Jump to content

Ssang Yong


Recommended Posts

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Tihor... грубиянин...:hilezh: този Родиус прави конкуренция на http://auto.oboz.ua/img/img46778d538831a_1182240083.jpg :hilezh: грозното пате

Това фиат мултипла ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той я е печелил вече,не помня точно за коя година ставаше въпрос но той бе"Най-грозна кола на годината"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той я е печелил вече,не помня точно за коя година ставаше въпрос но той бе"Най-грозна кола на годината"

Освен, че е печелил въпросната награда имаше и филм за Мултиплата и не случайно музиката беше взета от филма "Междузвездни войни". :flehan::hilezh::hilezh::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тея бегли подобия на "автомобили" няма какво да се коментират. Истината е че цената им е определяща за това да бъдат търсени от народа и съответно купувани. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи имам познати няколко познати които се преебаха с такива джипове , по-точно с екшън и с кайрон . и 2та съм ги карал и смело мога да твърдя че това са най-тъпите джипки които са правени някога , кайрона когато го карах беше на около 20 000км , вътре всичко му скърцаше като почнеш от стъклата на преднтие врати и стигнеш до различните пласмаси по таблото , парктроника му беше отказал още преди да стане на 10 000км и автоматичната кутия " чудо на техниката" се ебаваше карал съм го с около 150-160км и имах чувството че ще литна или че таблото всеки момент ще се разглоби , а колко е грозен това изобщо няма да го коментирам то всеки май го знае , екшъна го карах когато в пловдив имаше 10тина санта сняг , то моята а4ка е къде къде по устойчива . както каза колегата по горе разхода също е неоправдан а и доколкото разбрах от познатите ми гаранционното им обслужване е под всякаква критика , често минавам покрай сервиза им и почти винаги има по 3-4 джипа отпред , което според мен е повече от показателно . а пък съотношението цена е качество просто няма да го коментирам , за тези пари по добре нещо втора ръка , все ще е по-добре от този провал на автомобилостроенето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За повечето хора тук май е по добре да карат раздрънкана а6/а4 цел живот отколкото да ги видат в нещо такова... ново...

ЗА МЕН СЪЩО!

сан-какво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези возила не ги признавам и като ги гледам се отвращавам.Доколкото съм чувал отзиви от хора,които са ги карали,технически са по-зле отколкото и изглеждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Speedyman, хич не ги слушай "разбирачите". Гаджетата не си падат по стари кошници, били те и Ауди! Джипчето е съвсем прилично - лъскаво, с много екстри и гаранция. Какво повече ти трябва? Познавам една, която кара такова и много му се кефи и други 2, които още повече му се кефят, но няма кой да им го купи. :-))) Ако искаш мир вкъщи - слушай жената. Съветът за Кашкая е тъп - това не е джип, а комби 4х4. Екшънът поне е висок, с джипово окачване и самостоятелна рама, което за нашите пътища е голям плюс. А моторите на Санг Йонг наистина са мерцедесови и на блока на двигателя пише Made in Germany. Аз лично харесвам Рекстън, но за жена е прекалено голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speedyman, хич не ги слушай "разбирачите". Гаджетата не си падат по стари кошници, били те и Ауди! Джипчето е съвсем прилично - лъскаво, с много екстри и гаранция. Какво повече ти трябва? Познавам една, която кара такова и много му се кефи и други 2, които още повече му се кефят, но няма кой да им го купи. :-))) Ако искаш мир вкъщи - слушай жената. Съветът за Кашкая е тъп - това не е джип, а комби 4х4. Екшънът поне е висок, с джипово окачване и самостоятелна рама, което за нашите пътища е голям плюс. А моторите на Санг Йонг наистина са мерцедесови и на блока на двигателя пише Made in Germany. Аз лично харесвам Рекстън, но за жена е прекалено голям.

Айде още един фен кацна.

Тоя поне може да пише, ама е зле с четенето, 'щото ако беше прочел коментарите до тук, нямаше да ръси такива работи, се едно някой излюпен дилър ме навива :steinigung::hilezh::lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На цената на един Санг Йонг може да се вземе едно Suzuki SX4, което си е едно много симпатично джипче, със 4X4 и доста прилични екстрички включително 16" джанти. Много подходящ е според мен за жени. Просто едно предложение от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А моторите на Санг Йонг наистина са мерцедесови и на блока на двигателя пише Made in Germany. Аз лично харесвам Рекстън, но за жена е прекалено голям.

мейд ин джърмани,ама са минали тия двигатели покрай германия....през индия :hilezh:

пък може и направо в пакистан да са правени,че съм гледал едни снимки на изхвърчала биела през блока,бах тва немско качество :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, тоя бил гледал нещо... в някой сайт... за някоя марка...МАЙ! Пич, ти си като във вица за Киркор и Гарабед, знаеш ли? Не била кола, а мотор, и не на Киркор, а на Гарабед, освен това не си го бил купил, а му го били откраднали. Казвам ти, че на блока на двигателя пише Made in Germany и това е ОТЛИВКА, част от самия блок, не стикер! Ако искаш, иди го виж и тогава се изказвай "компетентно"! Разлика има в електрониката, която управлява впръскването - при Mercedes е Bosch, а при SsangYong e Delphi. Но моторът си е Мерцедес отвсякъде и не само той.

