Jump to content

Audi Q7, обсъждане на качества, проблеми


Деян

Recommended Posts

Мда, цялата процедура е дразнеща.

Към обикновеното Турбо съм се насочил, то трябва да е от първите на пазара. Според мен не си струва разликата 20-30к евро в цената между Турбо и Турбо С. За тия пари може да се сложи Техарт оптика и изпускателна система примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, колко масло има в наш'те двигатели 3,0 тди

Колеги, има ли достатъчно такива коли тук, за да има смисъл тема, в която да се обсъждат качества, проблеми, впечатления от този автомобил?

Има, има... ето и една от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен винаги са ме таксували за 9 литра в сервиза. Може да е 8.2, нямам идея. Доколкото са ми казвали механиците е 9 без малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги на едната кола ми ги гепят тези 300-400 грама в сервиза на Порше Люлин, а на другата НЕ.

Правих скандал...ми зависело от това колко оставало по двигателя...вече 4 смени на тази дето я карам не остава...а от другата остава. Но към края на пробега иска да досипя около литър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в интериора освен цветовете и лоста на автоматика не се забелязват някакви разлики от досегашния модел, поне аз невиждам такива ;) Иначе е лудо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Поръча ли Кайен-а?

Казах, че се замислям :rolleyes:

Ако случайно реша да го взимам няма да е преди есента, че нещо много се задръстих с коли и няма свежи финанси -> справка подписа ми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Казах, че се замислям :respekt:

Ако случайно реша да го взимам няма да е преди есента, че нещо много се задръстих с коли и няма свежи финанси -> справка подписа ми...

Джипа си заслужава-видях го на живо. Не питай къде :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ходи повече в сервиза на ауди в бургас...освен ако не ти се дават много пари....винаги ще си излъган

Никога не съм ходил, а не мисля и да ходя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги, не знам вашите Q7-мици имат ли красивия проблем с опушените задници. Имам двама приятели с Аудита 3.0 на година и половина на колкото е и моето. Сменят масла само в Стара Загора при дилъра и от красивият цвят който са (Quartz Grau) са станали на сажди блек. Аз сменям масло само в Германия и по точно в Оснабрюк ( Ауди сервиз на 2010) от където и го бях поръчал, а ауспусите са чисти като пролетни цветя бъркам с ръка и няма и една саждичка.Мн. ми е интересно при някой от вас има ли го този проблем. Там смяната на масло филтър + този на климатроника е 350 евро. Смених стъкло предно за 2000 евро като каското го пое само доплатих по 20евро на час труд защото се признава цена в БГ (20 евро на час). Дисковете + накладки 1500 евро комплект всички предни и задни... др за 103 000 км май няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. ....Аз сменям масло само в Германия и по точно в Оснабрюк ( Ауди сервиз на 2010) от където и го бях поръчал, а ауспусите са чисти като пролетни цветя бъркам с ръка и няма и една саждичка....

Като имаш DPF, ще са чисти разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DPF-а е готино изобретение. Като си седя в гаража и колата ми работи, се чувствам като на пролетна поляна. Ухае на минзухарчета и никакси нямам усещането, че карам дизел. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...