Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Еми аз съм с два комплекта оригинални джанти за Ауди и едните са с конусни глави а другите са със сферични и няма как сменял и болтовете.По добре си ги погледни липи си ако са с различни,а дължината мисля е еднаква ако няма фланци.

Изпратено от моят TA-1032 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте , карам Ауди А4 Б6 131 коня AVF Мотор когато докарах колата от германия беше с масло  Liqui Moly  5w40 ТОP TEC 4100 бях доволен не го пипаше след това го смених с Ravenol 5w40 немско масло е  , но забелязах че е намаляло вече е на 12 хиляди  и е под максимума и сега съм пред дилема между двете масла 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали да си взимам маслото с което купих колата или да продължа със сегашното това не знам дали е проблем че го харчи сегашното а от Германия не го пипаше , иначе турбината ми е проверявана в добро състояние е  и няма луфтове, ако е нормално да намалее до колко е допустимо.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си бил доволен от ЛИКИ МОЛИ защо си го сменил,слагаш пак ЛИКИ и ще разбереш стига да е със същото качество като от Германия,аз карам с кастрол 5в40 до 10 к не го пипа,след това незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех пак да сложа , но не знаех от къде да взема че в България е пълно с ментета масла знам че с това масло където го карам има гаранция за него и е истинско за лики моли нямам представа от къде да го взема гледам от сенакс  в Дружба  предлагат но не знам дали е добър избор иначе мерси за отговора :) 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди известно време в тази тема дискутирахме опцията за активиране на дневните светлини при Б6, но впоследствие реших, че ще взема външен модул, чрез който дългите да работят на по-нисък процент. Възможно ли е след инсталиране на DRL модула, като поставя ключа на фаровете в автоматичен режим, сензорът за светлина да определя кога да светят късите и кога дългите, играещи ролята на дневни светлини? Т.е идеята ми е ключът на фаровете постоянно да стои в авто режим и според осветеността само да си определя кои светлини да работят. Ако е възможно това, трябва ли да е някаъв по-специален модул и също така дали е необходимо да се активира някаква опция от вагком?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз съм със такъв модул с фото сензор и работи както си го описал,с тази разлика че моя ключ е без ауто и дневните тръгват след запалване,после сензора си ги сменя според осветеността

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, ако не стане първоначално замислената работа ще търся такъв модул. Все пак идеята ми е да ползвам фабричния сензор, който се намира в огледалото за обратно виждане и ще съм благодарен, ако някой разясни как стоят нещата при този случай.

Редактирано от radi_pr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не трябва да се активира или настройва допълнително. Слагаш модул на дългите при първия срещнат алармаджия, оставяш копчето на авто и повече забравяш за него - сензора се грижи за останалото.

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за капака дето покрива капака на клапаните и валовете само и гърловината за масло - отговора е ДА има тънка вата отдолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как се променя осветлението на таблото на АУДИ А4,модела ,който е от 2001-ва до 2004 година.мерси много , не виждам копче което да върши тази функция,а таблото свети малко тъмничко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колеги, някой сменял ли е спирачната течност профилактично ? Имам два нови предни спирачни маркучи и мисля да сменя и течността. Някой сменял ли я е не в сервиз, ако да мнения, тънкости? Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един вътре да помпи и един отдолу  обезвъздушава . Почва се от най далечното колело. ,тоест задно дясно, после задно ляво ,предно дясно и завършва с предно ляво. 

Ако трябва да обяснявам и как се помпи по добре иди в сервиз. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как се променя осветлението на таблото на АУДИ А4,модела ,който е от 2001-ва до 2004 година.мерси много , не виждам копче което да върши тази функция,а таблото свети малко тъмничко

От плюса и минуса на таблото

Изпратено от моят TA-1032 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих зимните гуми. Обаче ми казаха за континенталите да отида на 1000 км пробег да им се направи пак баланс. След това на 8к пак. Това за първи път го чувам... Вие какво мислите за това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...