Jump to content

Recommended Posts

Я и аз да питам нещо! Отдавна съм във форума, но за какви спамилни говорите, чак пък и "скрити"?!? Иначе по темата:  да, напоследък спамът се засили и очевидно трябва да се вземат мерки. 

Адрес на коментара
  • Отговори 124
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди 8 минути, yavor20v написа:

Айде модератор уонабитата налазиха. Кажете какво ви пречи и вие по-скоро за кво сте в тоя форум тогава ? И какви натури сте?

Не са само уонаби-та.

Един е бивш такъв. ;)

 

Аз абсолютно подкрепям идеята, да има абонамент за спамилнята.

Дори и членски внос да се нарече, или няма значение как.

12 месеца по 3 лева, например, са си 36 кинта от всеки, който иска.

Сега членския внос е 50 лв на година, до колкото знам и го плащат десетина човека.

 

Явор е прав, че не им се занимава, на баш мембърите.

Ясно си личи и по липсата на организация за съборите.

Лошо е, но е факт.

 

 

Адрес на коментара
Just now, Schnura написа:

Сега членския внос е 50 лв на година, до колкото знам и го плащат десетина човека.

Не съм видял тема за членски внос... Да се напише на кой и как и ще се плати. Само и само да не стане форума като този на БМВ.

Адрес на коментара

по-скоро за кво сте в тоя форум тогава ?

Не знам дали беше за мен, но да ти отговоря - заради марката, феновете, страстта към автомобилните спортове, желанието да си правим колите сами, за автомобилни инициативи като събори, фестове и т.н. , желанието за помагане на други фенове и няква част разпускане. Само дето в тоя форум основно е последното. Което е грешно.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара

Е след такъв пост, мога да ти "сипя" качествено по 4 направления, щото говориш заучени глупотевини, батьов! Ама ти си знаеш, както е модно да се казва сега...

Никой не ти пречи да си правиш колата сам, да помагаш на фенове, да се радваш на марката , а фенове, инициативи и събори вече няма. Дори събиранията на НИМ са минало свършено.

За да има тия неща, требва да има движеща сила. Нито предлагам решение, нито се напъвам да оправям нещата(щото не ми е интересно или по-скоро няма смисъл да се напъвам) , просто имах предложение. Предложение за промяна, което не е по-трудно от няколко кликвания. От там се почна "Ама вие що биете негрите!?"

Адрес на коментара

Разбрал си ме погрешно, за някакъв раздел от форума за оффтопик (или спамилня както искате го наричайте) нямам абсолютно нищо против, има го и по други форуми. Мисълта ми беше, че това, за което ми казваш, че нищо не ми пречи, което си е така, има все по-малко такива хора, над 50% от изсипваното съдържание е спам. Все по-малко се пише по въпросите в техническите раздели.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара

Все по-малко се пише, защото доста голяма част от хората, които имат наистина познания (не само да знаят "защо ми свети тази ламБа на таблото"), вече не пишат тук.

А не пишат тук, защото не е интересно.

Много голяма част от тези хора бяха движеща сила и организатори (или много големи помощници) на съборите и сбирките.

Сега просто ги няма.

Какво очакваш да се случи?

Адрес на коментара
On 3/29/2018 at 4:37 PM, yavor20v said:

Ето, пак продължаваш... 

...

Историята със спамилнята би била коренно различна към днешна дата, защото сега Извън темата е почти спамилня, с лекото опасение или притеснение у повечето потребители, че ше мине горския да затрие

 

Аз виждам Спамилнята като местенце няколко човека да си се събирате дружно и да си лаете, защото така или иначе друго не правите тук - поне да сте си в собствената кочинка.

 

Каква би била ползата за всички останали? Това движеща сила ли е за по-добро развитие на форума?

 

On 3/29/2018 at 8:04 PM, yavor20v said:

Предложение за промяна, което не е по-трудно от няколко кликвания. От там се почна "Ама вие що биете негрите!?"

 

Спамиля = промяна? :huh:  Сериозно ли? Не, знам, че не си ;)

 

On 3/29/2018 at 8:30 PM, Schnura said:

А не пишат тук, защото не е интересно.

 

По-скоро не пишат тук защото живота си върви, не сме на по 20 да се събираме на НИМ и просто този си вид АКБ не можеше да продължава да съществува безкрайно. До колкото разбирам VWClub не е безкрайно по-различно положението, БМВ дори ще го пропусна.

 

Няма нищо лошо, просто стечение на обстоятелствата, бих го нарекъл аз поне.

 

 

Гледайте си живота извън продънения форум! Животът е хубав! :):bia:

Адрес на коментара

Само дето почти няма такива хора тук, щото са изгонени и за това процъфтяват други форми на Ауди клуб, първо беше емоушън, сега е кга.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
преди 51 минути, Wizi написа:

 

Аз виждам Спамилнята като местенце няколко човека да си се събирате дружно и да си лаете, защото така или иначе друго не правите тук - поне да сте си в собствената кочинка.

 

Каква би била ползата за всички останали? Това движеща сила ли е за по-добро развитие на форума?

 

 

Спамиля = промяна? :huh:  Сериозно ли? Не, знам, че не си ;)

 

 

По-скоро не пишат тук защото живота си върви, не сме на по 20 да се събираме на НИМ и просто този си вид АКБ не можеше да продължава да съществува безкрайно. До колкото разбирам VWClub не е безкрайно по-различно положението, БМВ дори ще го пропусна.

 

Няма нищо лошо, просто стечение на обстоятелствата, бих го нарекъл аз поне.

