Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От морга си намери.

Как се справяхте със скърцането от волана, мисля че лентовия кабел скърца. Напоследък и при мен се чува като въртя.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам телефон в колата,но вчера един приятел се качи и си игра на телефона му и изведнъж на блутута му излезна че може да се свърже с мен.Искам да попитам като имам телефон значи имам и блутут.Опита се да се свои но не можа.

Има ли някаква тънкост?

Редактирано от trapera94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане, ще го вижда защото телефона работи през блутут с колата, но най-вероятно няма да стане. Иначе е 1234 кода по дефолт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,
 

ще съм благодарен за съвет.

Audi A6 C6 3.0 Quattro
Версията на софтуера на MMI е като на файла който съм прикачил, въпросът ми е дали дисковете които намерих в следни блога (https://a6retrofit.com/mmi-software-update-4l0-998-961-5570-5-5-70/?lang=BG) са подходящи за мен и каква е вероятността ако инсталирам обновяването сам да омажа всичко така, че да се налага да търся помощ :)

Писах на лични на колегата който е сътвоил блога, за съжаление така и не ми отговори.
Благодаря ви предварително!

IMG_0901.thumb.JPG.f7ac853b6da08f082052ffcec2f32d62.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

и аз съм като с на колегата версията 6350, пробвах да ъпдейтвам, но не става. Искам да попитам щом е последна версия защо имената на улиците на навигацията не ми излизат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/29/2016 at 10:42 AM, kainy said:

Аз трябва да имам 1-2 да се подмятат някъде, но ще мога да проверя довечера или утре. Ще ти драсна на ЛС като проверя, ако някой не ме е изпреварил :D

 

Прати един копчалък моите май са при теб като въртяхме пласмасите на таблата...

17 minutes ago, bobi-boy said:

Здравейте,

и аз съм като с на колегата версията 6350, пробвах да ъпдейтвам, но не става. Искам да попитам щом е последна версия защо имената на улиците на навигацията не ми излизат.

 

Да руския ъпдейт е не излизат заради 3д режима в последната версия. Така са решили Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, N1995 написа:

Да руския ъпдейт е не излизат заради 3д режима в последната версия. Така са решили Ауди.

Има ли начин да се замести с друга версия която ще позволява 3D и съответно възможност за изписване на улиците или трябва да чакаме следваща версия на софтуера?

При мен на монохромния дисплей изписва улицата по която карам, но ми се иска да виждам и съседните :)

Редактирано от Chofy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря, не знаех, че има такава възможност.
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.11.2016 г. at 9:20, brute написа:

Здравейте! Какво мислите за двигателно масло фукс и кое бихте препоръчали като най-добро? 

Един познат кара S класа с такова от доста време, много е доволен и гарантира над 25000 километра и две години в наши условия. Миналата година сложих и аз, досега съм минал около 20000, не съм имал проблеми, но ще го сменям преди втората зима. Аз съм с това:

 TITAN GT1 PRO C-3 XTL /SAE 5W-30/ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане. Аз се пробвах с таблет с Win 10, но не става връзка. Явно захранването на порта не е достатъчно за кабела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...