Jump to content

Recommended Posts

Как става хем да си слушам музика от youtube, хем да си ровя в интернет ?

Не можеш. Причината е във видеото, не го позволяват да се плейва на бекграунд, независимо дали ти слушаш само музиката, него го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,какъв е смисъла от наличието на blutooth в 5- цата след като не може да се обменят файлове??Може ли някой да обясни за какво и как да го ползвам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен става перфектно - сега свири любимите ми playist -и от youtube (отворен през браузера по инструкциите на Спънки!) даже и като е заключен или ползваш каквото и да е приложение, игра, мейл и т.н. Страхотна екстра само е хубаво да имаш wi-fi около теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ми се бъгва телефона с глобул

имам обхват но не мога да се свържа , трябва рестарт и се оправя...някой с подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ми се бъгва телефона с глобул

имам обхват но не мога да се свържа , трябва рестарт и се оправя...някой с подобен проблем?

На 4с и на Лумиа 800 с глобул Същата работа......май се ебава мрежата нещо и се оправя като ги рестартирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ми се бъгва телефона с глобул

имам обхват но не мога да се свържа , трябва рестарт и се оправя...някой с подобен проблем?

С глобъл, нямам такъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го имам, но до рестарт не съм стигал.Чудя се дали проблема не е в телефона, утре съм се разбрал да ми заменят сим картата.На Глобул съм.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен не се чува никъв сигнал докато набирам просто по някое време ми изписва call failed .... чесно казано пробвах само 3-4 пъти и накрая го рестартирах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа, само че на втория/третия път се свързвам.

Понякога на човека, който ме търси му дава, че ми изключен телефона, а той не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем с глобул, но взех 5-цата с нова карта и няма как да преценя дали е от картата или телефона нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се случва....

С нексус и сВиваком steinigung.gif

Не мога да разбера от телефона ли е,или от операторите.

След като го прави при доста дивайси е логично да е от операторите blink.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем с глобул, но взех 5-цата с нова карта и няма как да преценя дали е от картата или телефона нещо...

Точно затова тези дни ще си сменя картата, дано да е от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ми се бъгва телефона с глобул

имам обхват но не мога да се свържа , трябва рестарт и се оправя...някой с подобен проблем?

Същия проблем ,набирам си некой номер и първите два пъти ми дава едно странно тут и ме изхвърля .От третия път успявам да се свържа понякога.Мисля си че и при мен е от картата .Прави ми го на две 5-ци ,след покупката им с нови микро симове .Май и аз ще ходя ,да искам нова карта .Струва ми се че първите им нещо не са сполучливи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече ме кара да мисля, че е от картите защото ти имаш две 5 ци от различни партиди и шанса и двата да са дефектни е минимален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше пробвам и аз май с нова карта

това с изключеният телефон също го прави по често от 4ката ми

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия проблем ,набирам си некой номер и първите два пъти ми дава едно странно тут и ме изхвърля .От третия път успявам да се свържа понякога.Мисля си че и при мен е от картата .Прави ми го на две 5-ци ,след покупката им с нови микро симове .Май и аз ще ходя ,да искам нова карта .Струва ми се че първите им нещо не са сполучливи

И на 4с-а го има.

Когато има 3г най-често. Операторите ни толко могат, не е от картите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече ме кара да мисля, че е от картите защото ти имаш две 5 ци от различни партиди и шанса и двата да са дефектни е минимален.

Едната я взех на първото зареждане а втората две,три седмици по късно.Не е възможно да съм взел 2 с дефекти.А пък щом и 4 с прави същото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно бе колеги, не се шашкайте, аз с моя (не се смейте) Vivaz го имам този проблем също. На Мтел съм. Явно е от мрежата нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...