Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Преди 1 час, teodor_83 написа:

Напълно са ми известни фабричните размери ...

 

Ако гумите вървят с джантите без да доплащаш взимай и карай до края на сезона. Няма да имаш драми. Пък догодина си вземи правилния размер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 12 часа, Raziell написа:

На джанта 7.5J двата размера ще са комфортни.Просто с 225/50/17 колата ти ще е малко по- мудна ,особено ако е quattro и нестабилна в завоий.

А ако е 2.0 ALT, там нито куатро нито динамика има :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, teodor_83 said:

Мисля,че на б7-цата няма заводски размер на 18 цола а само на 16 и17 ,но може и да бъркам,поне на моята не пише 18 и да зимата съм на 16 на 205 защото така пише на моята кола.Ай да не се заяждаме а да си помагаме и отговаряме ако знаем.А като на колегата МАРТО7007 колата е излязла от завода с един брой екстри защо в друга тема разпитва за донаждане на още защо не си я оставиш ОЕМ?

21167791_10154891613198616_1403476719209

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези на Ivo _Dinkov не са от  В7 ... Не стоят добре на колата. Изглежда груба и тежка като Камаз. B)

За 18" от оригиналните 8E0601025AT е най-добра ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е размера при В7-ца независимо ДТМ или С-лайн поръчана от завода по PR-код. 8Jx18 235/40/18

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, МММ1 said:

Тези на Ivo _Dinkov не са от  В7 ... Не стоят добре на колата. Изглежда груба и тежка като Камаз. B)

За 18" от оригиналните 8E0601025AT е най-добра ...

Са- от S4.

21269526_10154892906468616_429440376_n.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с единия ксенон(десен). С би-ксенон съм, при къси си свети добре но като пусна дълги не светва десния, като завия леко наляво светва (само в движение) и изправя ли воолана веднага угасва и си светят само къси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и снимката да лъже защото на другата която е отзад не изглежда по същия начин.Попитах защото на мен ми предстои смяна на пружини,ако може сподели някакви цени да знам какво ме чака долу горе.Моята също е s-line ама ми го няма стикера в багажника и незнам какви са точно пружините,гледам на предните има белязка жълт,син,червен,но отзад няма нормално ли е или трябва да има и на четирите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

230пружини, 60 шок тампони + прашници, около 200 амортисьори (купих ги ню олд сток от ибей- http://www.ebay.co.uk/itm/2-x-Genuine-Audi-A4-B7-04-08-S-Line-Sports-Suspension-Rear-Shock-Absorber-Pair/262000242646?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/1/2017 at 1:13 AM, m0zilla said:

Здравейте, имам проблем с единия ксенон(десен). С би-ксенон съм, при къси си свети добре но като пусна дълги не светва десния, като завия леко наляво светва (само в движение) и изправя ли воолана веднага угасва и си светят само къси. 

 

Със завиващи фарове ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , това е само при дълги светлини на десния фар. Късите нямат проблем. Чудя се дали може някой жичка при завиването на лупата да прави проблем. Напръскал съм буксата с  контактен спрей, но нищо не стана

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна тия дни. Като сваля фара и тази черна кутия на фара кат се свали имам ли пълен достъп до всички кабелаци ?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу може да се каже, че ако има нещо проблемно ще се види и ще може да се закачи без да се отваря фара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...