Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само пера ако си вземе няма ли да станат ? Примерно нещо такова - %D1%87%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%

 

На мойта видях че е малко по различно захващането от на стандартните и може и да не стане тази от снимката.Иначе ако се вземат целия рамена от друга кола, на които пасват такива от снимката няма ли да стане ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш предвид рамена тип кука,няма как да стане,и аз исках моите да ги сменя с някакви други с по-нормално захващане ,ама не намерих съвместими,и ги адаптирах към масовият захват,при мен и със рамена от б7 зле беше,сега ми стоят за красота рамената от б7:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш рамена и чистачки от Б6 и после си купуваш обикновенни чистачки и сменяш само перата - работа за 3 минути. Мене ако питаш си е крачка назад това, но ако парите са фактор е удачно. Аз пък обмислям на Б6-цата да сложа рамена от Б7...

П.П. Влади, не ги ли продаваш рамената от Б7? :)

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GRUEL написа:

 

Слагаш рамена и чистачки от Б6 и после си купуваш обикновенни чистачки и сменяш само перата - работа за 3 минути. Мене ако питаш си е крачка назад това, но ако парите са фактор е удачно. Аз пък обмислям на Б6-цата да сложа рамена от Б7...

П.П. Влади, не ги ли продаваш рамената от Б7? :)

 

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Не,за момента ще стоят,а не са оригинални ,купих само рамена,около 40 евро иначе оригиналният кит рамена + чистачки е 80 евро

 

преди 15 минути, Chitatelia написа:

Как ги адаптира :)

С рязане и правене на накрайник за определен тип захват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, NIKO написа:

Добре ве....., щом едни чистачки ви замислят като разход, защо изобщо ги купувате тия коли........:nixweiss:

Нико,така е,прав си ама при мен филма беше голям,купих колата и освен че чистачките бяха зле ами липсваше някакви пластмасички или бяха счупени на самите рамена и незнаех откъде да започна за отстраняването на проблема,купих едни чистачки уж немски с адсптори за б7,е да ама ми трябват и рамена,взех рамена за б7 и същата работа,този захват с това въртящо квадратче 10х10мм не може да държи перото перпендикулярно на стъклото,отделно с голяма скорост и вятър се повдигаха и не чистят и прескачат,и накрая ми писна и ги адаптирах към друг захват и оттогава никакви проблеми,купих чистачки от най-евтинят вариант ,супер тихи са,и мога да ги сменям ако искам 4 пъти в година:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Б6 няма какво да се адаптира - рамената и самите чистачки са си оригиналните, сменя се само перото(гумичката) с такова от обикновенна чистачка.

Sent from my XT1585 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги като си настройвах пръскалките и счупих една игличка в едната пръскалка та въпроса ми е сега как да я изкаран, защото не пръска,запуши се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега най-простото в случая е да си вземеш от някоя морга други пръскалки, иначе трудно ще изкараш счупената част.

Междудругото пръскалките на тия Б6-ци са отврат  - правят течността на 4-ри струйки и реално мият, колкото да се каже че имаш стъкломиещо. Ако някой знае с какви се подменят за да я правят на "spray" нека сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, ivailo_slavov написа:

Колега най-простото в случая е да си вземеш от някоя морга други пръскалки, иначе трудно ще изкараш счупената част.

Междудругото пръскалките на тия Б6-ци са отврат  - правят течността на 4-ри струйки и реално мият, колкото да се каже че имаш стъкломиещо. Ако някой знае с какви се подменят за да я правят на "spray" нека сподели.

Тук е отговора на въпроса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема според мен е,че самите дюзи са много ниско разположени (под предния капак) и пръскат под малък ъгъл спрямо стъклото.Голяма част от струята се пръска в чистачките вместо в стъклото.

С дюзите който правят "мъгла" е по-добре,но пак го има този проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, svoenraven написа:

Тук е отговора на въпроса.

Благодаря колега - темата е наистина полезна и мисля да ги сменям аз тия пръскалки :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че могат да се сменят крушките на късите и без сваляне на фаровете :)

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Black edition написа:

Честито 

Благодаря :)

преди 5 минути, герги написа:

И какъв е ефекта?

Не знам :hilezh:

Смених ги и само  проверих дали светят. Беше светло на вън.

Изгоря ми лявата и си купих две нови. Смених ги и двете за да са еднакви, а друдата си я прибрах.Старите бяха на Wurth.

 

Най-вероятно по-натам ще сложа ксенон.

 

 

 

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тавана ми е провиснал...не е много но тенденцията е да провисне целия. дайте някакъв жокер от къде да почна да разглобявам  за да го сваля? кое се сваля? корите по гредите свалят ли се? май ще падне разглобяване....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...