Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

"Той" 09 е подготвен за смяна но проблема е че има компонент протекшън,другото нещо което ме навежда на мисълта за смяна е че от както съм купил колата модула записва постоянно грешка "defektive" а от онзи ден записва още две грешки че няма връзка с чистачките и 2рата че няма връзка с датчика за дъжд и светлина...а странното е че чистачките и сензора за светлина си работят...Тази сутрин усетих че трудно завъртя стартера  а акумулатора е на  една седмица чисто нов.Сутринта показваше 10% най вероятно модула не заспива  и имам опасения че соленоида на рейката е постоянно под захранване и  бута акумулатора.

 

 

PS:Сега прочетох че има сервизен бюлетин за този проблем,дали има смисъл да се обаждам в Порше България или да си решавам проблема сам ?...

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На 10/11/2016 at 16:49, sunshai написа:

Цитиране на предходно мнение! 

къде ги четете тия бюлетини аз не мога да намера никъде инфо за сервизни акции а в Порше Пловдив все като отида и все мн работа имат и не им се разправя да проверяват..

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето заповядай ?   http://www.pricehub.com/price/audi/a6/2006/tsb

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да му се намира някой, ляво огледало с бленда + машинката за прибиране, отново на лявото огледало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де някой може ли да ми обясни зареден акумулатор на макс го слагам на колата и пак излиза че е слабо нивото на батерията на фиса.. какво може да се е намокрило по мотора че да лъже компа или ддз.. отзад в багацника никъде нямам вода...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос, ама не ми се отваря нова тема. Забелязах че духалките на средните колонки винаги духат студено, тези които са високо. Отвсякъде другаде си духа топло само от там студено, и при вас ли е така? няма грешки климатроника и е правена адаптация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен може да се настройва какво да духат през MMI, ама сега не съм в състояние да опиша пътя на настройката. Ако искаш драсни утре на лучна ще ти снимам менютата.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Manniakk написа:

Имам въпрос, ама не ми се отваря нова тема. Забелязах че духалките на средните колонки винаги духат студено, тези които са високо. Отвсякъде другаде си духа топло само от там студено, и при вас ли е така? няма грешки климатроника и е правена адаптация

Имаше няква схема с тия духалки да духат по хладен въздух че от топлия на шофьора му се доспивало или нещо такова бях чел някъде... аз лично си бях играл един ден и ги бях подкарал да духат топло но не толкова колкото от двете в ляво и в дясно на таблото

Редактирано от Mafiqta_94
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От менюто се настройват,аз съм ги изравнил да духат еднакво топло или студено с останалите духалки,както и еднаквото регулиране от едната врътка,демек вече не е двузонов климатроник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знаех че се управляват от централния, аз го бях дал да духа по студено и така си седи от лятото, ще го пробвам после, мерси много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера открих как се нулират адаптациите на скоростната кутия 6HP19A - Auto Trans - Adaptations - 01 channel - 0 -> test и save. Първите 10км трябва да се кара много леко колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де някой може ли да ми обясни зареден акумулатор на макс го слагам на колата и пак излиза че е слабо нивото на батерията на фиса.. какво може да се е намокрило по мотора че да лъже компа или ддз.. отзад в багацника никъде нямам вода...

 

Кабелите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, baba написа:

Кабелите!

Е те добре кабелите ама за 2 седмици тряяше да са изсъхнали.. мислих си снощи тая джаджа дето е на плюсовата клема до акумулатора в багажника държи ли някакъв ток в нея като да не пада напрежението под определени граници и ако да как да стане схемата един вид да си качи ток в нея... до ся пробвах да подам ток само от пред на пулта ама ще видя по късно да вържа направо на акумулатора няма да стане нищо от един път... писна ми вече с тая кола от както съм я взел бял ден не видях....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, kpematop написа:

Вчера открих как се нулират адаптациите на скоростната кутия 6HP19A - Auto Trans - Adaptations - 01 channel - 0 -> test и save. Първите 10км трябва да се кара много леко колата.

Каква е ползата от това? Опресни маслото с 5 литра и съм много доволен този път, предния път не усетих такава разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те добре кабелите ама за 2 седмици тряяше да са изсъхнали.. мислих си снощи тая джаджа дето е на плюсовата клема до акумулатора в багажника държи ли някакъв ток в нея като да не пада напрежението под определени граници и ако да как да стане схемата един вид да си качи ток в нея... до ся пробвах да подам ток само от пред на пулта ама ще видя по късно да вържа направо на акумулатора няма да стане нищо от един път... писна ми вече с тая кола от както съм я взел бял ден не видях....

Виж масите. Премери колко волта имаш отпред на клемите, като си на контакт и при опит да палиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 minutes ago, Mafiqta_94 said:

Сипвай смело :) 

Колеги, а знаете ли каква е разликата между Titanium FST и нормалния professional?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, trackersoft написа:

Колеги, а знаете ли каква е разликата между Titanium FST и нормалния professional?

 

Титаниума не е ли 10в40 - той май е за коли с дпф.. аз от 5в30 съм доволен много ама ползвам само внесено от англия тукашно масло не сипвам че пари за нова кола ся нямам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...