Jump to content

Питане за докарване на кола от Холандия


Recommended Posts

Здравейте,някой колега случайно да кара коли от там и каква е цената г/д тази ме грабна само подгрев няма ама квот такова Колата.Мерси предварително.

Редактирано от К.Rusev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е хубава...... какво като е от Холандия? Наистина рядко излизат такива......... мисля, че и цената е нормална!

Ако наистина те е грабнала, действай докато някой не те е изпреварил.......:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно търсиш определена комбинация,щом си я харесал хващай самолета и си я вземай сам и на ход като си я докараш ще си доволен,поне аз така направих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Denyo said:

Ясно търсиш определена комбинация,щом си я харесал хващай самолета и си я вземай сам и на ход като си я докараш ще си доволен,поне аз така направих.

Де да беше толкова лесно...Проблема ми е че са 2600км от градчето в което се намира колата до моя град а аз преди 5 месеца взех книжка и сигурно нямам и 2000км навъртяни още за 5 месеца не ми се мисли какво каране ще е.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата може да е фалшива,от частно лице е .Много изгорели има вече така,ако ти иска капаро не давай.Ако е автокъща да,ама частна обява си е риск.Номера е няколко човека да пратят капаро и после сим картата изчезва...Познавам и човек който ходи да ,,гледа'' на живо кола..но номера вече не съществуваше..класическа измама.За конкретния случай,не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако не си ходил в друга държава досега и не знаеш как се уреждат документите по покупко продажбата,просто не се захващай да ходиш сам.Както казваш,че си нов шофьор в смисъл отскоро със книжка също си е риск освен ако не си уверен и сигурен в твоите шофьорски умения.Като отидеш примерно там да я видиш то тази кола трябва и да се погледне за някакви евентуални проблеми и ако се открият такива по време на огледа и тестдрайв то е хубаво да се смъкне от цената,езиковата бериера ако не си добре с Английския и немския и двата езика се говорят свободно в Холандия също ще ти окаже лоша шега.На снимки е едно на живо да я видиш излиза съвсем друго и можеш тотално да се разочароваш и откажеш примерно от колата за това преди примерно да тръгнеш за автомобил в друга държава поне си набележи още няколко автомобила в билзкото обкръжение на населените места около тази кола.По принцип е най добре да отидеш с някой който е ходил и знае как става всичко или да я качите на някоя платформа и да ти я докарат до България. Успех с покупката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/11477497339389492 тая гледал ли си я, че ще ходиш до Холандия, за кола под 10 000 лева за мен не си заслужава....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,ако имаше в България веднага щях да отида да я видя но няма и вече се изнервих 2 месеца чакам.Дядо ми  мрънка,баща ми и той мрънка.Една синя без 1 екстра има 150кс и искат 9000 еми няма да стане ако трябва и 10-12 хиляди да дам но поне да е нещо което ще карам с кеф.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая може да бъде и авант въпреки че не ми се кара комби.Гледам сега А6 има прилично как е 2.7 Битурбо двигателя?Гледам са и около 5-8 хиляди доста по евтина хем са по висок клас.

Редактирано от К.Rusev
питане
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая не ми излиза на мен колега странно не е никак лоша.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами обявата е нова, предполагам ако сега пуснеш търсене, ще излезе.   Хубавото е, че е от частно лице...... 

И....добре поддържаните автомобили толкова си струват на запад.....Разбира се, винаги може да се договори цената или поне да се опита.  Аз не харесвам седани...... но иначе калата е супер...поне визуално:) От Германия е лесно закупуването на кола......става бързо! Е, разбира се ако не немски, то поне английски трябва да знаеш:)

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Ropotamo said:

http://www.mobile.bg/11477497339389492 тая гледал ли си я, че ще ходиш до Холандия, за кола под 10 000 лева за мен не си заслужава....

 

кола с метан и за капак с този прекрасен цвят на антифриза.........не ми се и припарва даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съвсем по темата....... но като спомена колегата за зеления антифриз, та..... имам един колега, който от 5 години кара "Душегуб"/от тогава го познавам, не зная от кога има колата/ и все си е със зелен антифриз.............. върти по над 30 000 км на година...... не е правил нито валове, нито турбо, нито ГНП...... очевидно и антифриза не му е създал главоболия!

Е.....аз нямам душегуб и не карам със зелен антифриз, но........ кой както намери за добре, така действа:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога пък не съм си избирал антифриза по цвят? И това ли е фактор?

Гледам да съвпада буквата там G4, G12 или каквото там пише и наливам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4500 евра за тоя базов туч с тия смотани и прикрити снимки с неясна година и според мен неясни километри и гарантирано от ГЕРБ ръжда като за световно? Даже един ксенон няма....

Ам' вие сериозно ли му я препоръчвате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, Audi_FeN_1 said:

Никога пък не съм си избирал антифриза по цвят? И това ли е фактор?

Гледам да съвпада буквата там G4, G12 или каквото там пише и наливам.

 

ми да де ама на тия кошове пише G12 или нагоре а сините и зелените са G11 и надоле. Цвета най общо показва типа на антифриза, своево рода цветен код.

 

45441d1425450354t-coolant-needs-top-off-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...