Jump to content

Recommended Posts

Предимството на вайбър е, че е обвързано с даден телефонен номер и съответно автоматично имаш всички контакти от тел. книга, които ползват и вайбър директно във вайбър ==> Алтернативен начин за комуникация, особено когато партньора е на андроид или друга OS и съответно няма iMessage и/или е в чужбина и можеш да му звъннеш безплатно през интернет. 

Фейсбук не всеки ползва и не всеки виси постоянно там (давам себе си за пример, отдавна се уморих да гледам бебешки снимки там и влизам 3 пъти в годината).

 

 

Това не е вярно. Заблуждаваш се зареди името. Не е нужен даже FB акаунт. Просто е поредния messenger. Аз също го ползвам него от доста време насам вместо вайбър, whatsapp и пр. Харесва ми, а и предполагам съвсем скоро, всички ще са минали на него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия е ве. Не ти трябва ФБ. Ползваш ако искаш с тел. номер и име само.

 

Гадини са най-големи. Viber и whatsapp скоро ще затварят ми се струва.  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой сменяли ли са му айфона с нов гаранционно??? Говоря за напълно нов, не за ремонтиран, както нормално се прави.

В друга тема има спор, та спред законите в Бг е едно, но според практиката и законите дори изън Бг  е друго, аз лично не съм чувал на някой да му дадат напълно нов апарат. Та затова питам тук.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=157651&page=8

Редактирано от toro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре - тогава е равнозначен на скайп. Пак не е алтернатива на вайбър.

 

Само аз ли съм останал с впечатлението, че скайп за iPhone е почти също толкова некадърно направено приложение, колкото и вайбъра...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко фейсбук се ъпдейтна и вече не може да се отвори. Рестарт, рестарт но нищо не става. Тоя фейсбук вече много ме дразни, особено с това, че ме принуждават да използвам фейсбук месинджър.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм останал с впечатлението, че скайп за iPhone е почти също толкова некадърно направено приложение, колкото и вайбъра...?

Не си само ти, а най-вероятно всички. При мен поне whatsapp се държи в пъти по-прилично от вайбъра....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой сменяли ли са му айфона с нов гаранционно??? Говоря за напълно нов, не за ремонтиран, както нормално се прави.

В друга тема има спор, та спред законите в Бг е едно, но според практиката и законите дори изън Бг  е друго, аз лично не съм чувал на някой да му дадат напълно нов апарат. Та затова питам тук.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=157651&page=8

 

Като ми сменяха iPad-a в Криейтив питах специално за това. Заменят ги с нови или рефърбишд (това не означава задължително ремонтиран), но самите те нямали информация каква бройка ти дават. Замененият iPhone/iPad не е в кутия с нови слушалки, зарядно и т.н., а ти се дава само новия апарат. Поне устройството не е отваряно в тукашен сервиз, бърничкано по него и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма особено значение дали е нов или ремонтиран, въпроса е в спора. За мен няма как да е нов и да не е в кутия. Има сайтове където се гледа по имея дали е нов и никога досега не съм чул на някой да са му дали нов, има слухове, че след 3-та смяна уж можело да дадат нов..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен са ми сменяли 5цата, но ми дадоха друг със лепенките по него но във старата ми кутия със старите аксесорари,до колкото знам това са рециклирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално питах в Криейтив - бройките са нови ИЛИ рефърбишд. С лепенки, просто без кутия и нов комплект аксесоари. Точната информация кое е ново и кое не едва ли има някой друг освен Епъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста четох доста, навсякъде се говори едно и също, ето и дискусия от апъл

https://discussions.apple.com/thread/6201427?tstart=0

Общо взето това което казва, се казва навсякъде.

Има вероятност за нов, само, ако някой си купи преди да се премахне даден модел, примерно септември месец си беше купил 4S, така след 1 година има вероятност, ако се счупи, да нямат рециклиран и да му дадат нов, но това е много рядко. В Бг няма apple store, където се сменят на момента телефоните, та още по-невряотно ми се струва, да дадат нов, ако се чака за него така или иначе.

Личният ми опит с тях е и то директно в apple store е, смениха ми 5-та, питах ги дали е ремонтиран и ми потвърдиха.

Няма как да се разбере на вид какъв е, идва си с лепенки и т.н.

Та все си мисля, че няма как баш в тяхния магазин да дават рециклирани, а на други местенца да казват, че са уж нови, ама не знаели кои и как.

Редактирано от toro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В продължение на дискусията от другата тема - принципно не е проблем да получиш рециклиран (factory refurbished) апарат при гаранционна замяна. Такъв апарат трябва да има състоянието на чисто нов. Поне на външен вид. И да има съответен гаранционен статус. Т..е. да не се окаже ползван преди 7 месеца при официална проверка на съответния сайт . Не е проблем на производител и оторизираните лица да изчистят историята на подобен апарат минал съответен ремонт. В противен случай той не е минал по легален път и положението е закърпено. В смисъл - плащаш за нов апарат а получаваш ползван което е недопустимо.

Търсете си правата както е направил и човека с рециклирания апарат. Епъл не са богопомазани, има си закони които би трябвало да важат за всички. За съжаление доказването на проблем в такива устройства е изключително трудно и е задължение прехвърлено на купувача (аутсорсинг на изпитанията за намаляване на цената). Трябва поне 1 месец употреба за да се излови специфичен проблем и пак ще ти обяснят че "не го ползвате правилно".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, найстина е трудно доказуемо дали са ти дали нов апарат или скоро ремонтиран такъв, с нулирани фабрични настройки. В конкретния случай тъпаците от МентеТел сами са се издали, като на един и същи въпрос зададен 2 пъти дават 2 различни отговора....ясно е, че единия е лъжа.

Когато приемаха преди години гаранционно моето ХТЦ също ми върнаха нов апарат, но без кутията, което е и нормалното! Дадох апарат без слушалки, карти,зарядно и прочие, това и получих... няма как да дадеш 1 бр. епъл айфон и да получиш 1бр. кутия с телефон в нея и всичките и прилежащи аксесоари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бтв, каквото и да си говорим, едва ли някога се е случвало на Samsung да бъде:

 

- Шлайфан

- Огъван

- Разбробит с бормашина

- захванат с планки, болтове и други крепежни елементи

- Дори последното, което гледах беше, че го стреляха с някакъв състезателен/боен лък, който го направи на швейцарско сирене :D 

 

Въобще с хубави или лоши неща Apple са грабнали цялото внимание из нета и се бълва какво ли не. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-смислен тест от малоумието с огъването:

http://www.tuaw.com/2014/10/03/who-wins-a-speed-test-between-iphone-6-the-samsung-galaxy-s5-a/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решение на проблема с огъването:

Със сълзи се смяхме на това видео  :hilezh:  Перчати гайки му зави, браааат...  :hilezh:  :flehan:

Редактирано от =Alex=
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...