Jump to content

Къде да не ходим!


Recommended Posts

Брат, ти за 1000 лв си оправи проблемите на новата кола нали (или поне така си мислиш) - 500 в части и толкова в труд. Видях ти писанието в другата тема. Е нашата оферта беше много по-добра - теб те одраха с 500 лв за смяна на ангренаж - това е почти с 200 лв повече от това, което би ти взел всеки клубен майстор (едва ли щяхме да ти вземем повече от 250 лв за смяна ангренажа и гарнитурата на капака), но ти постави питане за отваряне на мотора - сваляне на главата. Там нещата са други. И ти дадохме други цени. Сам подвеждаш хората, после ревеш срещу им.

Между другото шеф нямам! :) Защото сам съм си шеф.

ЕМ комплект на Паблово.Опитват се да пробутват китайски боклуци на цената на читави части.Издават фактура след една седмица и те молят да пишат нещо друго/за карета ставаше въпрос/.Прекопуват ги от Еврото и те цакат яко.

Последния случай с колата на Лорда - 2 пъти ходи и му монтираха китайска бензинова помпа - 1 път я рекламира успешно. Оттогава мисля не е имал проблеми. Все пак да отбележа, че изрично му бяха казали, че помпата е китайска. Така, че не мисля да са нечестни. А друга истина е, че открай време маса сервизи пазаруват евтини чаркове от Евро 07, ама и това си по вина на клиентите, които искат да минат по най-тънката лайсна. Евро 07 също имат и доста скъпи и качествени части от известно време насам - то само с евтинджос не се живее.

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не ми говори на брат защото като дойда така ще те братосам , че незнам дали ме разбираш.

Относно ремонта така ме бе посъветвал друг известен майстор като теб където " много разбира " , ама не разбира хич. И ако искаш да знаеш ремонта ми излезе точно 560 лева с труда , като само частите са 480 само хубави марки. Труда за смяната беше 80 лева , като и аз работих по колата и знам , че всичко е така както трябва да бъде.

И пак немога да си обясня нахалното ти държание и нахаканото самочувствие , както и защо трябва да се обяснявам на "велик" майстор като теб. Вие всичките нали сте "разбирачи". И като толкова разбираш нали направи диагностика на колата ми , защо не каза че не е за гарнитура на глава ? и защо не каза че не всички ремъци са за смяна ами ме лъжеш като ЦИГАНИН какъвто явно си. Значението на думата диагностика е - да намериш къде е проблема и да кажеш колко пари ще е ремонта , защото аз мога да ти кажа милион неща. Когато аз правя диагностика казвам точно къде е проблема и колко пари ще струва , а не чакам клиента да ме учи . Щом не разбираш по добре да замълчиш . Те хората вече те знаят що за стока си.

Не желая да си ремонтирам автомобила сам, но такива като тебе ме принуждават да го правя и по добре , поне знам че всички части са подменени , защото има практика в някои сервизи като Ем комплект и да не ги подменят.

По бетер си и от дете. Детето ми не ми се обяснява така както ти, а седи и мълчи когато е сгрешила и знае че не е права. Вземи си поука от децата и се стегни.

И това че сам си си шеф трябва да ме респектира ли ? Мислиш ли , че аз нямам собствен бизнес. Смисъла да се хвалиш с това че си шеф на себе си и да се рекламираш по форумите се губи когато клиентите ти не те харесват и странят от теб.

И последно не си позволявай повече коментари по мой адрес , защото са напълно излишни след като си срал на метеното. Нямам желание да контактувам повече с теб нито да имам нищо общо с теб. Ако продължиш обаче , ще ме принудиш да използвам методи които и на двама ни няма да се харесат повярвай ми. Не съм такъв човек , но понякога хора като тебе си го просят.

Брат, ти за 1000 лв си оправи проблемите на новата кола нали (или поне така си мислиш) - 500 в части и толкова в труд. Видях ти писанието в другата тема. Е нашата оферта беше много по-добра - теб те одраха с 500 лв за смяна на ангренаж - това е почти с 200 лв повече от това, което би ти взел всеки клубен майстор (едва ли щяхме да ти вземем повече от 250 лв за смяна ангренажа и гарнитурата на капака), но ти постави питане за отваряне на мотора - сваляне на главата. Там нещата са други. И ти дадохме други цени. Сам подвеждаш хората, после ревеш срещу им.

Между другото шеф нямам! :)/>/>/>/>/>/>/>/> Защото сам съм си шеф.