Сега да отговоря на другите критикари: човекът е пуснал темата за да получи информация, а не фукни колко единствени са вашите аудита. И аз харесвам Ауди, само че повярвайте ми, Ауди 2 пъти ме е оставяло на пътя със строшена горивна помпа, докато с Рекстъна и спукана гума нямам до сега! Да кажа и аз "'Бах т'ва германско качество"? Ако на вас ви харесва да си поправяте колите сами, момичето едва ли ще е възхитено от такава перспектива. Екшънът е здрава кола, нова, с 3 годишна гаранция и с много серийни екстри - според мене може със здраве да си я кара доста години и да е щастлива. И още един акъл от батко ви Гонзо: жените гледат на колите си като на част от семейството и хич не долюбват да им ги сменят през няколко месеца. Айде стига толкова мъдрост за днес. Който има уши - да слуша!

Редактирано от Gonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти сигурно си единственият собственик на такава барака, който казва нещо хубаво за нея ........ :P

и то в световен мащаб. :)

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте.

Карам на бащата Rexton-а (2004г дълга база, високо оборудване, от първите модели) RX290 (2.9дизел с турбо и интеркулер/TDI 120к.с.).

Да попиша и аз малко?

1. На двигателя пише "Copyrighted by Mercedes", но е сглобяван в Индия. Вече за RX270 и другите модели не знам, но и на тях пише Mercedes.

2. Двигателя е много стар като технология, не знам защо го слагат в автомобил 2000+г... Трака МНОГО здраво, доста шумен дори при затворен капак, привличаш погледи :D Добре, че има много добра шумоизолация в купето, та се чува слабо на високи обороти.

3. Автоматичната 4степенна трансмисия също е на "Mercedes". И тя е умрела от гъдел, никаква динамика. Натиснеш педала и след 1-2секунди (буквално) се сети да превключи на по-ниска скорост и да набере. Има настройка Power/Normal/Winter - определя на колко оборота да превключва скоростите, но за вървеж никаква файда, тромав е двигателя за такъв танк.

4. (много) често се появяват дребни проблеми - я маркучетата ще се скъсат по двигателя, я някой мигач или стоп ще му изгори крушката... м/у другото ел. инсталацията е доста калпава и твърде често прави проблеми по осветлението навсякъде.

5. Окачването е ОТВРАТИТЕЛНО! По завоите се чувстваш като в кораб, люшка се много (дори при ниска скорост), прави усещане за мега возия, но нее :) дупките и ОСОБЕНО ЛЕГНАЛИТЕ ПОЛИЦАИ и с 20км/ч да ги взимаш ти разбиват бъбреците, седалките са твърдички и не много удобни за продължително шофиране.

6. Волана е толкова лек, че бебе с пръст да го пипне ще го завърти. НЯМА ПРОМЕНЛИВО НИВО НА ВТВЪРДЯВАНЕ. кормуването с висока скорост (магистрала/извънградско) е много опасно, волана НЕ СЕ УСЕЩА при скорост над 60км/ч. Не е и маневрен

7. За 4години и 125 000км боята по дръжки, емблеми, предна радиаторна решетна се отлюпила и продължава да се люпи. Чупила се е автоматичната трансмисия, климатроника е правил проблеми, за други неща не знам, но със сигурност има.

8. Не е много надежден, дори и с включено 4х4 предаване се случва да поднесе на завой с умерена скорост. С изключено 4х4 е със задно предаване, това за мен е също минус.

Аз съм много разочарован от този SUV, пък и като дизайн е отврат, но сме му свикнали вече :rolleyes:

Някой спомена за препродажбата - наистина е трудна, дори и на смешна цена да го предлагаш няма интерес, просто не хваща окото, а заинтересованите веднага са се отказват, като чуят малко реч за автомобила. Не го плюя, но не бих го препоръчал дори на враг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно колегата е описал някоя "Фронтера" и то от първите :flipoff: ! За съжаление вече от няколко места чувам подобни отзиви и май има доста верни неща !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какви пари струва това чудо на техниката санг йонг некой си?!? :bia::)

За 48-50 хиляди плащаш Х5 3.0д 02-3г. и забравяяяш ...ама бил на 200 хиляди а санг бил на 0 и с гаранция - заеби... жестоко...

Само да попитам... преди време (5-6 години) имаше един модел на същата фирма - МУСО се казва.... някой да е виждал такъв по улиците на последък...?!?! А Х5 ще има и след 10 години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... МУСО се казва.... някой да е виждал такъв по улиците на последък...

Те на него се учеха, колега и виж какъв забележителен резултат - джип със стопове като задни джобове на ефтини китайски дънки от 8 лева от магазин "Липненски". :rolleyes:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во е пък това? :rolleyes:

Колкото до Мусото, верно по-едно време имаше много, а сега ги няма!? Изчезнаха :hilezh:

Също като модела Алфа Ромео 33 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...