Jump to content

Ауди Клуб България участва във Фолксваген Клуб Фест


Wizi

Recommended Posts

Единственото което не ми хареса бяха мажоретките , много намръщени ве. Може би към организаторите.Давайте малко повечко пари на тези красиви момичета да се усмихват повече, :zustimm: за да създават повече настроение. Те горките гледат като уплашени, или пък са виновни гаджетата им !!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Впечатляващо и достойно участие на AUDI :zustimm::blink: :blink:

Просто не може да се избере кое е по- най. Много добра комбинация !!!

А и също добра организация от "братовчедите" от VW :help:

SKODA също добри попадения :help:

А относно момите- много недохранени бре. То и за това Ви е направило впечатление, че са намръщени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър Фест и от страна на Фолксваген, и от наша страна, много добре подбрани автомобили в перфектно състояние. Малко по-късно ще кача снимки. Радвам се, че се запознах и с някой колеги от форума, които ги знаех само по никове-те им. :bia:

:) :) :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер фест, много силно искам един ден да направим Ауди фест и да поканим VW s 2-3 коли :).

dsc05621f.jpg

dsc05626s.jpg

dsc05625.jpg

пс. Тамън си купувам билетче и излизат некви младежи и се чува: Видя ли червената S6-ца, еее страшна. :) АКБ :zustimm:

Редактирано от Alexanderi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз днеска бях на изложението с моя приятел и с Атро-то. Мисля, че нашето представяне е много добро, надявам се да си имаме и ние наш фест с мноого яки коли :bia:) Поздрави на колегите, които са изложили колите си- всичките бяха в страхотно състояние!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес макар и притеснен с времето посетих феста. За разлика от предния път нещата бяха много по-добре организирани, може би заради участието и на шкоди, сеати, и разбира се аудита! Поздравления за колегите представящи ни достойно на такова голямо събитие! :bia: Баща ми беше много впечатлен от 200-цата и коментара му беше "гангстерска кола" :)

:)

Редактирано от mashsh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни снимки на WIZI-то, намерил е момент когато не е имало толкова народ, за снимки, както днес по обяд, просто беше лудница, особено около нашите Аудита. :bia::) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само този, който е бил вчера и днес, би могъл да придобие реална представа за мащабите на организационния проект, който са осъществили колегите от VW форума! Било то голфисти, било то диагноза, било то ... фанатизъм, можем само да се учим и да завиждаме благородно за размаха на средства и възможности на един сплотен авто клуб.

Аз съм впечатлен!

Автомобилите далеч не са детройтското изложение, но пък определено повечето от тях заслужаваха неимоверни адмирации. За тези, които са професионално в час със силов и оптичен тунинг, едва ли е тайна, че имаше голфове, чийто себестойност надхвърлят цената на базови автомобили от миналата година, закупени от магазина с наелоните по седалките!

Мисля, че можеше и имаше какво още да покажем и ние, но всичко с времето си!

Искам лично, макар и в никакво качество (аз съм само прост потребител), да изкажем благодарности на Levis - колегата, в чието лично време винаги е приоритет форума, който направи толкова много за представянето на нашия клуб този уикенд!

Това скромно на вид момче отдели два пълни дни от своето лично време, безкористно, така както убеден съм са сторили доста от ФВ клуба! :respekt:

Мисля, че има какво да научим от него!

П.П. Спам - Анди, искам си паячето! :flehan:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес успях да участвам в събитието.

Силно впечатлен от организацията!

Хората от VW клуба са се представили супер! :)

С голям :)респект и към Wizi и

организацията повече от върховна благодарение на специални хора като Verter, Marcus Aurelius, levis, sashocos и Audi200V8!!! Каквото имаме го дължим изцяло на тях! :)

А самите коли - мехлем за очите!

Ето какво успях да спретна и аз:

Снимки ТУК или ТУК(което е същото).

А малко клипчета ТУК.

Благодаря на Wizi за статива - свърши супер работа!

Редактирано от Lego
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само този, който е бил вчера и днес, би могъл да придобие реална представа за мащабите на организационния проект, който са осъществили колегите от VW форума!

Вярно е това което казваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всички които ми помогнаха да участвам в феста,редом с колите на Verter и Sashocos :( , :) .Организацията беше невероятна,както и колите на всички учасници,особенно от нашия клуб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм скапан, но да драсна и при вас един ред.

Благодаря на Ауди форум, че ни подкрепиха в събитието.

Благодаря ви момчета, че показахте наистина много красиви и класни автомобили.

Благодаря на AUDI200V8, Verter и Sashocos, че нямаше зрител с въпрос и да е останал без отговор. Че нямаше човек, който да поиска да разгледа колите и отвътре и това да не се е случило.

Владо даже по едно време и акумулатора му започна да дава заето :hilezh:

Според мен се получи повече от добре.

Надявам се всички посетили ИЕЦ да са доволни :rolleyes:

Поздрави,

Brabus (Иво)

Редактирано от brabusGTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави,

Brabus (Иво)

Поздрави и на теб, колега, много ме изненада топлото ти посрещане! :rolleyes:

Мисля, че всички днес са доволни от видяното! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споменем и Сотир - Соте, синът на sashocos, който се отвися два дена редом с нас. Днес цял ден беше с рекламен гащеризон на напия клуб. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...