Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз така си мисля ,но все пак е хубаво човек да чуе мнения.Благодаря !Май ще заделям пари за 18 комплект :hilezh:

 

 

МАРТО7007 сигурен ли си ,че са по -леки ?Теглил си  ги?И може ли снимка на 18-ките ?

Какво ще кажете за тоя модел?

http://www.margel.info/lang_bg/rim.php?id=1192

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отказах от 18-ките заради пътищата. Понеже колата е ежедневка и дори и със 17ките ми е доста твърдо(с 1BV съм). Просто не искам да слагам по-ниска гума от 45.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги мерил,но само на ръка хванати,разликата е осезаема и се чувства.

Мой съвет е,да си търсиш ОЕМ джанти и гуми XL ( Extra Load) и с внимателно каране,ако не те изненада някой трап,няма да имаш проблем.

 

Това са мойте от снимката.

http://www.excellcars.co.uk/images/vehicles/1036/large/img_1457.jpg?overlay=logo-shaded.png&overlay.position=960,10&overlay.size=230,92&overlay.opacity=100

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са О.З ... ще цитирам с точност: Aluminium-Gussrader Audi Exclusive 8Jx18 15 Speichen-Design in Titanoptik mit (quattro GmbH) 

Ако не бъркам същите се слагат в DTM версията на (В7) модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно това са DTM джанти, приличат си с O.Z.

Ако решиш да ги продаваш пиши.

 

 

 

 

Редактирано от Raziell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вярно в това,че гума 235/40R18 е по-лека от гума 235/45R17.

235/45R17 тежи около 12-13 кг.

Джантите 18" DTM на Б7-цата на Марто са топ.:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да хубави са DTM-е!

 

Последно мнение за тези джанти .Ще отиват ли на черна B7-ца с хром пакет ?OEM джанти с ЕТ35 трудно се намират.Понякога излизат  от А6 4G с ET39 което приемливо.

http://www.margel.info/web/lang_bg/Джанти/AUDI-1329-GMP-Лети

 

 

Редактирано от Raziell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бърз преглед в olx ... показва,че има доста ОЕМ джанти с ЕТ35 зависи вече дали ще ти харесат и така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ви питам има ли в някоя от големите вериги за авточасти да са продават от тоя тип пружинни скоби за маркучи?
 

 

norma-fbs-din-3021-spring-band-hose-clam

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги един майстор ми сваля фара на колата и е карал без него явно е записала  грешка не ми се пускат пръскалките на фаровете при включени светлини  иначе съм със автоматично регулиране на светлините и миене на фаровете 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, royce написа:

Колеги, да ви питам има ли в някоя от големите вериги за авточасти да са продават от тоя тип пружинни скоби за маркучи?

Такива по-сложни скоби има в магазините за авточасти за камиони.

Това в случай,че в другите вериги няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте! Наложи ми се да свалям кората на предна дясна врата. Свърших си работата обаче сега тази врата не функционира. Нито плафони светят, нито прозорец се сваля от нейния бутон. Нещо трябва ли да обучавам? Кво стана? От шофьорската врата се сваля прозореца. Разкачах буксата на моторчето за прозореца.

Редактирано от DimitarBT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си закачил като хората буксите. Свали пак кората и огледай коя букса не си закачил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, някой кара ли с 215/55/16 да даде някоя снимка. Чудя се дали да си взема такива за зимата. Едва ли има голяма разлика с 205/55, но все пак...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да мина на 17ки, карах с летни гуми 215/55/16, а зимата с 205/55/16. С 215 ми харесваше повече и вида и возията. А и колата беше една идея по-висока с 215/55/16. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя служи за предпазване от скъсване на ремъка,в случай,че ти е блокирал компресора.Продава се като резервна част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...