Jump to content

Колко сте вдигали ?


Kestrel

Колко сте вдигали с Вашата ? :)  

376 гласа

  1. 1. ????? ??? ??????? ? ?????? ? :)

    • ?? 160
      56
    • ?? 180
      102
    • ?? 200
      130
    • ?? 220
      91
    • ?? 240
      67
    • ??? 240
      46


Recommended Posts

Вчера вдигнах с Вентото 160 на околовръсното...Може още, ама друг път ще го пробвам...За 75 коня и 160 е добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 360
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добре Wizi, прекратявам спора (за сега) :twisted:

Между другото ако наминеш на 11-ти на изложението в Експото мини през щанда на Мерцедес да си побъбрим. Димитър Груев ми е името и ще ми е приятно да се видим. :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата колега, но ще си дойда в БГ едва края на Юли месец. :twisted: Някой друг път надявам се да успеем да имаме и двамата възможността да се засечем на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа не знаех че си извън Булгаристан :twisted:

Оки доки приятел, и аз ще се радвам да се засечем, ако се интересуваш живо от автомобили и се появиш на някой от автопанаирите във Варна през август или септември във Пловдив, това ще стане със сигурност, тъй като аз ще бъда там да продавам колички :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе станаха 2 куфара с офф-топик, та...

То си пише под аватара ми къде се намирам :twisted::D

Август съм при теб с голяма сигурност, а края на Септември съм във Франкфурт за IAA - finaly! :twisted: (дано си намеря сървър където да кача после гигабайтите снимки, които се каня да направя на IAA-то :roll: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с моя автоматик 205 като да не повярва плюс това сам с гуми 225/65/15,обачеееееееее със S8 на един приятел 295+ ,но скороста не се усещаше докато не пипнах спирачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с моя автоматик 205 като да не повярва плюс това сам с гуми 225/65/15,обачеееееееее със S8 на един приятел 295+ ,но скороста не се усещаше докато не пипнах спирачката

Аре смъкни малко да не пишем за мойте 330+ км/ч :twisted::twisted::heiss::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах преди време моя кошник и до 185 стигна по равно и повече не можеше и грам :):D :D

Това под 100 коня не е кола за мен :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S8 с ръчни скорости има само 340 коня версията или първите демек... А това да намериш такъв автомобил с ръчни скорости си е 5ца от ТОТО-то едва ли не, та от там си направих и малко прибързания извод, че едва е това случая.... Дано не съм сгрешил.

.... е ще ме прощавате мнооо, но просто не мога да не се похваля, че отидох на времето да капарирам в Люксембург една S8 с ръчни скорости, която до ден днешен се търкаля из София, до последно с 1991 регистрация, но със сменени собственици до колкото съм дочувал. Е дали не и правих тест драйв, а? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... е ще ме прощавате мнооо, но просто не мога да не се похваля, че отидох на времето да капарирам в Люксембург една S8 с ръчни скорости, която до ден днешен се търкаля из София, до последно с 1991 регистрация, но със сменени собственици до колкото съм дочувал. Е дали не и правих тест драйв, а?  :)

91 година викаш? Това да не сте го изнесли от някоя писта за прототипи покрай инголщад :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, директно на Нордшалйфето, че тесваха прототипа на некаква "нова" S4ка с 2.2л турбо двигател тогава на пистата на Ауди в Инго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със стария 100-так на нашите 170+ км/ч (незнам колко са повече, че скоростомера ми е в мили а километрите са изписани със съвсем мънички червени цифри), със предишната ми кола Хонда Прелюд 2.0 кубика 210 км/ч с още 2-ма човека по пътя Враца - Монтана с 98 от ОМВ и оборотомер на 6100 оборота (от 6500 ми почваше редлайн-а) със сегашното ми ауди 1.8 И повече от 150 не съм качвал, но има време :) като го тествам и него - ще пиша. Инак на приятел със 80-тката 1.8 карбуратор 1989 по пътя Враца - София само двамата с лек наклон надолу по скоростомер 210 на газ, но обороти незнам колко бяха, че таблото беше с часовника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

moita baraka si gi vdiga 250 po kilometraj pri 6300oborota bez dertove,oba4e taq skorost me napravi mnogo dobar strelec!qko strelqm s patlaka po benzinolonkite :lol::lol: ina4e ydovolstvieto e palno sportnoto oka4vane i quatroto sa golqma rabota!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... haide da pochnesh da piшеш на КИРИЛИЦА!

Интересно с какво толкова мноо се засилваш, та 250 правиш?

няма значение с какво

Аз примерно правя 250 на километраж и при 2200об/мин

как ли????

ами карам си с 90/100км/ч и след някой друг час я! 250км съм минал и то по КИЛОМЕТРАЖ Реални :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Интересна не е скороста - 280км/ч но факта че Аудито има ощте 1100 оборота на разполозение.....собственика го дигна до 310 лимита но не направих снимка ....биах зает да се сменяам Памперса :shock:

280kmh.gif

За лубопитните RS6 на 102 октана Shell Unleaded Fuel и ж този момент колата харчеше само 24л на 100 :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна не е скороста - 280км/ч но факта че Аудито има ощте 1100 оборота на разполозение.....

А на колко коня е тунинговано RS-а или само ограничителят е махнат? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хеи Wazi ами при нас като купиш спортна кола Ауди (или БМВ Мерц) ти дава формищка да популниш и да ги свалиш от отговорност ако нещо стане така че те махат ограничението дето е на 250 км .....всусност със VAG.COM софтуер и ти сам можеш ....колата е стандарта " за сега поне" има Ауди РС6 със над 480 коня.....във Германиа МТМ Тунинг има софтуер и ауспух които дават 535 коня ili extreme setup със 580 ??? коня МАНИАКАЛНО .....имате ли REVO / АPR / Upsolute представители те правят чудеса сус Турбо или Турбо Дизел двигатели за малко пари без човуркане по двигателя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...