Jump to content

Национален Ауди Събор 2016


Wizi

Recommended Posts

:) добро утро колеги, днес към 14.00 часа потеглям към Калояново, всички невзети стикери заявени и свободни номера, ще са в мен и ще можете да си ги получите на пистата. Пак напомням на желаещите да участват в спортните дисциплини, че трябва да са на пистатанай-късно в 9.00, и по възможност да си носят попълнените декларации, както и да се отбележат в списъска за записване на участнците. Всички линкове ги има пуснати в темата като коментари. Пожелавам лек път утре и в неделя и ви приканвам да карате разумно в колоната от София, според ограниченията и темпото на водачите. До събота :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ще се съберем ли групичка тука от форума за тръгване в 7:00 утре ? Или няма много желаещи :д

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, AsK написа:

По програма видях, че в събота има 2-ри технически преглед от 13 часа. Нали си остава прегледа, както е планирано?

Той е само за участниците в драга,който няма да взимат участие в тайм-атака и майсторското и няма нужда да идват от 9:00

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно ли е да запазя още 1 номерче ? 
 


Калофер Бимбалов, FeRoWwW, Audi A3 1.6 , гр.Пловдив,0878244638, желан номер  - 295 ако ли не там каквото дадете.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, понеже никъде не прочетох дали на сабора са поканени и други марки автомобили от VAG групата, въпросът ми е в драга може ли да участвам с VW Golf?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам още веднъж и тук да благодаря преди всичко на @goldensun22 за това, че ни износиха на ръце през цялото време, за цялата организация и за всичко останало! На всички онези момчета и момичета от Кръвна Група Ауди, които се изпекоха брутално на убийствената жега без да гъкнат или да се оплачат! ГОЛЕМИ СТЕ!!!!!!!! Шапки долу!!!!! :respekt::gut: :flehan:

 

На @Elbi за кибиченето с приятна приказка и безотказната помощ през цялата събота, на @BECKO, @Schnura, @Raino, @daks и @zlobil за лаф моабета. :bia: 

 

Благодаря на всички, които дойдоха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И съм на мнението, че беше супер, само един мрънкач с бяла А3, управлявана от жена му ми помрачи втория ден, ама то без такива не може.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Wizi написа:

Искам още веднъж и тук да благодаря преди всичко на @goldensun22 за това, че ни износиха на ръце през цялото време, за цялата организация и за всичко останало! На всички онези момчета и момичета от Кръвна Група Ауди, които се изпекоха брутално на убийствената жега без да гъкнат или да се оплачат! ГОЛЕМИ СТЕ!!!!!!!! Шапки долу!!!!! :respekt::gut: :flehan:

 

На @Elbi за кибиченето с приятна приказка и безотказната помощ през цялата събота, на @BECKO, @Schnura, @Raino, @daks и @zlobil за лаф моабета. :bia: 

 

Благодаря на всички, които дойдоха!

Честно казано не очаквах такъв пост тук.Особено от теб.Винаги съм имал лошо мнение за теб базирано на постовете ти.Винаги си влизал напред с бутонките.За пръв път те видях на събора в събота и то благодарение на Юлияна разбрах кой си.Но това е друга бира и си е лично мое мнение.+-

Това че признавате заслугите за организацията на друг ви правя евала.Не знам колко коли бяха но 95 процента от тях бяха на кръвната група.А колите бяха доста.Не знам защо от АКБто нямаше солидно присъствие.Това не го казвам с лоши помисли.Просто констатирам.Явно в АКБ ентусиазма си е отишъл и е останал само ...не знам какво.Може в неделя да сте се активизирали но казвам какво видях в събота.

Ако съм обидил някой моля да ме извини.

Елизар ми направи много добро впечатление момчето.Евала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябвало е да дойдеш лично да се запознаем :bia: Туко виж те бях убедил какъв точно турбо супер пич съм ;):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Wizi написа:

Трябвало е да дойдеш лично да се запознаем :bia: Туко виж те бях убедил какъв точно турбо супер пич съм ;):hilezh:

Може би си прав но Елби не ни запозна.Мислех си че си някой случаен там.Не те познавам лично и затова може би греша.Мнението ми е само от постовете;Същото беше и с Цветчо докато не се запознахме на живо и си промених мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и коли от АКБ, просто нямаха отличителни знаци.

Имаше да. Като ходих да разгледам Ц5-цата на един колега с много добър аудио проект него го нямаше, ама колата е мрак, евала. S7-ци, S6-ци, А8, А7, много яки А6 C7, яки компетишъни, Б5-ци, въобще много яки коли имаше. Синьото S7 беше жестоко...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Wizi said:

Искам още веднъж и тук да благодаря преди всичко на @goldensun22 за това, че ни износиха на ръце през цялото време, за цялата организация и за всичко останало! На всички онези момчета и момичета от Кръвна Група Ауди, които се изпекоха брутално на убийствената жега без да гъкнат или да се оплачат! ГОЛЕМИ СТЕ!!!!!!!! Шапки долу!!!!! :respekt::gut: :flehan:

 

На @Elbi за кибиченето с приятна приказка и безотказната помощ през цялата събота, на @BECKO, @Schnura, @Raino, @daks и @zlobil за лаф моабета. :bia: 

 

Благодаря на всички, които дойдоха!

Евала за тези думи, аз ако ти покажа как изгорях два дена на пистата особенно на драга много ще ми се смееш. Евала и благодаря и аз на всички. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и благодарности на организаторите ! 

1 hour ago, liubo said:

...Не знам защо от АКБто нямаше солидно присъствие.Това не го казвам с лоши помисли.Просто констатирам.Явно в АКБ ентусиазма си е отишъл и е останал само ...не знам какво.Може в неделя да сте се активизирали но казвам какво видях в събота.

 

Аз днеска видях доста хора от АКБ-то, които не бях виждал отдавна, но си е вярно, че ни липсват отличителни знаци.. @Wizi какъв е филма с лайстните, някъде при някого има ли останали налични ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, liubo написа:

....Не знам колко коли бяха но 95 процента от тях бяха на кръвната група.А колите бяха доста.Не знам защо от АКБто нямаше солидно присъствие....

Аз доколкото забелязах,колите бяха от германската фирма АУДИ и събора е организиран заради тях.Кръвната група и АКБ коли не произвеждат.

Редактирано от lavatrice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има останало от всичко - тениски (мъжки и дамски), стикери (за вътрешно и външно), лайсни и чаши. Всичко е налично при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ole написа:

И съм на мнението, че беше супер, само един мрънкач с бяла А3, управлявана от жена му ми помрачи втория ден, ама то без такива не може.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Изобщо не си прав. 

Колата си беше на жена му.

И аз не съм виждал, досега жена да кара така.

Единствено респект за момето, заради всичките и перфектни стартове!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не споря за това на кой е колата и нямам нищо против нея, пуснахме се един път и ме би с лека преднина, евала и от мен за карането, много добра! Но, мъжа й беше голям филмар, урева целия събор за един кюнец.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...