Редактирано от The Mad Killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай малко - ти сам дойде с диагноза гарнитура на глава - не си искал ние да правим диагностика. Аз лично с диагностика не се занимавам, а Сашо още по-малко се е занимавал да диагностицира твоята кола. Ти не си искал такова нещо - само оферта за работа и части и офертата си я получи. Дори се съгласи с нея и каза, че не си подготвен и тн.

Глупаво - по-добре да беше казал, че офертата не ти харесва и толкоз. За мен ти подвеждаш хората, после ги плюеш.

За тея 80 лв няма сервиз, който да ти обслужи колата. Значи си ходил в някой гараж, за да ти позволят да си работиш сам.

Ремъци напоени с масло са за смяна ако ще и вчера да си ги сложил. Много е лесно да се нахвърляш така, само не разбрах защо пред нас беше като агънце кротък, пък на клавиатурата като седнеш си цар Лъв.

Методите си ги запази за себе си да не се обърнат срещу теб. Заплахите в Интернет са доста смешни по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо продължавате да се джавкате?

GSB - явно твоя сервиз, а и в предишните, в които си работил не ги харесват във форума, има само негативни мнения от край време. Това е показателното. С непрекъснати свои мнения няма да оправиш нещата. Просто правиш още по-негативно отношението към себе си и към сервиза. Най-лесно се чисти репутация с мения на хора ползвали твоите услуги и останали доволни от цена, качество и обслужване - в случая визирам другата тема за "Препоръчани сервизи". Т.е. ако се появят добри отзиви там значи нещата се подобряват. Иначе тези непрекъснати писаници, които твориш са нищо друго освен хабене на клавиатура и правене на вятър на ушите ;). Излишно създаваш напрежение във форума, а и с всеки изминал твой пост се уеличават хората, които НЕ харесват твоя сервиз.

Едит: Не взимам страна по въпроса защото не съм ползвал услугите на сервиза.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай малко - ти сам дойде с диагноза гарнитура на глава - не си искал ние да правим диагностика. Аз лично с диагностика не се занимавам, а Сашо още по-малко се е занимавал да диагностицира твоята кола. Ти не си искал такова нещо - само оферта за работа и части и офертата си я получи. Дори се съгласи с нея и каза, че не си подготвен и тн.

Глупаво - по-добре да беше казал, че офертата не ти харесва и толкоз. За мен ти подвеждаш хората, после ги плюеш.

За тея 80 лв няма сервиз, който да ти обслужи колата. Значи си ходил в някой гараж, за да ти позволят да си работиш сам.

Ремъци напоени с масло са за смяна ако ще и вчера да си ги сложил. Много е лесно да се нахвърляш така, само не разбрах защо пред нас беше като агънце кротък, пък на клавиатурата като седнеш си цар Лъв.

Методите си ги запази за себе си да не се обърнат срещу теб. Заплахите в Интернет са доста смешни по принцип.

Абе ти или си малоумен или не разбираш от дума. Кое от горепосоченото не разбра ?

И само си прочети малоумния коментар и после говори. За какво аз ти докарах колата си ако не за диагностика ? И за какво седя колата при теб тогава ? Да я погледате с колегите си и да кажеш цена за части и труд ? С гледане ремонт не се прави. Това го запомни от мен.

Кротък съм като агънце , защото не смятам че ако човек се държи грубо ще получи добро отношение, но явно от това файда няма. Явно е трябвало да съм груб за да се сетиш , че колата не ти я оставям за да я гледаш , а за да направиш диагностика.

И в тоя ред на мисли , моля те обясни за какво ме остави без автомобил и за какво той седя при теб , ако не за диагностика ?

И не ми казвай къде съм закарал колата и колко са ми взели , защото това го знам само аз и майстора реално. И то е толкова колкото е написано. Но при желание от твоя страна мога да дам адреса на сервиза , ако неможеш да направиш някой ремонт да идеш при него. Той може и не говори празни приказки за разлика от теб.

Заплахи не отправям , аз давам обещания.

Не ме предизвиквай повече.

Достатъчно се изложи вече.

Не знам защо продължавате да се джавкате?

