Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

На 29.03.2020 г. at 17:03, Galin написа:

Ако ги вземеш прати една снимка да видя как изглеждат, че и аз се замислям за такива или онези петолъчки с по трите тънки спици.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Днес монтирах чисто нови Ханкок К120, 235/45 ZR17, 97Y. Джантите са 7,5J ET28. Не очаквах, че толкова ще ме изкефят. 1 спица по-малко от оригиналните за А6, но има ефект.

 

_20200422_140411.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен избор на размер за A4 B6 за спиците на джантите ли говориш ?

Лично на мен ми стоят като подарени ама за джанти и гуми всеки си има собствено мнение :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гумите са си съвместими, малко по-ниски са, но и в комбинация с нормалното окачване на А6 - седи доста празен калникът.

С нормалното окачване А6 стои като чапла малко :) без да се засягат колегите, просто има голям просвет между калника и гумите винаги.

И аз още съм със зимни, но тези дни ще го свърша и това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз бях на милимунда да викна от немско едни 19" Томасон, ама реших да ги отложа за по-добри времена. За близкото бъдеще ще си ми трябва финансовата стабилност пред яката джанта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой модел на Tomason? Аз взех колата с 19 Tomason, много са тежки, разбрах го щом сложих зимните гуми с джанти, но бяха много красиви.

Сега съм с два коНплекта 17'' и съм супер доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.alufelgenshop.at/tomason-tn1-hyperblack-polished-19-zoll-690000030/audi-a6-4f-c6-avant-alufelgen/3-0l-tdi-quattro-165kw-224-ps/

Това е най-хубавия визуализатор на джанти на който поне аз съм попадал досега. След споменаването на тези Томасон ТН1 я обух с тях за проба...поредното доказателство, че всеки има доста различна представа за хубави джанти. На мен лично не ми харесват тези.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 
Днес монтирах чисто нови Ханкок К120, 235/45 ZR17, 97Y. Джантите са 7,5J ET28. Не очаквах, че толкова ще ме изкефят. 1 спица по-малко от оригиналните за А6, но има ефект.
 
_20200422_140411.thumb.JPG.79e3fcb10b79410f5ee2071634d51c45.JPG

На мен ми харесва тази комбинация. Много добре е станало. Идеята за мен е, да имам 17 ки зимни и повече място в калника за зимата.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от комбинацията. Вярно, че афтърмаркет пипнати джанти стоят по-добре, но все пак тези са Ауди оргинал и не са мислени за оптимална визия и тунинг. Този модел стои по-добре на А6 отколкото на А5, поне за мен. Аа.....и тежат 9,6кг на джанта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен въпрос. Не се замислих за товароносимост на джантите. За гумите да, но за джантите реших, че щом са оригинални значи нямат грешка.

 

Потърсих информация и в чужд форум дават 650кг на джанта. Не мисля да я мисля. Така или иначе много пазя колата от дупки, ще оцелеят.

Редактирано от Gangbango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Gangbango said:

 

Потърсих информация и в чужд форум дават 650кг на джанта. Не мисля да я мисля. Така или иначе много пазя колата от дупки, ще оцелеят.

как се обозначава товароносимост на джантата? На гумите и аз гледам, но за джанти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм виждал на самата джанта изписани килограми. Има един сайт - https://www.original-felgen.com Аз от тук гледах и сравнявах параметрите като се решавах да купувам. На някои джанти дават и килограмите, но на други липсват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gangbango Да, точно това щях да пиша, че там съм гледал, но наистина няма данни за всички модели.

Пише го Traglastbescheinigung и го дават в pdf.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да питам ...

Как излизат врътките на централната конзола? С директно дърпане нагоре ли?

Утре трябва да чистя платката и бутоните, че RETURN-a нещо е залепнал ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова просто.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го гледах вече.

Това също, което е по-подробно:

Питах контретно за врътките, защото янкито го е пропуснал тоя момент ...

 

EDIT:

С дърпане нагоре - на 8:15:

 

 

 

 

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих ти това защото каза, че return-a ти залепва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама писах и, че ще чистя платката. А до нея се стига като се разглоби абсолютно всичко.

Както вече каза ... ще си е ... направо пенис. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки с мъките си... Аз трябва пък да си чистя стъклата на километража и дисплея на борда защото OCD-тата ми се обаждат на слънце 🤣

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно... на А4ката по същия начин имаше прашинки и петна от вътрешната страна на стъклото на километража и ме побъркваше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Traytor написа:

Всеки с мъките си... Аз трябва пък да си чистя стъклата на километража и дисплея на борда защото OCD-тата ми се обаждат на слънце 🤣

И какво правят LCDтата колега,кое им се обажда на слънце? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...