Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 207
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди 12 часа, Wizi написа:

Отделно при редакция на цял цитат можеш да си изрежеш каквото пожелаеш. Или в случая говориш за съвсем различно нещо?

 

Точно при редакция на цитат не ми се получава.

Не ми разрешава маркиране на част от вече цитирания текст,

а само на цели редове.
 

Адрес на коментара

аре сега пък проблем и с ЛС. Какво го направихте този форум, постоянно е бъгав и бавен и какво ли още не...........................................................................................................................................................................

Адрес на коментара

Table 'ibf_core_message_posts' is marked as crashed.

Оправено. Видях, за проблема, но нямах лаптоп под ръка :(

 

Съжаляваме за забавянето

Адрес на коментара

В купува/продава не виждам бутоните за ъпване на тема. При мен ли е само проблема или има и още някой? Ползвам мозила.

Адрес на коментара
преди 39 минути, HITMAN написа:

При мен се виждат.

Пробвай да си изчистиш кеш-а на браузера.

Появиха се просто ей така, без да съм чистил нищо.

Адрес на коментара

"Моето съдържание" изобщо не е както преди.Има опция "Моята активност",но  е съвсем различно.Не са удебелени заглавията на  темите,в които е писано след моя последен коментар

Адрес на коментара
19 hours ago, integrale45 said:

Не са удебелени заглавията на  темите,в които е писано след моя последен коментар

 

 

Синята точка преди заглавието не определя ли в случая точно това? 

 

 

Адрес на коментара

Защо вече при търсене в гугъл отваря само по една тема от audibg.com. Преди търсенето на каквото и да е било през гугъл беше супер лесно.Можеше да се зададе по ключова дума да търси само във форума и намираше всичко, сега не е така. Това нарочно ли е? С цел да се използва търсачката на форума?

Адрес на коментара
5 hours ago, ole said:

Изпуснат превод

 

Мерси! Коригирано.

 

3 hours ago, genttogsg said:

При търсене не ми излиза падащото меню в кой подфорум да е търсенето.

 

За тази цел трябва първо да влезеш в желания форум където искаш да проведеш търсенето и горе в полето за търсене си избереш "Този форум".

Адрес на коментара

Когато някой е написал ново мнение и е минал 1 час, съобщението под аватара е „преди 1 часА”, вместо „преди 1 час”.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...