Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

Не съм правил ъпдейт, колега ако ти си ъпдейтнал може ли да споделиш малко впечатления? Като цяло ако има колеги които са правили въпросния ъпдейт нека да споделят информация, ще ми е от полза. :)

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По-новите аудита са с-троник, и това се води една от най-бързите кутии.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, hysterics написа:

 

Мери се в мм и се пише по-голяма стойност, ако искаш да е по-ниска. Примерно мериш 390 отпред и пишеш 400 - това я сваля с 1 см.

А ако искам да е по висока пиша по-малка стойност ? Примерно меря и ми излиза,че е 400мм и да я направя по-висока пиша 380мм и ще се вдигне с 2см ? А защо е така,а не като пишеш по голяма стойност колата повече см да се вдига ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Thursday, October 13, 2016 at 14:02, CVT написа:

Добре де къде е хваната тая педе******я и тряя ли да смъкна цялата турбина че да я извадя?

14775642897701450074181.jpg

Редактирано от Mafiqta_94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, petio_venkov написа:

Става доста по-адекватна. Заслужава си!

Стефан (Kremator) ъпдейтва,не съм карал друга катафалка но според мен бързо ми превключва след ъпдейт и мап

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, trapera94 said:

А ако искам да е по висока пиша по-малка стойност ? Примерно меря и ми излиза,че е 400мм и да я направя по-висока пиша 380мм и ще се вдигне с 2см ? А защо е така,а не като пишеш по голяма стойност колата повече см да се вдига ? 

 

Не знам, колега, така е. Просто лъжеш компа, че е по-голямо разстоянието и той сваля, за да компенсира. Имай предвид, че тази манипулация не е предвидена заводски да си свалиш колата с 3 см, а за регулиране на окачването. Просто са го "хакнали".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси колега! 

Само друго да те питам на lift искам да я вдигна с 3 см примерно поне като я пускам да е висока да е висока, дали някой го е правил ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Mafiqta_94 said:
On 10/13/2016 at 2:02 PM, CVT said:

Добре де къде е хваната тая педе******я и тряя ли да смъкна цялата турбина че да я извадя?

 

 

Този цитат пък от къде го извади?

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, nikolay80 написа:

Я пусни някоя снимка да я видя как стои(може и на лично).Моята е със спортно окачване оригинално и затова ме притеснява ако е по ниска от стандартното да не опира.

http://imgwiz.com/DMT
http://imgwiz.com/DMV

http://imgwiz.com/DMs

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, trapera94 said:

Ок мерси колега! 

Само друго да те питам на lift искам да я вдигна с 3 см примерно поне като я пускам да е висока да е висока, дали някой го е правил ?

 

Ако пипаш височината, това се отнася за всички нива. Т.е. ако на lift e с 3 см по-висока, и на dynamic e с 3 см по-висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа ясно рязбрах !

Аз мислех,че щом на свяка височина иска данни може само определени да регулирам.

Редактирано от trapera94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, CVT написа:

 

Този цитат пък от къде го извади?

Грешка стана нещо.. телефона ми се е бъгнал 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. След смяна на летните гуми със зимни нещо отзад взе да вие. Колкото по - бързо ларам толкова повече вие. Предполагам това е от самите гуми. Вие какво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гнездата за запалките има ли вариант само при палене или при даване на контакт тогава да се включват,целта ми е като вкарам зарядно за ДВР да се вкл.само при палене и при гасене на мотора да се изключва и подаването на ток към запалките?

Редактирано от Ballantiness
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, misho.stankov написа:

Става въпрос за А6 4F. Забравил съм да си оправя профила...

Ако си quattro, гумите са ти еднакви и звукът е наистина от тях - няма какво да му стане. Иначе, няма какво да му стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука се появи след смяната на гумите. Предполагам е от тях и да с куатро съм.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо :lupe: може и някое олюпено  :blush:

audi a6.jpg

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз трябва да имам 1-2 да се подмятат някъде, но ще мога да проверя довечера или утре. Ще ти драсна на ЛС като проверя, ако някой не ме е изпреварил :D

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...