Jump to content

Покупка на Audi B6 1.8Т 163hp


Recommended Posts

  • Отговори 143
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11489567939652105&slink=29nkhz

Много добро предложение (по снимки) .... Странен набор от екстри. За мен е плюс че го няма хром пакета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волан - Топка скорости

17-ки джанти и мисля,че спортно окачване

Симфони радио

Подгрев на предни и задни седалки

Система изпрати ме до вкъщи или нещо такова не се вижда хубаво врътката

ВЕХ мотор

 

за 9000 лева ако наистина е на около 200.000 си е оферта ... или както казват колегите всичко се добавя и реди :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, MAPTO7007 написа:

... всичко се добавя и реди ...

Така е .. В Б6 задължително трябва да има  куатро, подгрев на седалките, ксенон, 6 ст. кутия. Всичко останало е плюс ... но се добавя лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз освен подгрева отпред/отзад и щорите друго не видях в тая кола!?! За БЕХ си е гола като пушка... После може и да се добавят глезотийки, ама цената и времето ще откажат едно 80% от хората...

Редактирано от GRUEL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Врътката до ключа за фаровете е за ръчното регулиране на височината им. Набора от екстри наистина е странен. Сложени са някои доста редки, като подгрев на задни седалки и щори, а няма често поръчвани, като ксенон, темпомат и парктроник. 

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Робо пак позна верния отговор.....като е поръчвано е мислено за пътниците отзад....щори за пасажерите отзад, подгрев пак за тях...следователно пътниците са деца и провинила се монахиня ги вози до у-ще :)

Такава комбинация за първи път виждам в Б6 :hilezh:

Даже и темпомат няма.....ужасТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че няма темпомат не е голяма драма, не знам защо го споменавате, като една от най-важните и необходими екстри. Аз имам и не го ползвам, просто нашите пътни условия не го позволяват.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се кара само градско да , но иначе хич не е добре да го няма ! Даже си е задължителна екстра ! 

Редактирано от ilchev_n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По нашите магистрали точно не става - ремонти, засичания, бавно движещи се, съответно и по-бързо движещи се. Няма как да се кара продължително на темпомат. Многократно съм пробвал с различни скорости, но повече от няколко километра не съм успявал, вече съм се отказал да го включвам, а и разстоянията са прекалено къси.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вианги карам на темпомат на 150 (по магистралата) и нямам забележки. До Бургас ме изпреварват 10 коли. Градско по околовръстното редовни си бия 90... Ползвам си го много често. Почти ежедневно. Вчера се прибирах от Плевен и на 90% от пътя съм карал на темпомат.

Редактирано от sweep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на 160 на магистралата го ползвам нон-стоп и е супер. Най-много ми харесва как като трябва да намалиш и се изключи, после като чукнеш лостчето ускорява супер бързо да върне последната поддържана скорост. В Гърция си го ползвах и на нормалните пътища, не само на магистралата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 10год карам коли с темпомат(просто така се е случило),никога не съм го ползвал,за мен е  една от най-ненужните екстри за бг

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сряда, не знам по кое време, но трафика е по-слаб по принцип. И за Бургас явно е уцелен слаб трафик :)

Всичко си е от стила на шофиране явно, за мен лично е ненужна екстра за нашите пътни условия.

Sent from my iPhone using Tapatalk

А и да не е налична, не би трябвало да е определяща при избор, защото е една от евтините за ъпгрейд.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава само да успеем да убедим джамбазина, колко много трябва да ни свали от цената на колата, щото без темпомат ич не струва :icon_biggrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже ми беше навик, не само че бях свикнал...ускорявах(изпреварвах) и намалявах с него без да пипам педалите, имам го от години не от вчера. Както казах за мен не би бил определящ при избор на автомобил.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...