Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

1. казанчето се вади като се махне подкалника

2. пръскалките могат да се спрат през vcds, ако си в София, мога да ти го направя

3. ако си с лед, е важно да имаш резистори

 

п.п. от варна си, мога да ти кажа как се маха с vcds, ако решиш. 

Редактирано от OvivO
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. казанчето се вади като се махне подкалника
2. пръскалките могат да се спрат през vcds, ако си в София, мога да ти го направя
3. ако си с лед, е важно да имаш резистори
 
п.п. от варна си, мога да ти кажа как се маха с vcds, ако решиш. 

Ясно ще го проверя като се стопли времето
няма да махам пръскалките :) харесват ми :) просто няма да пускам да мия стъклото без причина.
Резистори това е ОК ама предполагаш че ги няма ли? или че са дали фира? И ако светват на позиция 0 а на Auto НЕ значи ли че са различни?
фара май е сменян т.к. е един нюанс по кристален ... ама не знам кой от двата е по нов


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си спрях пръскалките (не виждам никакъв смисъл в това пръскане, особено през деня, а само ми цапа колата) и си карам на ауто за фаровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с фейс действа както писах по горе и на 0 не мие фаровете. И може да се забрани от VCDS както пише колегата по горе.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не намерих от къде се спират пръскалките при фейс...

 

Иначе сменям и аз на нула, но и трябва да намаля под 30км/ч иначе фаровете си остават включени и мия и капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, Galin said:

при мен наливам ама тече отвъна зад гумата на ъгъла с калника и прага, та предполагам че нещо с казанчето не е ОК и въпрос  вади ли се без да се маха калника?
:) аз и да искам да не ги ползвам пръскалките не мога - автоматични са при мен :) - като взех колата колко търсих копчето им ако знаете ... ега ти индианеца съм ;)

пръскат само ако вали дъжди то на първото включване на измиването на предното стъкло после на всеко 5-то измиване на предното стъкло... такъв облак правят че не се учудвам защо течността свършва бързо.

 

Имам друг въпрос за фара когато го забравя на Auto пищи, че е изгоряла дневната светлина (LED са дневните) и не я светва.

Трябва да спра колата извадя ключа върна копчето от Auto на 0 и като запяля всичко е ОК свети и работи както трябва. Някой има ли идеи къде да търся проблема?

Ако тече там е от помпичката сваля се мокета подкалника инсе вижда всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, stanislav85 said:

Аз не намерих от къде се спират пръскалките при фейс...

 

Иначе сменям и аз на нула, но и трябва да намаля под 30км/ч иначе фаровете си остават включени и мия и капака.

като стане лютеницата (и преди това може :) ) - мини през уреченото място някой ден и ще я направим. Съмнява ме да няма как с кодинг да се изключи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, OvivO написа:

 

 

Ще го имам предвид :) Сега, ако кажеш, че знаеш как се изключва и проверката на лампите за задна? Като safety car съм, заради лед крушките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бях с лед на задната, мигаше на всяка минута.

намерих кабелът, сложих резистор - пак мигаше.

Върнах си халогенната Ламба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тече там е от помпичката сваля се мокета подкалника инсе вижда всичко

Ще го проверя, благодаря.Не съм го виждал и не зная как е конструирано, но понеже при мен тече при наливане ... един вид прелива преди да излезе от отвора от където наливам, а не при пръскане - ама като се замисля то толкова много пръска, че ако тече при пръскане няма да го видя даже default_smile.png.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да попитам ..,Колеги имам проблем с управлението на турбото колата губи мощност влиза в авариен режим от време на време светва и лампата на подгревните свещи..,та въпроса ми е можете ли да ми пратите снимки кое е управлението на турбото за а6 4f 3.0tdi 2005

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, OvivO said:

аз бях с лед на задната, мигаше на всяка минута.

намерих кабелът, сложих резистор - пак мигаше.

Върнах си халогенната Ламба

Иво, на габаритите стават ли такива лед-ове на Osram?

В смисъл без да дават грешки де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@royce: аз не ги ползвам габаритите, слагах някакви лед с canbus и не даваха грешка, но бяха долни китайки.

тези осрам най-вероятно ще искат резистор, както е за drl

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 2010та слагат вече с големия шестограм и не превърта, но си остава проблема с виенето като се износят лагерите на балансиращите валове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има магазин за въздушни връзки на улица Зайчар. Там попитай и ще намериш всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...