Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

Коко чистачките са супер, мерси още веднъж.

:steinigung:

И аз вчера си взех чистатчки от КОКО. Перфектни са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокича за пореден път се справи отлично с намирането на части. Огромни благодарности

Кокич, след като смених всичко буквално не можах да си позная колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за разширителния съд за Б4-ката на баща ми Кокич - точен си както винаги :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да изкажа благодарности на колегата наистина много точен поръчах си накладки,обади ми се разбрахме се и на другия ден бяха при мен всичко както беше обещал.Хората като него вече са наистина малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау как не съм се сетил и аз да пиша в тази тема.

Вече не помня колко разботи взех от Коко и проблеми никакви.

Изключително точен и коректен :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Айде и аз в кюпа.

Коко, накладките са супер. Що не те познавах една година по-рано....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Коко за свещите, които взех от него. Вече са на колата и е чудесна!

Препоръчвам го на всеки в нужда за нещо качествено, нищо, че съм n на брой човека, който го казва! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, благодаря ти ама наистина едно голямо благодаря и се извинявам за тормоза, който ти налагам по телефона тези дни, но пусти карета за тая А6ца искам да ги намерим и да ги сменям че от др седмица натам - мъъъкаааа :hilezh:

Много съм ти благодарен за всичките гимнастики, които правиш заради мене тези дни и извинявай ако ти е писнало от мене и моето звънене

ПС Термостата е чук - ся ТТ-то кове стрелката :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да беше звъннал на мен и да си забравил за каретата вече! Обикновено реагирам в рамките на деня! :hilezh: Няма кой да ме чака цяла седмица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредните ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ за Коко! :bia::flehan:;) Чистачките и тампоните, които ми прати са супер и всичко от негова страна беше точно и коректно! ;) Невероятен човек е и силно го препоръчвам на всеки, на когото би бил полезен!

БЛАГОДАРЯ ТИ КОКО!!! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да беше звъннал на мен и да си забравил за каретата вече! Обикновено реагирам в рамките на деня! :flehan: Няма кой да ме чака цяла седмица!

Жорка, при Милослав е малко по-особен въпроса защото държи на марка и карето е по-изгодно да не се взима комплект.

Въпросът е уреден вече и му благодаря за търпението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам че новите свещи са си нови свещи - двигателя става по-пъргав :hilezh: И тампоните са супер изчезна пукането отпред :flipoff: Като смених и задните и колата ми започна да вози истински (така както возеше когато си я купих)

Редактирано от Sklepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, при Милослав е малко по-особен въпроса защото държи на марка и карето е по-изгодно да не се взима комплект.

Въпросът е уреден вече и му благодаря за търпението.

Това е така, но е вярно, че аз разполагам с доста възможности!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако може комплект ролки и ремъци, обтегачи за АЕЛ цени нещо?

Ще ти отговоря на л.с., но ме интерсува ще обслужваш ли ремъка на горивната помпа защото там са 2 ролки и ремък.

Самия ангренажен ремък задвижващ разпределителния вал има само обтягаща ролка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително доволен съм от колегата ,отзова се изключително бързо и съм горд собственик на нов акумулатор на много добра цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...