GSB - явно твоя сервиз, а и в предишните, в които си работил не ги харесват във форума, има само негативни мнения от край време. Това е показателното. С непрекъснати свои мнения няма да оправиш нещата. Просто правиш още по-негативно отношението към себе си и към сервиза. Най-лесно се чисти репутация с мения на хора ползвали твоите услуги и останали доволни от цена, качество и обслужване - в случая визирам другата тема за "Препоръчани сервизи". Т.е. ако се появят добри отзиви там значи нещата се подобряват. Иначе тези непрекъснати писаници, които твориш са нищо друго освен хабене на клавиатура и правене на вятър на ушите ;). Излишно създаваш напрежение във форума, а и с всеки изминал твой пост се уеличават хората, които НЕ харесват твоя сервиз.

Благодаря колега. Мен не ме разбра , дано теб те разбере.

Редактирано от VBI
Оправяне на цитат.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Вижте какъв емайл съм написал на "СПЕЦИАЛИСТИТЕ " от" ПОРШЕ ВАРНА" <br style="font-family: Verdana;">Здравейте!Вчера 06.03.2013г имах запазен час за 09 часа с оплакване, за намалена мощност на автомобил Ауди А6 2,5 ТДИ AKE мотор .След 1 час диагностика ми бе съобщено,че трябва да ми бъде сменен електроклапана на турбото. Реших да не го сменям при вас. На другия ден отидох в сервиз в Добрич. Там когато свалиха клапана за да му запишат номера за да поръчат нов установиха, ще единият маркуч,които влиза в клапана е спукан и от там ясно се чува свистене на въздух.Питам ви сега защо ми взехте 78 лв???И ако бях се съгласил,щяхте да ми смените един работещ клапан, защото никой от вас не си е направил труда да провери механично клапана, а се доверявате на проверката по компютър.Преди известно време ви посетих ,понеже ми светеше лампа за адаптивните светлини на таблото.Доста време се мъчихте, не можахте да оправите повредата и пак ме накарахте да ви платя,и на въпроса от моя страна защо ми вземате пари ми бе отговорено ,че се вземат малко пари, защото не е свършено нищо, ако беше отстранена повредата сумата щеше да е съвсем друга.ЩО ЗА ПОЛИТИКА ВОДИТЕ???ПРОСТО НЯМА КАК ДА МЕ НАКАРАТЕ ДА ВИ ПОСЕТЯ ОТНОВО.<br style="font-family: Verdana;">

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 15.03.2013 г след като си говорихме по телефона със шефа на сервиза на АУДИ във Варна бях поканен на безплатна диагностика и след 1 час ми се извиниха и ми върнаха сумата от 78лв. Това е сервиз на "МЯСТО"!!!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо продължавате да се джавкате?

GSB - явно твоя сервиз, а и в предишните, в които си работил не ги харесват във форума, има само негативни мнения от край време. Това е показателното. С непрекъснати свои мнения няма да оправиш нещата. Просто правиш още по-негативно отношението към себе си и към сервиза. Най-лесно се чисти репутация с мения на хора ползвали твоите услуги и останали доволни от цена, качество и обслужване - в случая визирам другата тема за "Препоръчани сервизи". Т.е. ако се появят добри отзиви там значи нещата се подобряват. Иначе тези непрекъснати писаници, които твориш са нищо друго освен хабене на клавиатура и правене на вятър на ушите ;)/>. Излишно създаваш напрежение във форума, а и с всеки изминал твой пост се уеличават хората, които НЕ харесват твоя сервиз.

Едит: Не взимам страна по въпроса защото не съм ползвал услугите на сервиза.

Много ,много точно казано!!;)

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е явно много неточно казано предвид наплива тия дни. А хората не пишат тук, защото карат баварки и мерджани след 2005-2006 г и нямат време за дребни дрязги. :) Между другото 2-3 негативни мнения могат само да ни помогнат да си подобрим работата. В никакъв случай няма да си загубим клиентите - хората знаят много добре защо продължават да идват при нас.

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ходете и го подминавайте сервиз "АВТОФАР" бившето D&N Люлин 2 :wall:/>/>/> :wall:/>/>/> :wall:/>/>/> не мога да ви опиша ....... просто нямам думи какви неграмотници са там !!! :2gunsfiring_v1:/>/>/> :2gunsfiring_v1:/>/>/> :2gunsfiring_v1:/>/>/> :2gunsfiring_v1:/>/>/> :2gunsfiring_v1:/>/>/>

Редактирано от T.S.A.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опиши, де.

Едно време сменях носачи там и си правех реглаж...

Даже се чудех дали пак да не мина за реглаж.

