Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

Аз да питам за цени относно дискове и накладки за Б6 авант , максималният размер дискове , които влизат в шестнайски джанти ?

Държа на качеството !

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорих ти на л.с. и се извинявам за забавянето. Свикнал съм да ме питат на лични.

Моля когато питате за спирачки уточнявайте какъв е двигателя и годината на колата.

Особено при А4-ките "разнообразието" е доста голямо. :zustimm:

В случая се наложи подробно да ти разглеждам профила за да се убедя, че си с 1.9, а не с 2.5 дизелов мотор.

Стандартно предните ти дискове са 288 мм, а задните 245 мм.

Ако мотора е 2.5 предните са 312, а задните 255 мм. Накладките независимо от размерите на дисковете са еднакви.

При дискове 312 мм е невъзможно да поставиш 15" джанти. Минималният размер е 16".

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога и аз да не се отбележа в темата. Коко, щях да ти звънкам ама днес сигурно 10 пъти говорихме та реших тук да напиша, тъкмо за информация на останалите.

Човека нема грешка!

09:30 - Влизам в сервиз.

10:20 - Звъня без никакви предварителни уговорки - Коко, искам дросел клапа!

10:32 - Дросела е намерен.

10:36 - Коко, и ламбда сонда ще трябва!

10:45 - Сондата намерена /разбирахме се да му се обадя по-късно да се разберем кога да се видим/

11:39 - Коко, готов съм кажи кога да се видим!

13:10 - Коко е пред блока ми с частите в ръка.

14:00 - Частите вече са монтирани и работят безотказно. /въпреки моите притеснения за сондата :wink: /

Да не говориме, че преди няколко дена се разкара пак до мен да ми донесе свещи и накладки. И не на последно място цената, която предлага поне за мен е без конкуренция.

Абе перфектен.. :)

/часовете са ми от GSM-a/

Редактирано от KDim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да го похваля за коректността към мен !!! :rotcol:

Вчера от Плевен ходих до София и се срешнахме , както се бяхме разбрали и получих уговорените дискове и накладки ! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път - най-добрите части на най-добрата цена и за най-кратък срок. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уха, скоро не съм писал :)

Кокич мерси за накладките, освен за останалите черколяци, и за гимнастиките покрай тях :)

ПС Не съм забравил какво те питах скоро на ЛС и пратката само тр да се окомплектова и да мина да ти я оставя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, благодаря за експресната доставка на водния радиатор днес :steinigung: , сега остава да го монтирам :). Всеки път ти правя спешни поръчки и никога не си ме подвеждал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път благодарности за бързата и точна реакция на КОКО :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да те похваля и тук Кокич, мерси за експресната доставка и приятната цена :hilezh: на предни и задни накладки за колата на жена ми :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

п.п. тази тема защо не е пинната все още?

Темата не е пинната защото не е платена и модераторите са длъжни да спазват правилата на форума! :rolleyes:

Иво, благодаря за добрите отзиви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя темата може и да не е платена,но на колкото колеги си помогнал...това според мен ще е един вид жест към всички нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много голямо благодаря на един от най-свестните и отзивчиви хора,които познавам! :hilezh:

Ники,бъди жив и здрав приятелю !

:hilezh::hilezh:

Поздрави!

Светльо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...