Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

Към този етап ни липсва Колоритът, който ще направи новината, но съм сигурна, че имаме време да го избистрим и осъществим!

Защо да ни липсва?

Повода да се тръгне на шествие е необходимата сума за Биби, но причината е, че в България има много онкоболни деца, на които е отказано държавата да плати за лечение в страна от ЕС, и то лечение с апаратура, липсваща тук и с резултати далеч по-добри от възможните за постигане в наши клиники.

Шествието е и за това, живота на всяко българско онкоболно детенце става реалност, а не мечта! Мечтите да са за едни по-красиви цели, а не за лечение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой да се е сетил за Емоушън клуба? Не виждам причина де не се присъединят!

Нека ако сте съгласни да се пусне линк и при тях. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да се е сетил за Емоушън клуба? Не виждам причина де не се присъединят!

Нека ако сте съгласни да се пусне линк и при тях. :taunt:

Сега ще пусна тема и там, вече има тема в VW и tuning.bg

Сега прегледах форума има вече тема и в ауди емоушън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да се е сетил за Емоушън клуба? Не виждам причина де не се присъединят!

Нека ако сте съгласни да се пусне линк и при тях. :taunt:

Темата там е пусната почти едновременно с нашата. Има я от 11.11.2010г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета,.........

Ще се борим срещу рака, ще се борим и срещу смотаната бюрокрация, която по не по-безволева безхаберност оставя цветът и бъдещето на България да си отива без време, защото няма ПАРИ. Тъжно ми е, че трябва да се обединим за едни гадни ПАРИ, които предвещават успех над болестта. Комерсиално е. Гадно е, че от едни смотани бележки с някакъв номинал зависи животът на едно Българче.

А то не е просто слънчево детенце, то освен всичко е рожбичката на един от нас... на един от всички ни, който е редом с нас денем, нощем, за лафче или за акъл...

Без да подозирам, разбрах днес, че това е първото официално ИСТИНСКО събитие, което ще се случи на Ауди Клуб България.

От мен, от Теб, от всички ни зависи то да бъде Събитие, с което да се гордеем и след години, че сме постигнали нещо МНОГО ГОЛЯМО - да удължим с дълги години онази слънчева Усмивка да озарява нашата земя, земята на нашите деди, зямата и на нашите деца.

Събираме се в 10:30 на НИМ на 21.11.2010 г., неделя и всеки дошъл ще даде сили и своя принос да се гордеем със себе си.

И ТРЪГВАМЕ НА ПОХОД СРЕЩУ ГАДНАТА БОЛЕСТ .

ДА Я ПРЕБОРИМ!

Идеята е страхотна :taunt:

Някой да се е сетил за Емоушън клуба? Не виждам причина де не се присъединят!

Нека ако сте съгласни да се пусне линк и при тях. :taunt:

Определено няма нужда от делене, а от кауза, която да сплотява.

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснал съм покана за шествието във Субару Форум. Приели каузата присърце и се надявам да се съберат повече хора. За съжаление аз няма да успея за неделя, но продължавам с агитацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой сети ли се за "Господарите на ефира" ???? :taunt: +1 кола за похода ;) Силно се надявам да има бързи положителни резултати от него и Биляна да оздравее. Не е нормално дете на 5 години да се бори с тази коварна болест, вместо да играе на детската площадка. Sometimes Life sucks. :flehan: за организацията.

Редактирано от evgeni81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по темата ... сега за шествието да не почнете всички да си миете колите... за да са чисти и спретнати пред камерите. По добре Неделя сутрин ги забършете с един парцал а 10-15 лв за мивката ги събираме и ги пускаме по сметката на Биби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помолих едно приятелче и темата вече е "препечатана" и във fiat-bg.org - както е казал Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече."

Колеги,

Почвам да се притеснявам, че ще се съберат повече колеги от други форуми и ще ни засрамят. Ако сме там под 50 коли е срамота, така че давайте да се събираме.

Редактирано от Russian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук да отбележа, че съм там!

П.П. Някой от администраторите да сложи най-отгоре банер във връзка с това шествие, защото ми се струва, че доста колеги, активно участващи във форума не са обърнали внимание на темата.

Може би да има и линк в раздела "Клубни събития".

Редактирано от bobby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя жената сутринта пуснала във фолксваген темата, докато аз още съм къртил http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=15&t=232690 :steinigung:

има я и в портала www.lex.bg на http://lex.bg/forum/viewtopic.php?f=5&t=44382

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали предложението е добро и дали има време за такава организация (21-ви идва), но предполагам, че много хора от по-далечните градове, имат желанието, но няма да имат възможността да участват в шествието. Поради тази причина, няма пречка например в градове като Варна и Бургас, да се организират паралелни шествия, които също да бъдат отразени някъде в медиите. Става дума не само за хората от Ауди клуба, а и от другите клубове. Те и без това си правят сбирки през почивните дни, което предполага, че няма да имат нищо против стига да се организират нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...