Така че - думай, думай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица вкарах А6-та за спукан маркуч на охладителната система за смяма .Това добре Ок ...после пуснали били на компа и дала грешка нещо си на ГНП-то :blink:/>/> отивам Аз и кво да видя некакъв измислен майстор разпечатил електрониката на ГНП-то и с един поялник нещо прави :gruebel:/>/> без да ме питат за каквато и да е интервенция по ГНП-то, ужас ..... при условие че не са оторизиран сервиз за такава дейност !!!!! щели да я дават после на друго място да я правели за 200-300 лв. и днес се обаждат ремонта щял да ми струва 1400 лв. :blink:/>/> отделно ми искат 230 лв. за тях за това че са го свалили и са го дали за ремонт ГНП-то било много зле .... е добре де как работеше колата до сега и изведнъж се оказа ГНП-то , аз не мога да си го обясня !

Е за това става дума.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не са ти го подменили с развалено и сега да плащаш ремонта на някой ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не ходите в сервиза на Друмник на бул.България ?

Отивам аз да ми залепят една гума на Аудито, че имаше влязъл винт някакъв и си викам, ще му пъхнат от тези лепенки дето се промушват през дупката и готово, да ама не.Момчето почна да ми обяснява, как виждаш ли това вече не се практикувало, защото …..ит.н.Викам добре щом казва, че е по-добре да се свали гумата и да се сложи лепенка отвътре, така да е.Свалят гумата и влизат навътре в халето да я правят,а аз стоя вътре в сервиза , понеже ръмеше дъжд, а вратата на сервиза си стоеше отворена.По едно време се включи алармата на колата, отивам да я спра, ключа не е на таблото а приемчика кой знае къде е отишъл с него .По едно време идва и аз му вземам ключа от ръцете, защото щрака всички копчета без никаква логика и колата все свиреше.Бил ги взел за да не се заключила, викам това да не еТрабант бе човек и си прибрах ключовете.После от някъде се яви някакъв тип(явно работник там, беше с дрехи на сервиза) и взе от тезгяха един манометър отиде до едната ми гума свали капачката на вентила и почна да си мери нещо и да ми я спада,викам си аиде от едно две съскания няма да спадне, пък и после ще накарам момчето да провери всички, обаче тоя нагъл взе некво друго инструментче и продължи да си играе с колата ми.Накрая не се стърпях и му казвам”Пич, това е моята кола и ако обичаш спри да я ровичкаш,, иди си играй с друга, мразя да ми се пипа нещо по колата ако няма причина за това.”Той бил калибрирал манометрите.Ами ако не бях дошъл с моята кола, на кво щеше да ги калибрира,цървула му с цървул.Ок извини се и отиде да спада гумите На друга.Представям си като си остави, човек колата там и не я гледа, ако пък и стой за ремонт повече дни какво ли се случва с нея и какво си пробват и калиброват по колите на хората.Да не е проблем голям, един вентил и спадане в налягането на гумата, ама кво му е работа да пипа.Дойде време за плащане и на касата ме пребиха с цената от 26 лв и стотинки, за залепването на гумата и почнаха едни скандали, събрах ги целия сервиз, да ми разчетат фактурата, абе нещо като сметките за тока.Толкова за сваляне, толкова за качване, пък за сваляне на гумата от джантата, пък закачване на гумата на джантата, за измиване на гумата с препарат, за баланс, за тежести за баланс, за лепенка, за работа за лепене и за затягане на болтовете на джантата, оставаше да видя примерно , кафенце за работника докато прави гумата и една цигара.Викам дай да си ходя,вече е свършен факт.Един ми разправя ти май си сбъркал сервиза(първо, че ми говори на ти, а аз винаги с непознати говоря на вие, дори и да правя скандал, както в случая).Викам му какво съм сбъркал, дошъл съм в нормален сервиз за нормалните хора, ама един си ръчка без причина по колата ми, друг е отишъл някъде с ключа и алармата пищи, ще падне акумулатора,кое е сбърканото, май вашият сервиз,а за цените им викам „Избихте ми зъбите с тая лепенка” 26 лв, заедно залепване, няма да стъпя повече тук, но ще пиша във форумите за да не се опари и друг от вас.Друг ми обяснява да отида на гумаджииница да ми я залепят за 6 лв., а тогава му отвръщам, че значи знае колко е нормалната цена, ама се прави на утрепан. Обяснявам, че не обичам да ми се пипа по колата нещо без причина и ходя в сервизи само ако аз не мога да си оправя нещо, защото такива майстори като тях, едно оправят друго , чупят и при тези думи, като си тръгвах,а приемчика слизаше от колата ми и отвори задния прозорец, защото обара всички копчета все едно се качва за пръв път в кола, докато намери дръжката за слизане.Е като отвори задния прозорец без да е свалена щората изпомачка всичко, а аз гледам и им соча, ето видяхте ли какво имам предвид.Пълни кретени са в тоя сервиз и никакво уважение към клиента, но ако някой иска да му ровичкат нещо без причина по колата му може да отиде, ама си носете повечко пари, че свалят кожи.Аз живея близко и минавам, често и ми е правело впечатление, че нямат никакви клиенти в халетата и нямат работа, ама аз се набих там като последния глупак, за което сам съм виновен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за това става дума.

