Jump to content

Новата кола Audi A5 2.0TFSI най-после дойде :)


Recommended Posts

За джантите няма да споменавам, че са сред най-красивите създавани от Ауди, ти сигурно си го знаеш

като цяло Ауди в момента правят може би най-красивите джанти :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много ми допада! Честито!

Малко ще е проблемно карането в близките няколко седмици ( да се надяваме ), че София е станала ад!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Ники! Радвам се, че най-после си намерил колата за теб, която да те удовлетворява напълно, а също се радвам и че се спря на точно този двигател. :hilezh: Желая ти много и безаварийни километри с нея, изглежда уникално! Чакаме още снимки!

За джантите няма да споменавам, че са сред най-красивите създавани от Ауди

Взе ми думите от устата (изпод пръстите)! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, поздравявам те за отличния и правилен избор, а ще ти честитя, когато колата е вече в ръцете ти! :bia:

Просто имам такъв начин на мислене! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен - много красива, и с екстрите не си се изложил :hilezh:

Чудесен избор

Дано само успееш да опазиш тия 19-ки, че с нашите трапове е направо ужас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
:flehan: Браво ! Страхотна кола си взел, със по-добрия мотор и правилната трансмисия .

Сега да не ми скачате моля да ми обяснявате, как на премиум и на такъв автомобил не му отивала ръчка... :flehan:

Кажи какво те разубеди за 3.2 ...Конкретно разликите при тестдрайва ...

Ами признавам си, че имах възможност да покарам А5 3.2ФСИ и като цяло колата предлага една идея по-добра динамика поне на данни, но като подкараш 2.0ТФСИ субективното усещане е че колата върви повече и това е факт. Другото, което за мен е съществен плюс за 2.0ГФСИ и определи основно избора ми, че максималният въртящ момент е по-висок - 350Нм и се постига още при 1500 оборота и това се усеща чуствително, докато на 3.2ФСИ двигателя си иска обороти, което специално за града е досадно поне за мен. И разхода като фактор - 2.0ТФСИ за тези два дни съвсем нормално каране из София дава 11-12/100, докато 3.2ФСИ под 14 не можех да го сваля. Разликата е около 3 литра на 100 градско. Не че това е определящо , но все пак е някакъв фактор. Като цяло 6-цилиндровият двигател си е и с по-високи разходи за подръжка. Остава фактора - приятен звук и по-ниска цена, но това не беше достатъчно за да го избера :)

Честито, много добър екземпляр си докопал.

Това и мен ме интересува.

Горното :P

честито ти возило

да му се радваш само

кажи как е возията с 19-ки и S line?

Благодаря :bia: Возията е учудващо прилична за 19-ки. Бях в очакване за много твърдо возене, но истината е че на асфалт колата стои много добре на пътя и комфорта е на супер ниво за това окачване, а на павета нещата са приемливи. Истината е че не усещам разлика с предишната ми кола, която беше с 18-ки. Много съм доволен.

Но определено трябва да се внимава много с тези джанти :stupid:

Честито, колега! Само радости да ти носи колицата. Страхотно изглежда, а и като оборудване е внушителна. За джантите няма да споменавам, че са сред най-красивите създавани от Ауди, ти сигурно си го знаеш. Дано само не ти е много ниска за БГ, но ще свикнеш. Да я докараш на НИМ да я видиме, а и да ти направя една дръпка с дизелО! :D;)

Дакс, колата не е ниска. Напротив, учудващо с А4-ката като излизах от подземният гараж на върха понакога колата ако беше натоварена едвам, едвам закачаше. С тази този проблем го няма, не мога да си го обясня. А че ще докарам колата на НИМ е ясно. За дръпка не знам - не съм много фен на това, но ако се налага :)

да ти е честито.. най-хубавото е че има quattro :)

каква е долу-горе обезценката спрямо нова на такава кола?

Обезценката в % я сметни сам. На 30.02.2009 г. когато е първата и регистрация колата е струвала 62000 Евро, аз я взех за 39000. За кола с гаранция до 2012, която е на година и е на 6000 км. за мен офертата е добра.

Честито, Ники! Радвам се, че най-после си намерил колата за теб, която да те удовлетворява напълно, а също се радвам и че се спря на точно този двигател. Желая ти много и безаварийни километри с нея, изглежда уникално! Чакаме още снимки!

Дани, благодаря. Снимки като я измия.

Честито и от мен.

А4-та те ли ти я взеха или я продаде тука?

Продадох я в тук в БГ, учудващо изгодно. За 3.2ФСИ имаше идея да се бартероса с доплащане в друго представителство на Ауди в Германия, но се отказах от 3.2ФСИ и всичко пропадна.

Адаш, поздравявам те за отличния и правилен избор, а ще ти честитя, когато колата е вече в ръцете ти!

Просто имам такъв начин на мислене!

Адаш, колата е от 3 дни в мен и я карам сериозно с повод и без повод.

Дано да съм отговорил на всички и да не съм пропуснал някой.

Искам още веднъж да благодаря на целия Ауди клуб за поздравленията, пожелавам на всеки да си купи Аудито, за което е мечтал. Аз определено исках А5 още откакто излезна и в момента му се радвам .....като дете на играчка. Ще черпя на първата сбирка на която съумея да дойда.

И ще кача снимки.

Баси, защо не ми дава да слагам емотикони редактора ?

Редактирано от Pretorian33
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Да си го караш със здраве и да те радва. Много приятен автомобил. Искаме интериорни снимки :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,даси я караш със здраве много безаварийни километри!Дай Боже всекиму да кара мечтания автомобил! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обезценката в % я сметни сам. На 30.02.2009 г. когато е първата и регистрация колата е струвала 62000 Евро, аз я взех за 39000. За кола с гаранция до 2012, която е на година и е на 6000 км. за мен офертата е добра.

каква ти оферта, ти направо си я откраднал от човека :hilezh:

преди време Jahre wagen беше с около 20-25% надолу, тук таме 30% от нова, а това отива към 40% дето се казва - честита ти криза! уникална колица на уникално добра цена.

със здраве да си я караш, пък догодина да питаш R8 или RS5 :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква ти оферта, ти направо си я откраднал от човека :hilezh:

преди време Jahre wagen беше с около 20-25% надолу, тук таме 30% от нова, а това отива към 40% дето се казва - честита ти криза! уникална колица на уникално добра цена.

със здраве да си я караш, пък догодина да питаш R8 или RS5 :lol:

Благодаря :flipoff: И аз мисля, че я взех изгодно. А иначе за R8 или RS5 нямам амбиции, но благодаря :lol:

Много вали и не мога да я измия и да и направя снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно красива, и сега като се замисля наистина на цялата ти аура отива повече А5, отколкото А4. Просто така ми изглежда отстрани. Суперб макина. Чакаме да я нацъкаш с EOS 5D Mark II

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... и сега като се замисля наистина на цялата ти аура отива повече А5, отколкото А4.

Най-добре да си беше взел ФВ Мултиван, защото побира 8-12 кльощави моделки, а тя А5-ца 2-3 - преко сили... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре да си беше взел ФВ Мултиван, защото побира 8-12 кльощави моделки, а тя А5-ца 2-3 - преко сили... :lol:

има учудващо голям багажник ... при добро желание 5 влизат ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...