Jump to content

S tronic


petarlazarov

Recommended Posts

Е, ако си дал 25-30к за кола, да не говорим и за повече, че сега поевтиняха рязко, 3-4 бона няма да те бутнат, освен ако не е на кредит колата. :D

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 398
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 2 часа, Dan4ote написа:

Като понаправиш ремонтче, две по кутията и разликата в разхода се изравнява :D. Тия коли не са за икономия.

Вече го направих ремонтчето! Пари като вестници! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо постоянно се плашите от този Sтроник? И защо изобщо си купувате 4G,и после се молите да не се разваля.Ако караш такава кола,макар и на старо, трябва да можеш и да я поддържаш.Ако се чупи кутията,просто я правиш и си караш.Стига с тези драми , чупливи,тракащи,ритащи,прескачащи и не знам си какви още.Ако ви е страх от ремонти на Ауди,има и Опели и компания.Те може би са с по-евтини поддръжки. Аудито не се купува само за  да се возиш,то е за удоволствие от шофирането, а кефа цена няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5/6/2019 at 10:04, N1995 написа:

София - Пловдив - София на твмпомат 140 ми е 7. Двойката дизел даваше 5.9-6 по същия маршрут, новата двойка пада още две три десети. Градско не коментирам, на всеки ми е различно.

Да не караш с по 200кг цимент в багажника? Същата схема съм я правил на 6.3 (сам в колата, закотвена на 143-145км/h), но нямаше почти никакво никакво движение. Има ли трафик, нямам нерви някой да стои дълго време пред/зад мен и не ми се получава карането на темпомат.

Редактирано от peerless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми карам си нормално и толкова харчи. Като цяло следа разхода, ако нещо скочи да погледнем мотора дали му има нещо иначе не следя цените на горивата така да го кажем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И както всяка тема...изобщо...дойде да кажеш нещо слабоумно, ненужно, но пък за сметка на това ще удариш скоро 12 000 поста в тоя форум кой от кой по-безсмислени. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабоумно е само за теб защото ти е трудно да хванеш смисъла. С този разход освен някой с такава кола да тръгне по сервизи да търси несъществуващ проблем друго няма да направите. Разход 6.3 със 145 на темпомат  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си написал нещо, което да носи смисъл в тоя форум откакто влизам. Ти каква кола караш? Коя година ти е 4G-то и с какъв двигател, че се изказваш по темата? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви ги смешните разходи,които не са верни естествено . Времето е с 15 мин по малко и следната скорост обикновено е около 45км/ч ,защото колата беше на контакт докато мина ъпдейтна на кутията . И преди него пак се върти по борд около 6.5-7 зависи от трафика . 

Не забравяйте че размера на джантите също оказва влияние, в случая 19ки. 

rps20190507_180627.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа ве. Понеже ме стана жал да търкам зимните гуми на 20ките , а а 19-ки те взех нови летни миналата година реших да ги търкалям и това лято и тогава отиват на пазара 

...тва естествено щот съм Циц и ползвам всичко докрай :hilezh:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е може ли да караш такава кола и постояно да следиш колко харчи и как да и намалиш разхода ? Кога се радвате и изпоитвате удоволствие от тоя автомобил,направо се чудя.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...