 

 

Гледайте си живота извън продънения форум! Животът е хубав! :):bia:

Промяна е, да.... защото нещо ще се промени, без да съм споменавал или имал предвид какво е то..

сериозно, да.... и нямам предвид промяна, възкръсване или прераждане на форума, защото аз не целя това, а да ми е по-забавно и не виждам защо не може, не трябва или не е редно да говоря за това? не ме вълнува ползата за другите, вълнува ме ползата за мен

а ти какво друго мислиш, че трябва да се случва в един форум, освен да се лала??? форумите с информация са на английски език, тва всички го знаят

живота си го гледа всеки, както намери за добре

 

 

Адрес на коментара

Ок, тогава кратко и ясно, без да ангажирам излишно вниманието ти: аз съм категорично против отварянето на Спамилнята сега, утре, "после" или когато и да е. В моите очи имате достатъчно свобода тук, ужасно малко бивате контролирани така или иначе + наличието на отделен форум почти идентичен със Спамилнята + вероятността да се олеете отново и да замирише и по другите форуми прави това начинание най-малко 101% излишно.

 

Това е моето виждане по въпроса, ако желаете ангажирайте останалите двама от УС да си кажат мнението и те, макар от сега да съм почти сигурен единият от тях какво виждане ще изрази.

 

Благодаря за изразената загриженост относно "подобренията", които предлагаш. Дори и да е било повече в личен аспект, ползата за другите дори и да не те е интересувала толкова...

Адрес на коментара
преди 4 минути, Wizi написа:

Ок, тогава кратко и ясно, без да ангажирам излишно вниманието ти: аз съм категорично против отварянето на Спамилнята сега, утре, "после" или когато и да е. 

Това изобщо не подлежи на коментар, няма смисъл да си губите времето. :zustimm:

Адрес на коментара
На 4.04.2018 г. at 14:08, Wizi написа:

Това е моето виждане по въпроса, ако желаете ангажирайте останалите двама от УС да си кажат мнението и те, макар от сега да съм почти сигурен единият от тях какво виждане ще изрази.

 

Благодаря за изразената загриженост относно "подобренията", които предлагаш. Дори и да е било повече в личен аспект, ползата за другите дори и да не те е интересувала толкова...

Държиш се като даскалица, Анди!! Вкарваш някаква излишна ирония, дето не знам защо го правиш на първо място?

Питаш ме - казвам ти, естествено че съм "загрижен" повече за личния аспект, отколкото за всеобщото благо, ти нали не мислиш че си различен в това отношение??

Не ми се пише тук по останалите въпроси, които си засегнал, освен ако не искаш да говорим за това разбира се?

Адрес на коментара

Христос Воскресе на всички да сте здрави, смели и успешни.

 

Малко може би съм изпуснал кулминационния момент в тази тема, но нормално - все пак живота си върви.

Аз също си мисля че Спамилнята беше и би била едно много добро място за вентилация, вярно че когато беше тя в разгара си всички бяхме 10 годинки по-млади и живота наистина изглеждаше другояче за всеки един...Но се сещам лично, а и доста от хората тука колко пъти съм се смяли до 2-3 часа през нощта на глас ;)

 

Мисля си, че нещата придобиха много личен характер в последната страница и половина разговор. Напълно убеден съм, че Вие драги Модератори на тоя форум сте дали много усилия, знам че е било трудно и сигурно сте хвърлили много лично време, енергия и нерви за да има чистота и пдореденост тук. Знам че го правите безкористно, за което благодаря.

 

Но въпреки това, мисля че ако промените и сложите някакви правила, може да опитаме Всички заедно.

В тоя ред на мисли:

-Може би е редно да се сложат 2-3 нови лъвчета да модерират основната част на форума и някой нацапа ли извън спамилнята, само четене 2 седмици...примерно;

-Да се отвори спамилнята, дори и срещу членски внос - ще се генерират средства, нужни за клуба и целите му.

-Ние така обилно си пишем, но дали има достатъно сървърно пространство, нужно ли е закупуване?

-Няма НИМ - да няма, защото вече не е весело - НИМ имаше, когато беше веселба, а тя протичаше там - в Спамилнята.

-Няма достатъчно техническа помощ - ако се размърда форума, вярвам че ще се промени.


 

Поздравления за направените до момента неща, драги поддържащи тоя форум.

И без да е провокация.....но който не се е хилил в тая Спамилня по цели нощи, той не знае защо беше толкова весела :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
На 8.04.2018 г. at 13:38, Bobu написа:

 

 

Aми явно хората от екипа нямат желание да отворят този така специален раздел.

Тяхна си работа, тяхно право си е да правят каквото преценят за добре.

 

Видях че няколко пъти се споменава "тайната" спамилня, която съм отворил, но леко завоалирано. :hilezh:

Ето, разкривам тайната и пускам тук линка, който има желание да заповяда, никой не сме отхвърлили още.

 

http://spamilnq.tk/  или  http://spam.bulgarianforum.net/   едно и също е.

 

Не печеля нищо от този форум, не е монетизиран, на фрий хостинг е, няма такси или членски вносове, така че няма нужда да го триете, не е реклама.

 

83 юзъра сме към момента, поне 20тина активни редовно, така че не е скучно.

Адрес на коментара
  • 3 months later...

Знам, че тук не е мястото... извинявам се за което, но може ли някой да разчисти и отключи темата "какво правихте днес по колата си"? Беше доста интересна и полезна, даже мисля, че е задължителна за един авто форум...

Благодаря.

Изпратено от моят мобифон помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
  • 1 month later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...