Jump to content

Колко сте вдигали ?


Kestrel

Колко сте вдигали с Вашата ? :)  

376 гласа

  1. 1. ????? ??? ??????? ? ?????? ? :)

    • ?? 160
      56
    • ?? 180
      102
    • ?? 200
      130
    • ?? 220
      91
    • ?? 240
      67
    • ??? 240
      46


Recommended Posts

Аз с мойта съм правил 250 по магистралата от Варна за София след Ябланица. като направя някой ден 260 ще взема някой да снима и ще кача клипчето

Колега мойта кола е 177 к.с. със 7 скорости и едвам успях да докосна 240,които всъщност реално не съм ги и постигнал,как ги правите тея работи с 80ките не ми е ясно :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 360
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

optimist, аз не казвам че Б4 няма да ги вдигне, но специално клипчето е як монтаж - докато ускорява и изминатите км се увеличават- както са 40 и изведнъж стават 36 и нещо и след малко пак стават на 40 и нещо - разбираш ли, просто клипчето е монтаж, а не е реално. Може би затова няма и звук :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я! Пак сте ги извадили / скоростите де/. Мине- не мине, и някой с 80-ка вдигне втора космическа,и айде да се поФалиме. А останалите се връзваме и става една... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с мойта съм правил 250 по магистралата от Варна за София след Ябланица. като направя някой ден 260 ще взема някой да снима и ще кача клипчето

Това купе, да не е с 14-ки??? :wall::wall::bia:

Редактирано от Koneto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с А6 2.0 16 V АСЕ мотор на бензин пълни плътно километража, на газ също, подържа скороста на равен път- за разхода обаче да не говорим.

PS:километража е до 240км/ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е АCE мотора пални платно километража.Друг е въпроса колко са реални тия километри.Разхода при мене гонеше 22-23 литра.Мн тежко!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно!И къде ги пълните тези 240(респ.260)км/ч. ??? :wall::wall::D

Аз например 260 ги правя на магистралата- 130км/ч в едната посока и 130км/ч в другата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПЕШНО!!! Купувам километраж от С-ка до 280 км/ч че моя от 260 вече не ми стига :wall::D

цена: колкото кажете щот съм рацер и ке ви иСкъртим сите :wall::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лъжеш като дърт циганин :bia:

я си погледни показанията на изминатите километри (тези дето се нулират)

Ти остави друго, ами като гледам с какви темпове покачва може поне още 100 над показаното :wall:

П.С.Тая тема няма ли вече да се премести в "Златен фонд"? :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре само аз да не ви показвам какво мога на задна, че ще ви засрамя всичките тука на чело с онзи самозванец 4х4 :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПЕШНО!!! Купувам километраж от С-ка до 280 км/ч че моя от 260 вече не ми стига :wall::D

цена: колкото кажете щот съм рацер и ке ви иСкъртим сите :wall::D

Ти па кво са изфъргаш само, не разбра ли че с теб караме най-куците коне излизали от завода :bia:;):D

Бартер мойта за 1,8 карбуратор, па ако е и от тия вървежните мое и да додам некой лев :bia:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КРУЬО Имаш я , даже с газ. :wall: Няма да ти казвам как върви. Аз вече си смених километржа до 350 защото иначе се превърташе и в един момент показва 0, а то били към 280 и като тръгна да слизам да видя какво става се получаваше кофти ситуация :wall::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КРУЬО Имаш я , даже с газ. :D Няма да ти казвам как върви. Аз вече си смених километржа до 350 защото иначе се превърташе и в един момент показва 0, а то били към 280 и като тръгна да слизам да видя какво става се получаваше кофти ситуация :D;)

;);):wall::wall:;) Дай да ти дам мойта бартеросваме ги веднага :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да ти дам мойта бартеросваме ги веднага...

Аааа без тия, аз първи съм дал заявка, намери си друга тази вече е за мен.. :wall::bia::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ббббббббббббббббббууууууууууууаааааааааааааааааааааауууууууууууу-мммммммммППППППППААААААААааааааааааааааааа!

ето - вдигнах точно 327.42 км/ч ама се улепих челно у модератора :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и продължението на клипчето (съжалявам, че изтрих първата част, но си помислих, че няма да има място).

Идеята за това клипче ми хрумна, след като ми смениха един лагер на скоростната кутия (не че беше кой знае колко прецакан, но много дразнещо виеше). Та, взимам си колата от сервиза и гледам - километража не показва нищо. Айде пак обратно, рекламация, отивам при шефа и викам: "- Не ми работи нито скоростомера, нито километража. Нещо сте объркали, като сте сглобявали кутията." А той: "- Не може да бъде! То няма какво да объркаме. Най-много да не сме ти сложили диференциала, но щом ти върви колата - всичко си е там." И се хили. "То хубаво - викам - но така или иначе не ми работи километража - оправяйте се!" А той вика: "- Тия километражи са електрически. 100% не е от кутията - там няма какво да се обърка, значи нещо ти е изгоряло - дошло му е времето." Демек - няма рекламация - проблема си е мой, щото нещо евентуално му дошло времето да изгори.

Отивам на другия ден, въоръжен с един генератор, викам шефа, вдигам капака, откачам куплунга от скоростната кутия (тоя, дето отива към километража), включвам генератора и врътвам копчето. Естествено, вдигнах от 0 до 200 за 1,5 сек :flehan: .И тоя тъпак, вместо да се засрами викна на всеослушание пред целия сервиз:"- Ето го човека, дето превърта километражи."

В крайна сметка се оказа, че са обърнали шайбата с магнитчето наобратно и тя се е заклинила и не се е въртяла и няма кой да подава импулси към датчика.

Много се отплеснах... Идеята беше, че докато аз снимах клипчето, жена ми въртеше копчето на генераторчето, но понеже не вижда километража и ускорението беше фрапиращо нереално. Та се наложи от 2-3 опита да навържа нещо приемливо донякъде (затова е фала с нулиращия се брояч). Е, влошавах доколкото можах качеството, но май брояча пак се вижда.

PICT4752.wmv

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мойта кола е 177 к.с. със 7 скорости и едвам успях да докосна 240,които всъщност реално не съм ги и постигнал,как ги правите тея работи с 80ките не ми е ясно :flehan:

за какви 80 ки говорим това е купе 2.3 20V и е 167 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скорпио много хитър номер !! :) ама и тебе как са те извъртяли с тия скорости :bia::)

с А6 2.0 16 V АСЕ мотор на бензин пълни плътно километража, на газ също, подържа скороста на равен път- за разхода обаче да не говорим.

PS:километража е до 240км/ч

:):blink:

Така е АCE мотора пални платно километража.Друг е въпроса колко са реални тия километри.Разхода при мене гонеше 22-23 литра.Мн тежко!!!

:bia::)

когато тоя мотор раззвия на 100/а6 повече от 210/със леко нанадолнище/ ставам трамваи!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам за 1.8 Т Q понеже прочетох някаде че вдига 250

а аз имам от един месец такава и засега съм правил само 180 та при

тази скорост е на 5100 об/м на колко оборота е при 250 на 8000 ли.

P.S Червеното мисля че почва от 6100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...