Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

Ауто финес-посещавал съм го, доволен останах, но преди много време. Един от собствениците е колега от форума Батстанчо. Изпрати му лично или се свържи с него. http://audibg.com/forum/index.php?showuser=772. Сервиза е в края на Каменар.

Еуратек-не знам дали имат с оторизирания сервиз на Шкода-питай ги. Перота също са големи.

Гугълни ги всички, провери ги за наличие на камери за изпичане.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз бях в оникс, Не съм доволен. Имах огъната леко врата, след техният ремонт си личи от 20 метра че е правена.А и колата стоя при тях две седмици което според мен е твърде много за нещо което се прави за три дена.Все пак имам и приятели и познати които са останали доволни от тях.Аз не бих правил пак там.Кажете си впечатленията си и от други т.н. доверени сервизи.Все пак оценявам и факта че във всеки сервиз има по един двама кадърни майстори за сметка на останалите които попълват броиката.

Колеги препоръчайте добър еладжия,да  разбира и от по нови коли.Искам да ми погледне ел инсталацията на вратите и да ми свърже едно зарядно за камера.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро еладжия на Мир-не пречи да минеш и да кажеш какво искаш. Той ще ти каже дали може или не

Редактирано от ge2e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не се обърнеш към колегата от форума Petkovm - Мишо?

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързах се с него преди седмица. Каза ми, че с мотори не се занимава. Иначе го имам впредвид [emoji12]

Някой да е доволен от сервиза по пътя към Виница, продължава се след камерите, разположен в началото на локалното/разширението отляво, преди Паралакс.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Колеги днес една патка ме нацели отдясно и цялата ми дясна страна пострада. Понеже ПТП-то е само с материални щети писахме протоколи, заверка в КАТ и после при нейните застрахователи за оглед. Писаха ми задна врата нова, предна врата ремонт 3 степен, преден калник 1 степен, заден калник 1 степен, боя и една лайсна. Вещото лице ме предупреди, че колата е стара е слагат голямо овехтяване и ако взема 150лв трябвало да се ударя гъзо в тавана  - мамицата им Булинс - от 15 дни до 3 месеца изплащане.

 

Станалото, сатанало - Продължаваме напред! 

Днес бях при един сервиз и офертата беше 300лв за боядисване отвътре, отвън на вратите, приливане на калниците, понеже са малки драскотините и всичко по м-ж, демонтаж и прехвърляне на механизими. Двете врати си ги намирам сам 2 у-ба. 

 

Моля, колегите да споделят по-евтин тенекеджия, че големите сервизи си вземат доста пари. Също и някой във Варна, който продава Б4-ка към момента ( Любо няма калници - проверил съм)

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в реномиран сервиз. Подготвят ти подробна карта за ремонта, издават ти фактура, правиш й копие, пишеш искане до Булинс, като прилагаш и копието на фактурата. Искането или на място с входящ номер или препоръчано по пощата с обратна разписка.

 

Ако ти откажат -> адвокат->дело->вземаш си всички пари.

 

В закона изрично е записано, че застрахователя по ГО покрива всички доказани вреди от ПТП-то! Преки и косвени! Има и определение от Върховния съд, срещу което никой не може да мърда!

 

Минах по този път с ДЗИ. 

Единствено съжалявам, че си губих времето да пиша жалби и, че не наех кола под наем за времето(30дни) през което бях без кола. И този разход щяха да го платят.

Редактирано от velas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета!

Лошото е, че вече подписах опис за претенция при тях. Казаха ми, че от 15 дни до 3 месеца да очаквам плащане по банковата ми сметка. Доколкото разбирам това се води по експертна оценка.

Мерси за споделената информация. Вярвам ще бъде полезна за в бъдеще на колегите.

P.S. Сподели за адвокат който си ползвал и по възможност линк от определението на ВС.

От сервиза проформа ли ти направиха и после чакаше решение от застрахователите или направо я отремонтира в сервиза и приложи фактурата. Да знам за в бъдеще.

Поздрави

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юни Ауто след Метро посока автосалоните :) Много добре работят,цените на първо четене малко по-височки,но каквото правят,го правят един път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, че си подписал описа...и аз подписах, даже два...

 

В закона пише, че по експертна оценка (мисля, че беше Наредба 3) се оценява щета, когато няма доказателствени документи! А тези документи са само фактури! Проформата не е доказателствен документ.

 

Вече ти написах по-горе какъв е реда. Не се занимавай с глупости. Не мога да ти дам координати на адвоката ми, защото ми е приятел и ми го направи като услуга (занимава се с друга сфера). Поразпитай, все ще стигнеш до някой, който ще ти свърши работа.

 

Ако решиш да действаш по този начин, звънни ми, ще изровя от документите решението на съда. Това ще ти е достатъчно като информация за точките в законите.

 

П.П. Няма такова плащане до 3 месеца...плаща се до 20дни, иначе ще плащат и лихви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Можете ли да ми препоръчате добър сервиз в Варна,в който да могат софтуерно да премахнат 1 сензор на ауди а3 8п ,и да си разбират от работата ?

Мерси предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички ! Никъде не видях а може и да съм пропуснал, къде във Варна знаят какво да правят с механичните инжекциони нека да сподели. Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

може ли да ми препоръчате сервиз във Варна , за проверка състояние на Allroad 2.7битурбо . двигател(турбини) , типтроник и ходова част (компресори, възглавници) . Ако си разбират от работата ще си поддържам и колата там в последствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За инжекциони може да пробвашс Ицо Мерсинков 0888 744 156 

А някакъв сервиз за Нисан и по-специално за Микра, може ли да препоръчате. Цялостно да се погледне и смяна на термостат. Във форума на Нисан съм писал, но втора седмица няма отговор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравейте, търся къде във Варна могат да залепят или претапиират таван на Ауди А4 B5, да ми оправят климатика, да ми сменят предни амортисьори + евентуално някакви други неща по окачването? Не е задължително да е на едно място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За окачването горещо ти препоръчвам колегата Мишо:Petkovm

. За климатика:Evgeni K. Много съм доволен от http://www.avtotapicer-varna.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...