Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Съберете се поне трима и мога ви уредя ОЕМ амортисьори които ще дойдат на около 900 камъка до Бг ;)

 

Или поне за следните парт номера долу горе толкова излизат.

4F0413031BT shock absorbers for sports suspension PR-1BD    предни
4F0513032AJ gas shock absorber for sports suspension PR-1BD задни

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених задните със заксове/саксове или както се чете това, не намирам съществена разлика във возията след това, комби със стандартно окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в известен форумен сервиз са казали, че за 4F са добри каяба, с другите афтърмаркет от опит имало проблеми, но кой знае защо го казват така и от къде ги взимат другите :) 

Може и да имат най-добра отстъпка за каяба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в ebay има MMI 3g модули със сим карта.

Наличието й означава ли, че се използва за навигация? Или е само за телефон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди. Ако не Ауди...от два сервиза вече препоръчват Каяба...но не знам на база цена ли или и качество, че то в Бг са малко изкривени оценките.

Навярно билщайн и закс са топ марките, след ОЕМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би нещата се свеждат до това, че примерно Монрое имат два вида предни и два вида задни които ги дават съмвести с А6 4F.

Докато реално ауди има около 20 различни парт номера, уви какви са точно разликите между разлините парт номера никъде не пеши.

 

4F0413031AA
4F0413031AB
4F0413031AQ
4F0413031AR
4F0413031BN
4F0413031BQ
4F0413031AS
4F0413031AM
4F0413031AL
4F0413031BT
4F0413031AK
4F0413031AN
4F0413031AP
4F0413031AJ
4F0413031BJ
4F0413031BK
4F0413031BR
4F0413031BS
4F0413031CA
4F0413031CB

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра ако можеш да разбереш кой е правилният парт номер за твоята кола, но реално най-сигурно е по Вин номер ...

След това ако успееш да направиш и същия номер с пружините шапка ти свалям :)

 

п.с. Мисълта ми беше, че Монрое дават два парт номера които обхваща около 20 парт номера на ауди ... та малко се съмнявам да отговарят 1:1 всички парт номера на ауди.

И реално от това може би идва разликата във возията иначе факт е, че монроетата са далеч по-евтини спрямо ОЕМ.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монро според мен се напъват да направят качество за фабричното вграждане, защото все пак колата излиза с някаква гаранция. От там нататък афтърмаркет монро не разчитам да е ОЕМ. Затова по-добре от немско един комплект билщайн и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По PR кодовете лесно можеш да видиш кой точно номер е за твоята кола. Иначе е нормално Монро да направят 20 модификации за Ауди и 2 за ширпотреба, все пак нали от там идва разликата в цените.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неща афтърмаркет са по-добри от оригиналните. Примерно масла, крушки, спирачки и т.н :)

Стига да не са ментаци

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

как мога да различа фарове от англичанка от такива за нормална диракция? Визуално, по сериен номер ...?

Идеята ми е ако взема някакви запазени от обява да не е да ми дадат такива от деснячка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...