Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Има ли някой въобще правил това ?

Понеже воланите без пера няма заготовка за поставяне на такива ... освен ако не играе флекс дремел или иначе казано филм с неясен край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пак няма да може да се мине без претапицирване. По-добре да си намериш волан с пера в много лошо състояние на кожата, да ти го претапицират и да стане идеален. Аз това направих като реших да си сложа пера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя е с пера, но си харесах чисто нов без пера на добра цена, но не бих жертвал перата. И преди бях питал тук, исках да видя дали някой няма нова идея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,парктроникът ми е без визуализация.За да мина към такъв с визуализация,какво трябва да се смени.предполагам модулът и....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги един технически въпрос, какво следва след като изпразним DPF а и го оставим без питата, записва ли някаква грешка или опитва ли се да регенерира постоянно? Или колата се държи съвсем нормално? 

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От писаното във форума: софтуерна намеса за да бъде елиминиран напълно ... само нз до колко е разумно да нямаш DPF в немско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , колеги! Какви дискове и накладки ще ми препоръчате за задната ос на ауди А6  4F BMK 2005г? Нека  цената им да е в порядъка на разумното ,тъй като не съм състезател. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , но  няма как да изчакам докато пристигнат.Отвчера при натискане на спирачката отзад се чува силно стържене, сякаш е изкривен диска и не искам да я карам така , а ми се налага и искам да ги сменя възможно най - скоро.Дали можеш да ми препоръчаш марка дискове / накладки ,  които няма да скърцат , понеже чух , че  често на 4ф скърцали при спиране. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг ще трябва да даде препоръка.

 

Аз лично повече не смея да залагам на ширпотребата АТЕ супер дупер повер, човекът стая дупчени (zimmermann) и Ferodo (въпреки, че за тези ми е трудно да съм категоричен).

Има хора които казват, че са доволни от АТЕ ... аз лично приключих с тия проби. Понеже тия филми ми омръзнаха с глей аз ги вземам тия X/Y накладки/дискове от нам си къде и са оригинални не като другите дето се продават ... и после ако има некви драми се почва емии шанс нещо пак са ги развалили тия накладки/дискове. Ама може моят късмет да е бил такъв знам ли :nixweiss:

Каквотo и да вземеш избягвай дупчените дискове ;)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,къде се намира "пищялката" на парктроника,колата е седан преди фейс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...