Jump to content

Форумът ни в момента е най-посетен


KOKO 100 C4

Recommended Posts

В този момент статистиката е следната:

Ние:149 госта, 145 регистрирани и 2 скрити!

VW - 116 госта, 125 регистрирани и 12 скрити.

BMW - 102 госта, 104 регистрирани и 8 скрити!

Все си си мислех, че другите 2 форума са по-посетени, но явно сме № 1 за България в момента! :):):hilezh:

Моля споделете мнението си по този въпрос.

Според мен това се дължи на либералното модериране и определено това носи успех. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш вероятно и модерирането има общо,но виж какво става по улиците иначе,не знам някой дали може да изкара някакви статистики за проценти на разните марки,но Аудитата се въдят като гъби след дъжд,така че колкото повече...толкова повече(и посещаемост във форума) :)

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно е в кои раздел кво стаа, има ли подобна статистика :flehan: щот тука има доста веселба в неавтомобилни теми

Да не сме коне с капаци та само за автомобили да дрънкаме!!! :steinigung:

Във VW модерирането на моменти е крайно грубо и ненужно предизвикателно.

Най-малкото искам да обиждам нашия колега и приятел vaskoto1, защото той не върши тези неща. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големите форуми в БГ уеб-пространство - ТОП 25

Ние сме на 11 място по брой мнения.

Странното е че колегите от BMW форума не са в топ 25.

Редактирано от xeterov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е готино тука. Можеш да разчиташ на бързи и многобройни коментари, на моменти повече отколкото си си представял:hilezh:

Примерно в Пежо и Мазда форума е как да го кажа, замряла работа (без да искам да обидя някой). Може да не получиш отговор с дни, а най често коментарите се свеждат до 5-10.

Тука е лудница и кефа е пълен :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам все пак да помоля да не оспамим темата защото я пуснах с най-добри чувства и уважение към създателите и модераторите. :steinigung::hilezh::)

Споменатите други два форума например имат много добра организация на клубните събития по което ние им отстъпваме, но посещаемостта ни вдъхва достатъчно респект.

Много колеги вече карат други марки автомобили, но си остнанаха сред нас защото явно тук са пуснали корени и им е уютно. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам сме втори от авто форумите,след комшийте от ФауВе,но те пък са почти двойно повече узъри=> ПРИ НАС СИ е НАЙ- ЯКО,запознах се и общувам с нови и интересни хора,а най-важното е че намерих ИСТИНСКИ приятели :steinigung::hilezh::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Според мен това се дължи на либералното модериране и определено това носи успех...
интересно е в кои раздел кво стаа, има ли подобна статистика ;) щот тука има доста веселба в неавтомобилни теми
Да не сме коне с капаци та само за автомобили да дрънкаме!!! :bia: ...
Много е готино тука. Можеш да разчиташ на бързи и многобройни коментари, на моменти повече отколкото си си представял...

Тука е лудница и кефа е пълен...

...=> ПРИ НАС СИ е НАЙ- ЯКО,запознах се и общувам с нови и интересни хора,а най-важното е че намерих ИСТИНСКИ приятели...

Някъде тук е истината :P ... Абе има нещо специфично в цялата работа, след като и аз съм тукЪ ;) ... Интересно е, че тук можеш да намериш почти всичко.

Ако не точен отговор, то поне ти хрумват разни идеи за секви неща. И отделно самите хора, дет фактически образуват форумЪ.

И отделно е средище за АвтомобилЪ като цяло...

Е, естествено с определена доза сектантство на моменти (има даже некоИ дет прекаляват, да не забравя да споменЪ ;) )

Ама "сектата" кефи де :rolleyes:

Абе, манЯшка раЛта, шъ знайтИ ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама "сектата" кефи де :rolleyes:

Абе, манЯшка раЛта, шъ знайтИ :P:bia:

;)

Иначе ето ви малко статистики за мненията в различните Български форуми: Най-големите форуми в България вече са с милиони мнения

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големите форуми в БГ уеб-пространство - ТОП 25

Ние сме на 11 място по брой мнения.

Странното е че колегите от BMW форума не са в топ 25.

Ееее бате, с тая класация не можем да се мерим, тиин проблем :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Странното е, че колегите от BMW форума не са в топ 25.

Ако си приберат троянските коне, ще си разменим местата. :eusa_think:

П.С. Винаги съм се чудел кой ни е потребител №1.Аз на по-стар от Хитман/№3/ постове не съм чел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си приберат троянските коне, ще си разменим местата. :eusa_think:

П.С. Винаги съм се чудел кой ни е потребител №1.Аз на по-стар от Хитман/№3/ постове не съм чел.

Некоя батка дето е създал СВЕТА и сега ни гледа сеира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тук е Вавилон, то е ясно.

Троянски коне също има, клонинги дал Господ...кво му трябва повече на човек :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРИ НАС СИ е НАЙ- ЯКО,запознах се и общувам с нови и интересни хора,а най-важното е че намерих ИСТИНСКИ приятели

и аз съм на това мнение :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия форум и със сране и с всичко лошо е един от най-полезните и то не само по теми коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия форум и със сране и с всичко лошо е един от най-полезните и то не само по теми коли

Ачо, много добре си ми схванал мисълта приятелче. :hilezh::hilezh:

Затова те обичам и се отнасям с теб като с близък човек! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ние сме на 11 място по брой мнения...

Ако може, някой от админите да ни осветли:

В цифрата, показана, като "брой мнения" на потребителите влизат ли тези от спамилнята и скритите теми ...

Ако не - с тях, директно влизаме у "тройката" :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може, някой от админите да ни осветли:

В цифрата, показана, като "брой мнения" на потребителите влизат ли тези от спамилнята и скритите теми ...

Ако не - с тях, директно влизаме у "тройката" :birthday:

Не Митко, спамилнята не се брои за мнения и пр....

Повече са мненията във VW, но ние сме повече като посетители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей таз спамилня, светнете малко непросветените да видим за какво иде реч и ние :birthday:

отваряте една дарителска сметка, пълните я и купувате на хадмина валчета и термостат. гарантирам ви пълен достъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отваряте една дарителска сметка, пълните я и купувате на хадмина валчета и термостат. гарантирам ви пълен достъп.

А дайте поне един скриишот, да видим за ко ще събираме :birthday:

валчета
- А тоз кой е ?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...