подобни проблеми заради стоп машинката. Но при теб може да е друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...