Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

До няколко дни освобождавам 2 бр. усилени гуми Kleber C100 195/65/15 95Т.

Гумите са с ДОТ 4802 и ги карам от април 2003, а през зимите са били на оригиналните лети джанти в тъмен гараж съгласно изискванията. :)

Пробега е около 45 хил. км, видимо има малки напуквания, но не съм имал авария.

Ако някой иска да закърпи положението за този сезон да свирка. И най-добре да ми пише на лично. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите все още не съм ги сменил, получих на двамата и на още един колега питанките почти едновременно и ще тегля жребий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите все още не съм ги сменил, получих на двамата и на още един колега питанките почти едновременно и ще тегля жребий.

Както си прецениш :hilezh::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както си прецениш :):hilezh:

Прецених и ти ги дадох на теб, както и се извиних на другите двама кандидати. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай големите дъждове явно някой си е изгубил тасчето... та аз така и така нямам нито едно мисля да го подаря на някой,който го иска да казва . За Б3 оригиналния става въпрос,а имам и един оригинален от пежо 406 е май,като нов е и него го подарявам и един от бмв някво,май и той е оригинален, ама не знам от кой модел е...

Мисля някъде имам и едно страничено огледало със стъкло за Вектра А, ако на някой му трябва ще се разтърся

А и една чисто нова гума, на няколко месеца, но е сцепена странично и не може да се оправи. Maloya Futura primato е ,185/60/14

Нещата са в Драгалевци ако някой иска да пише ЛС или на гисиема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ЛЯВ бял мигач ДЕПО с леко пуканто стъкло на ръбчето, от страната на фара.

За Ауди 100 С4 е :)

дали ще се уредя с мигача ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ляво(щофьорското) стъкло за огледало за Ауди 100 C4 Синьо асверично оригинално без подгяване.

Ако има кандидати по добре на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ляво(щофьорското) стъкло за огледало за Ауди 100 C4 Синьо асверично оригинално без подгяване.

Ако има кандидати по добре на ЛС.

Огледалото е подарено :D:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долните лайсни на вратите на Б4 седан.Лайсните са с различна степен на изкривяване,но като цяло не много.За сведения,в Ауто+ предните са 100 лв.,задните-82 лв..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай големите дъждове явно някой си е изгубил тасчето... та аз така и така нямам нито едно мисля да го подаря на някой,който го иска да казва . За Б3 оригиналния става въпрос,

Нещата са в Драгалевци ако някой иска да пише ЛС или на гисиема

Аз имам нужда от капак че моя е под всякаква критика.

Ако можеш пусни една снимка и ако е този за когото си мисля да идвам да пием бира и да го отнасям :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде ми се мотае един амортисьор за капака на двигателя за Б4. Преди време по грешка го купих от колегата kinjal. Ако има мераклия, може да го отнася.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде ми се мотае един амортисьор за капака на двигателя за Б4. Преди време по грешка го купих от колегата kinjal. Ако има мераклия, може да го отнася.

Става ли за мойта? Ако става да го отнасям, щото моя е леко отпуснат... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става ли за мойта? Ако става да го отнасям, щото моя е леко отпуснат... :hilezh:

Не става - твойта е като мойта :hilezh:

Аз за себе си го купих, а после се оказа, че не сме се разбрали кой каква кола кара. Амортисьорът е запазен засега за двама желаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ляво(щофьорското) стъкло за огледало за Ауди 100 C4 Синьо асверично оригинално без подгяване.

Ако има кандидати по добре на ЛС.

Огледалото е вече в Стара Загора . Още веднъж благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам един мигач за А3 преди фейслифта...десен е мигача и едното краче му е счупено...но се държи и не пада...ако на някои му трябва да го отнася иначе го хвърлям :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам за подаряване и 2 бр " Оранжеви" мигачи за Ауди 100 напълно здрави само нямат фасунги и крушки.

Ако има желаещи да свиркат. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...