Става въпpос за типична автосеpвизна измама.

Някоко поста по-нагоpе се описва същото пpактикувано от Сашо(Винаpов Ауто) до "Тих тpуд". :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прави са били,че е по-добре с лепенка.За справка при нас това нещо със всичко(без калибрирането на манометриhilezh.gif) е 10 леваzustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

Рядко пиша, повече чета, но този път ще се опитам да бъда в услуга на съфорумците с малко актуална информация относно гумаджийница „Радиал“ на бул. Шипченски проход („Тайърс Сървиз Груп“ ООД).

Карам чисто нов джип на под 5000 км, на който веднъж са сменяни гуми Continental на няколко километра с други чисто нови зимни Bridgestone при покупката на атомобила. Края на миналата седмица смених зимните с летни на гумаджийница „Радиал“ на бул. Шипченски проход („Тайърс Сървиз Груп“ ООД).

Служителят на „Радиал“ миришеше на алкохол. Докато сваляше първата гума, се опита да ме убеди да сменя винтилите с метални (10 лв. единият), защото иначе другите били за смяна при всяка смяна на гуми. Благодарих му за предложението и уточних, че всичко е на малко километри, и ще оставя смяната на винтилите за следващия път.

Тъй като на „Радиал“ на бул. Шипченски проход („Тайърс Сървиз Груп“ ООД) няма кафене или друго място, където да застанеш, се налага да стоиш около автомобила и чакаш на крак. В това не виждам нищо лошо, ако не беше наглостта на служителя на „Радиал“. Присъствието ми не го притесни нито за миг и общото време на смяната на гуми удари 1 час и 15 мин. Нямаше да има никакъв проблем, ако общото времетраене на ремонта не възлизаше на около 25 мин.

През останалото време гумаджията на „Радиал“ си говореше с колеги, някакъв негов приятел мина да се видят замалко, обърна предълго внимание на „спешен“ клиент, с когото явно се познаваха добре, но на когото явно не му се чакаше. В интерес на истината друг гумаджия обслужваше автомобила до мен със същото темпо.

На финала помолих служителя на „Радиал“ на бул. Шипченски проход („Тайърс Сървиз Груп“ ООД) за фактура, на която бе написано единствено „СМЯНА ГУМИ“ и цената вдясно. Тъй като сумата, която бях изчислил по ценоразписа им, се различаваше от тази във фактурата, попитах как са калкулирани тези 10 лв. отгоре. Оказа се, че били за тежести. Направи ми някаква сметка, така че тежестите да излязат 10 лв. и с това реши, че въпросът е приключил. Щеше да е приключил, ако тези 10 лв. разлика не бяха от сумата без ДДС във фактурата, докато цените, по които ми смяташе от ценовата им листа, бяха с ДДС. Този трик работи учудващо често. Накратко – скалъпи ми някаква сметка, колкото да кажа „Аха, ОК“. Лъжа и измама.

За съжаление гумаджийница „Радиал“ на бул. Шипченски проход („Тайърс Сървиз Груп“ ООД) напомни за себе си отново на следващия ден. Качих се на магистралата към Перник и при скорост от около 100 кмч. воланът и автомобилът започнаха да вибрират, а когато стигнах 120, имах чувството, че ще се разпаднат на съставните си части. Още същия ден се придвижих до друга гумаджийница, където гумаджията ми каза, че балансът ми е ужасен. Резултатът – допълнителни 120 гр. (!) тежести и тотал от 44 лв. допълнителен разход.

