Jump to content

Колко сте вдигали ?


Kestrel

Колко сте вдигали с Вашата ? :)  

376 гласа

  1. 1. ????? ??? ??????? ? ?????? ? :)

    • ?? 160
      56
    • ?? 180
      102
    • ?? 200
      130
    • ?? 220
      91
    • ?? 240
      67
    • ??? 240
      46


Recommended Posts

.... аз живея на 6км от МТМ и не е като да не знам какво предлагат :lol:

Малко ме съмява, че stock ще вдигне 310, но не няма да се впускаме в подробности. Колкото и да вдига - колата е един път!

btw каква клавиатура ползваш, че не ти излизат някой букви като "ъ" например!? Не сте ли с QWERTY?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 360
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пичове имам статистиката и репортаж на 3 реномирани списания които RS6 със цтандартната 6 скоростна Типтроник качват над 300-310 на 102 октана гориво.....не забравйате че Турбо колите са много чувствителни на бензина.....кофти петрол кофти ускорение.......да ако си играе човек сус VAG COM на ECU-то колата не е много стандартна но повярваи ми 2 тона кола до 300-310 но проблем......(имаи впредвид че километража има нйакакво изкривяване на истината но кази речи 10км макс........сщтом стаото RS4 сус 2.7 л. двигател дига 280+ не се сумняваи че 4.2 литра V8 twin turbo е неспособно.......стандартно RS6 изклучва на 280 не 250 както твурди книгата и всяко кредабилно Авто списание е минавало с теста си 250км което значи че е направено нарочно от Ауди АГ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По ред на номерата :lol:

- Ауди RS6 е със 5 скоростна автоматична кутия;

- проблема не е в двата тона, ами на първо място в конете и след това в аеродинамичността.

- в нижката на RS6 НЕ пише 250, ами 280км/ч за Vmax, което не знам какво означава за "кредабилно" списания, но на мен все ми се струва, че този автомобил повече от 290 нема да може да отлепи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195 км/ч с Б4 АБТ преди да и направя ремонта(гарнитура на главата; пасване на клапани; гумички на клапани; биелни лагери; сегменти; тампон на двигателя; смяна на ламбда сонда, центровка). След ремонта 160 км/ч и с повечо зор до 175 км/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С моето B3 1.8s след Вакарел по надолнището сам прехвърлил 200-205km/h,обаче на равно от 185-190 не мърда повече:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

един път се прибирах от София до Пловдив и с моето Ауди 2.0Е карах с 200-220 през целия път и се прибрах за 32 мин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един път се прибирах от София до Пловдив и с моето Ауди 2.0Е карах с 200-220 през целия път и се прибрах за 32 мин

ураааа.....пак се започна :rolleyes::blink::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един път се прибирах от София до Пловдив и с моето Ауди 2.0Е карах с 200-220 през целия път и се прибрах за 32 мин

И като се събуди чаршафа се беше увил около врата ти :rolleyes::blink::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко съм вдигал няма даговоря,

Аудито(от подписа) съм го виждал най-много с 180 на магистралата след Варна към Шумен и въобще не се осещаше да вижда зор колата,но понеже току-що я бяхме купили,баща ми непосмя да я настъпи повече.

Редактирано от drag_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро го карам и почти само градско, затова не съм му пробвал максимума. Засега съм вдигал максимум на равен път с още двама човека в колата 175км/ч на 4-та (щото пред мен имаше други коли и трябваше да намаля, та не можах тогава да сложа 5-та) с по-високи от стандартните гуми Gislaved Nord Frost 3 175/80/14, не съм се заглеждал в скоростният им индекс. Наистина разликата във височината между тях и задните ми летни е доста голяма и смятам че от там дава грешка(показва по-ниска скорост) около 5-10%. Колко е грешката на километража не мога да кажа

Иначе с 29-годишната Лада 1600 на баща ми 160 и усещането беше несравнимо ;):rolleyes:

Не съм фен на максималната скорост, а на ускорението :blink:

Редактирано от A80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един път се прибирах от София до Пловдив и с моето Ауди 2.0Е карах с 200-220 през целия път и се прибрах за 32 мин

:blink: аз пък от софия до морето и пак софия за 4 часа 11 минути 33 секунди през целия път с 222 :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един път се прибирах от София до Пловдив и с моето Ауди 2.0Е карах с 200-220 през целия път и се прибрах за 32 мин

S=София-Пловдив~/=140 km

t=35 min

V=?

V=S/t=240km/h (средна скорост!!!)

???

Това са просто глупости!!! Поне правете елементарни сметки преди да пишете някакви хвалби!!!

Аз съм ходил за около 45 мин до Пловдив, но това е средна скорост около 186км/ч, за постигането на която, вярвай ми съм карал през по голямата част от пътя с доста над 200км/ч!

А и няма защо да си говорим глупости кой колко е вдигнал ( особенно при наличието на онази гениална тема от n-найсе страници с изцепки за топ скорости), при положение, че това което е написал производителя като топ скорост на автомобила си е истина.

За моя автомобил истината е следната: A4 Avant 2,5 TDI quattro, 6-manual-180bhp Vmax=225km/h, защо да ви казвам как съм вдигнал 250 ..като не съм!

За Б4 2,0Е/115bhp Vmax=190km/h => 220km/h само при наклон >30' и то при доста дълъг път, 240км/ч ..средна скорост = S, RS (и много късмет с камикадзетата по магистралата)!

Хайде, успех с физиката за 3 клас ...Освен ако ние не сме в грешка и нещо ти е дало първоначален тласък до към 3000-3500км/h на караулката на Долни Лозен ...и ти от там по инерцийка да си стигнал до Пловдив за 20-30 мин. :)

Редактирано от COLDMAN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...