Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Дисплея и километражите нищо не правят... Ама на слънце(по-точно когато слънцето пече директно в тях) се показват прашинките и зацапванията за които говорих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вътрешният light пакет ги включва мисля.

Виж дали имаш място за тях, най-вероятно да, но най-трудно ще е прекарването на кабеляка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ли светещите "пури" във вратите, плафони в краката отпред, червен и бял плафон на 4те врати за назад и надолу да осветяват? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли осветление в краката отпред? Колкото до свързването, трябва да се вържат към веригата на плафоните (тоест да светват като микро ключе на врата се задейства).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, ако имаш всички тези неща, странно, че нямаш отзад в краката, освен останалите да са ретрофитвани - да кажем пурите, а плафоните в краката отпред може и да са стандартни. 

Най-вероятно ще трябва да вадиш седалките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз откъде мога да си поръчам ЛЕД плафони, точно тия, които светят в краката? Също може и с тия по тавана да се заиграя.. Пък ако всичко това интериорно осветление го дават комплект, добре дошло. 

Редактирано от LEWLY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен ги проверява - пуснах временно кодинга преди време за да сложа осветление отзад и веднага даде грешка за изгорели крушки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че колегата визира определен тип ледове снабдени с резистор или с електроника която пропуска тестовия импулс, така че компютъра да не ги отчита за изгорели.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, аз мисля, че в плафоните по тавана, включително сенниците няма чек за изгоряла крушка. А на осрам просто са добри, дълготрайни и не създават проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид крушките в пурите на вратите. Защото ми се струва че моите свртят слабо.

Редактирано от Mindburn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За крушките по плафоните грешка няма да даде но ако са без съпротивления няма да работят както трябва, например при изгасен мотор и затворени врати за повече от 10-15 сек някъде ако ги пуснеш принудително от копчето или не светваха изобщо или светеха по-слабо (не помня вече кое беше точно), и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от много ровене по чужди форуми стигнах до тема, в която става дума за смяна на казанчето на хидравликата.

В него има филтър и било добре да се смени :) имаше и снимки на разрязани казанчета с разни отлагания по филтъра.

 

И сега се чудя да изхарча ли ~150лв?

Сигурно отговора е по средата, но все пак какво мислите?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mindburn отиваш в магазин за електроника и си вземаш лед диоди 3мм аз сложих със студена бяла светлина и стана супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Видях ги в нета. Те направо без пари. Тея диодчета запойват ли се някак или?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето колегата го описал перфектно

 

https://audibg.com/forum/index.php?/topic/202309-направи-си-сам-смяна-ъпгрейд-на-ambient-light-във-вратите/

 

Редактирано от Vasil82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, stanislav85 написа:

 но все пак какво мислите?

 

 

Ами те са много нещата,които с годините има вероятност да направят проблем....по тая логика-сменяй колата с чисто нова,за да е сигурно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм изказвал подобна логика. Въпреки, че вече имам нужда от по-нов автомобил.

Въпроса ми произлезе от факта, че в казанчето има филтър.

Както и да е... ще поровя още малко из нета и ще взема решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж го де, ако има отлагания го накисни в някакъв обезмаслител, почисти го хубаво и обратно с ново масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, честит празник!
Тази сутрин си намерих колата така. Интересно то е, че по калника или бронята няма следи от удар. През дупката се вижда, че едната щипка е счупена. Въпросът ми е, може ли да се залепи или шинира или ще трябва нов фар? Ако някак е минавал през това....8d13ceb91d27f98b4c6ac78d635c93a8.jpg4ff7731ae8eef5a2eb5a5e3fe4822371.jpg

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...