Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Мдааа за  приблизително 3 часа се качват картите. Тук съм писал.

Също така бързината на картата нямам много голямо значение понеже картите се качват с около 3MB/s.

 

п.с. При наличието на Waze голяма файда не виждам от тая навигация която даже ограниченията не може да показва ... ама всеки с вижданията си де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След прочита на тази тема

http://caraux.ru/instrukcija-po-ustanovke-aux-razjoma-v-avtomobili-audi-a6-c6-mmi-2g.html

Инструкции за инсталиране на AUX конектора в автомобили на Audi A6 C6 MMI 2G

Бих искал да попитам, само Босе усилвателите ли поддържат тази установка, кодиране?

Ако и Бейсик усилвателите го поддържат, моя не е от тях, явно е съвсем бейсик... 4f0035223G

Някой запознат ли е кой номер усилвател ще поддържа този вариант за вход, че да взема да потърся такъв?

И другия въпрос, някой да е монтирал афтърмаркет усилвател в паралел, да удари едно рамо?

Редактирано от GiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, GiN said:

След прочита на тази тема

http://caraux.ru/instrukcija-po-ustanovke-aux-razjoma-v-avtomobili-audi-a6-c6-mmi-2g.html

Инструкции за инсталиране на AUX конектора в автомобили на Audi A6 C6 MMI 2G

Бих искал да попитам, само Босе усилвателите ли поддържат тази установка, кодиране?

Ако и Бейсик усилвателите го поддържат, моя не е от тях, явно е съвсем бейсик... 4f0035223G

Някой запознат ли е кой номер усилвател ще поддържа този вариант за вход, че да взема да потърся такъв?

И другия въпрос, някой да е монтирал афтърмаркет усилвател в паралел, да удари едно рамо?

 

Това е за стандартен усилвател. За Босе и B&O не става. Ето тук е на английски (поне на мен ми е по-лесно). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, kgg.becks написа:

 

пробвано на бекер не става

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mr12volt изкарва aux, bt audio streaming, има и sd и flash player. Тук във форума се продаваше за около 160лв, намират се свободно за 220лв някъде от чужбина. Инсталация за 15 мин само със сваляне на жабката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, OvivO написа:

 

Dansion gateway 500 и AMI за мен са по добре

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, 17 инчови джанти от този модел - 8T0601025BS, ще станат ли на А6 авант фейслифт? Въпросните са от А5/S5 2007'.

Ако ги вземеш прати една снимка да видя как изглеждат, че и аз се замислям за такива или онези петолъчки с по трите тънки спици.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, OvivO said:

mr12volt изкарва aux, bt audio streaming, има и sd и flash player. Тук във форума се продаваше за около 160лв, намират се свободно за 220лв някъде от чужбина. Инсталация за 15 мин само със сваляне на жабката.

Наистина щеше да е добра цената 220-300лв. Аз го намирам 450лв. от тук

https://bgcaraudio.com/prodykti_usb-interfeisi_prodykt-1137.html

Като на всеки скъсеняк и на мен ми се щеше да спестя, макар че получавам само кабелен aux.

Иначе, пак да кажа, аз съм с обикновен усилвател бейсик 4f0035223G, който не може да се кодира за aux.

На мястото на втората цифра отзад  напред при мен е кодиране на микрофон за войс команди и има само +0,+1 или + 2, + 3 е неприемлив код.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не го намирам в ибей, али, в амазон го има , но не шипват до Бг.

Намерих го в един-два съмнителни сайта само.

Можеш ли да дадеш линк?

Редактирано от GiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, OvivO said:

mr12volt изкарва aux, bt audio streaming, има и sd и flash player. Тук във форума се продаваше за около 160лв, намират се свободно за 220лв някъде от чужбина. Инсталация за 15 мин само със сваляне на жабката.

Колега можели линк? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

интересно ми е дали някой се е опитал да спре досадното пищене, когато не си сложите колана? 

Погледнах през ВЦДС относно кодирането и до сега в нета не видях такъв тип кодиране като моето:

92107850_841970586291468_8185369846905569280_n.thumb.jpg.0ff687947c91345f6ae60cca227d1c07.jpg

Колата е 2005та. Предполагам, че трябва да променя 6тата цифра на 0 (No Seatbelt Warining), която в момента е 4. Правилно ги виждам нещата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно ги виждаш да.

 

Идеята, когато смениш кодирането е винаги да си записваш оригиналната цифра. След като прекодираш с новата ще ти я приеме или отхвърли. Ако я отхвърли не е правилен кода и не променя нищо. Ако я приеме значи е ок, но все пак проверяваш за грешки в модула тъй като може твоя модул да няма екстрата, която търсиш. 

Това е мое лично наблюдение на ползване на диагностиката няколко месеца. Ако бъркам някаде нека колегите дето разбират повече да ме поправят. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, благодаря. Ще пробвам да видя с 0 какво ще се получи. Идеята ми е само звуковата индикация да махна, а на таблото да си ми свети човечето :Д. Да видим какво ше излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема, направо ще питам тук, макар въпроса да е доста интересен. Някой имал ли е проблеми със спукан блок на 3.0D? И горе долу как се развива драмата с подмяната му като време, труд и естествено пари. Разбира се въпроса ми е ориентировъчен, макар че май точно на там отиват нещата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога не съм чувал да се пуква блок ама труда по подмяната е 1000-1500лв, ако искаш да си запазиш главите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...