Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

Понеже съм keyless възможно ли е щом изляза от колата и тя да се заключи? Понеже сега се налага аз да я заключвам с дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

47 minutes ago, mili 75 said:

Тя простотията дет се вика няма граници.:hilezh: Имаше един такъв герой дето беше насадил и маска с решетка от 4Г.

 

http://allegro.pl/audi-a6-c7-4g0-2-0-kompletny-przod-maska-zderzak-i5292148379.html

 

Като части не е твърде скъпо, а и по-евтино могат да се намерят. Предполагам ще е малка драма да се подкарат фаровете :). На мен ми е интересно дали 4G задницата на комбито може да се насади ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се може въпроса ми да е тъп и на неправилното място.Как да разбера MMI какъв е 2г или 3г.Копчето по средата е с джойстик.4ф е фейслифтова фиса е цветен?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

cb245d4a7f55f2722a9eda33d7513ead.jpg0b0c1095e766fc5e2e6f43161500a1ca.jpgd3010b92693930f58698886978cae157.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Искам да си сменя таблото с цветно. Тези дни намерих едно табло, но не знам дали е цветно. Някой може ли да каже по номера дали ще го бъде или няма да го бъде... Също така, стаклата отпред могат ли да се подменят на километража/оборотомера, защото са малко надрани? Ето ги и номерата:

IMG_1632.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам сгъваем ключ от друг автомобил.Може ли на този ключ да му нарежа ключ , да се програмира чип за имобилайзера и да го обуча за моята да отключва и заключва дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, nikolay80 написа:

Здравейте.Имам сгъваем ключ от друг автомобил.Може ли на този ключ да му нарежа ключ , да се програмира чип за имобилайзера и да го обуча за моята да отключва и заключва дистанционното.

Не може да се програмира чип на ползван ключ, освен ако не е ресетнат преди това през компа на колата, на която принадлежи. Не ми се вярва някой да се лиши от работещ ключ за тая цел. По моргите иска 1000 кинта за комплект ключове и имобилайзер....

Забрави я тая схема. Може да си смениш капачето на копчетата с оригинално, ако това ще ти е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gibonass написа:

Защо не размениш само кутийките, предполагам че другият ключ е по-нов.

Аз кутийките ги размених понеже онзи ключ беше чисто нов неупотребяван.Но идеята ми беше ако мога да го направя използваем понеже колата е с един сгъваем ключ и пластмасовия.Това всъщност уж беше третия ключ но като дойде от Италия се оказа,че не е за моята кола.Добре а този чип за имобилайзера след като не може да се препрограмира не може ли да се смени или???

 

Редактирано от nikolay80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не би трябвало ако не е барано нищо друго

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, misho.stankov написа:

А възможно ли е след смяна на биалетки колата да дърпа силно наляво?

Възможно е, защото са я сложили на обратно като са я монтирали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е с пласмасови и едната е отлепена и дрънчи.Ясно ще дърпам яко и ще я залепя.Но имах чуството че пречат страничните пластмаси от към триъгалните стъкла.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...