Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пичове, някой може ли да ми обясни защо като превключа автомата на N моторът има повече вибрации отколкото като съм на D и държа спирачка? Моторът е 4.2 335кс (BNK), хамериканска версия, аналогичен на европейския BAT.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си на D с натисната спирачка мотора е под товар (макар и минимален), защото типтроник кутиите предават малък % въртящ момент и в този случай. 

 

Този минимален товар "обира" разните паразитни вибрации, които иначе усещаш на N...

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм тествал много точно по този повод, но на такъв случай не съм попадал. Торкконвертора реално е товар и то не малък, много непонятно е как би помогнал за по-добрата работа на място ако мотора е в нормално здраве. На най-читавите коли, които съм пробвал няма почти никаква разлика на D и N, а които си вибрират просто си вибрират. Това са всички почти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет отново. Аз пак да ви потормозя с моя (предполагаем) блутут. Във VAG COM няма модул блутут или телефон, но с телефона намирам колата (сигурен съм, защото няма какво друго да е) и като натисна да се свърже се изписва, че ПИН-а е грешен, а поле за ПИН изобщо не излиза. Като натисна TEL се изписва TELEPHONE IS NOT INSTALLED. В зеленото меню на TELEPHONE не излиза списък със свързани устройства. Също така не знам дали има връзка, но мога да си въвеждам контакти в NAME. Някой знаещ знае ли може ли от някъде да се отключи тази функция?
Благодаря!

Редактирано от kazichene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет отново. Аз пак да ви потормозя с моя (предполагаем) блутут. Във VAG COM няма модул блутут или телефон, но с телефона намирам колата (сигурен съм, защото няма какво друго да е) и като натисна да се свърже се изписва, че ПИН-а е грешен, а поле за ПИН изобщо не излиза. Като натисна TEL се изписва TELEPHONE IS NOT INSTALLED. В зеленото меню на TELEPHONE не излиза списък със свързани устройства. Също така не знам дали има връзка, но мога да си въвеждам контакти в NAME. Някой знаещ знае ли може ли от някъде да се отключи тази функция?

Благодаря!

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=154948

Ето тука колега има как се кодира блутута, може да ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.

От днес раздавам газ на 3.0ТДИ 2011 моделна година 240кс код CDYA.

Авант

Тъмносив металик

Няма много екстри,но пък е като нова,проверена и вози много стегнато,но основните са ОК - Климатроник,ел пакет,ел огледала с подгрев,пръскалки фарове,кожа,дневни светлини + датчик за налягане гуми,сензор дъжд и светлина,ММИ 3Г.

Двигателя не беше мит,ВИН-а ми беше предоставен.190 000хил км.редовно и качествено обслужване.

БЕЗ ТЕЖКИ РЕМОНТИ И ИЗВЪНРЕДНИ ПОСЕЩЕНИЯ.

За базови,седалките са много удобни и изобщо не ги усетих днешните първи 600км.

За разлика от другите две аудита,които са ми с Рекаро салон.

Колата няма никакви забележки и върви доста добре.

Няма тракане,тропане и тн при палене на -3 и след доста студени дни ,когато не е работила.

 

Искам да изкажа огромни благодарности на

 

baba - Toшо

kpamatop - Стефан

shpeksi - Методи

aalexandrov - Сашо

:flehan::respekt:

 

Ето и малко снимки

 

7849738G.jpg

 

7849739Q.jpg

 

7849741b.jpg

 

7849743m.jpg

 

7849744g.jpg

 

7849758E.jpg

 

7849759r.jpg

 

7849760k.jpg

 

7849761d.jpg

 

7849772M.jpg

 

7849773a.jpg

 

7849774x.jpg

 

7849775n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Снимай стикера в багажника да видиме тази бамбина колко й дават разход в градО. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...