Уточнявам, че в нито един момент не съм давал зор и не съм влизал в конфликт със служителя на „Радиал“ на бул. Шипченски проход („Тайърс Сървиз Груп“ ООД) за нито едно от нещата, за които пиша в този пост, защото съм си патил от репчене срещу хора, в чиито ръце съм поверил 5-цифрено имущество и, много по-важното, живота ми и този на семейството ми.

Рисковете от евентуална рекламация също тежат повече от допълнителните разходи и поради тази причина не съм се връщал там. Единственото градивно, което мога да направя и правя, е да не стъпвам повече там и да предупредя възможно най-много хора за непрофесионализма на служителите в гумаджийница „Радиал“ на бул. Шипченски проход („Тайърс Сървиз Груп“ ООД). Хора, които не си дават сметка, че с безотговорността си застрашават индиректно здравето и живота на клиентите си. Честотата на използваните в текста тук име на фирма и адрес не е случайна.

Желая на всички повече късмет и по-малко нерви и загубено време, когато става въпрос за елементарни общоремонтни услуги по автомобилите ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ходете по никакъв повод във варненската прехвалена фирмичка за кар аудио/видео/тунинг-bulshit "тояга", тези младежи са далеееече от това, което декларираха преди години като качество на обслужването.Накратко, ако някой държи да изгуби влакова композиция нерви, да иде при тия галфони. Вероятно за цялото им безмислено съществуване има сериозна причина, но като клиент това мен не ме и..е. Стара истина е, че ако не ти харесва работното място, нямаш мотивация да си извадиш ръцете от дебелото черво, нямаш и най-незначителната идея какво и как го вършиш, то тогава може с чиста съвест да си смениш работата с перспективното и добре платено "копач на канали".

На всички бивши, настоящи и бъдещи пациенти на въпросната велика фирма пожелавам търпение, дълбок джоб и най-високохуманно човеколюбие, т.е. НЕ убивайте тоягите, те не са виновни че са некадърни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

ДАЛЕЧ от Автосервиз КОРЕКТ в Надежда 5, София!!!

Качеството на работа е под всякаква критика, не ми се навлиза в подробности (ако някой държи ще го направя, постът ще е дълъг), но за съжаление колкото пъти са пипнали, толкова пъти са си оставили ръцете по един или друг начин!!! На два пъти направиха и опит за измама - поискаха да сменят част, която НОВА от офиц. представител на марката струва под 250лв за "500-600 нова, иначе по автоморгите ако въобще я намерим ще е към 300-400, трябва да пращаме човек да обикаля....", вторият беше с катализатор...

Както казах примерите са доста за съжаление! Едно време сервизът беше на съвсем различно ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

НЕ ходете в МАРГЕЛ срещу резиденция Бояна.. при демонтаж на гума от джанта скъсаха борда на гумата и ми обясниха че и така можело да се кара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Колеги, ще напиша какво ми се случи в сервиза на сервиз МЕРИДИАН 999 в Дружба 1 (в двора на бившото ТИХ ТРУД) - вие си преценете дали да ходите там.

 

Ходих там два пъти през месец Август - 1-вия път за теч на охладителна течност, 2-рия за подмяна на подкалник.
 
Няколко дни след второто ми посещение забелязах, че по газовата бутилка в багажника на автомобила е пипано (големия пластнасов капак беше свален). Както се вижда от приложените снимки пластмасовото капаче покриващо показалеца е счупено, показалеца е бил развиван (болтовете бяха разхлабени и лепенката покриваща болта под показалеца е била разлепяна). По гайката на изходящата тръба (намираща се в горния ляв на снимката) има явни следи от развиване, който липсваха преди това. Не мога да кажа със 100% сигурност, дали има подменени или присвоени части.... Със сигурност обаче е пипано там което само по себе си пак не е малко - опита за кражба пак си е престъпление....
 
В нета има смесени мнения за сервиза - има доволни хора има и недоволни.... Аз лично няма да стъпя там повече...
 
 

 

post-17504-0-66780000-1379492630_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

 

 

Аз жевея близко до този Радиал и преди често ходих там. Едно време ставаха горе-долу, но сега са пълна скръб. И в другия големия ходих и там и навсякаде колата тресе, както човека е написал. Не стават за нищо и явно ретро машините им също!

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не ходете в сервизите на фирма "Жицони" работят немърливо по цял ден се мотат и никаква работа не вършат седи ти колата със дни там.Никаква организация а недай си боже им кажеш нещо на въпреки веднага те нападат със викове и дори ти налитат на бой и ти агресират. http://www.jiconi.com/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...