Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

Ако издържи колата до там,ще дойда.Нали съм с най-куция мотор на Ауди. :bia:

п.с.Цани,четеш ли?

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, призовавам ви да направим супер як събор, ей така да се изкефим като фенове и да покажем на другите на какво сме способни и какво представлява "Ауди Клуб България" ;)

Уверявам ви, че много хора направо се раздадоха за организирането на всичко това!

+1,няма какво да добавя :) за всичко което сте направили.

Ако мога с нещо да помогна(конуси има ли :) ),съм насреща

....На 100% се ангажирвам да организирам поне 5 аудита.... :bia: :bia: :bia:

И от ВТ се надяваме,че ще има доста коли,който не пишат във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дано да се съберем в пъти повече коли от последното събиране на тази писта. И м/у другото селото до което се намира пистата се казва Междене, и като ходя до Габрово тия дни ще снимам табелата за да ви я покажа. Просто има грешка в името на гугълмапс, не че това е толкова важно. Важното е да се съберем колкото може повече хора и да си изкараме добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко сте организирали перфектно,Моите почитания към организаторите :bia: ,Жалко че няма да мога да присъствам,защото съм извън БГ,и датата е малко ранна за отпуска,Ще чакам да качите снимки,

П,С,-Към организаторите-Ако може догодина саборат дае в началото на ,,Авгост,,Защото мисля че има много като мен извън БГ и се прибират авгост за ваканцията,Още веднъш моите уважения :bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м/у другото селото до което се намира пистата се казва Междене, и като ходя до Габрово тия дни ще снимам табелата за да ви я покажа. Просто има грешка в името на гугълмапс, не че това е толкова важно.

Не е само в гугълмапс, а и във викито също.

Намерих някакъв достоверен източник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано и времето да е с нас, да не е голяма жега че там няма и едно дръвче да пази сянка и както е високо и подухва ще станем като пилета на грил blackey.gifhilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано и времето да е с нас, да не е голяма жега че там няма и едно дръвче да пази сянка и както е високо и подухва ще станем като пилета на грил blackey.gifhilezh.gif

Леко хрупкави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1,няма какво да добавя ;) за всичко което сте направили.

Ако мога с нещо да помогна(конуси има ли :bia: ),съм насреща

И от ВТ се надяваме,че ще има доста коли,който не пишат във форума.

вземи си хубавия фотоапарат ;)

Дано и времето да е с нас, да не е голяма жега че там няма и едно дръвче да пази сянка и както е високо и подухва ще станем като пилета на грил blackey.gifhilezh.gif

тъкмо ще има какво да се яде ;)

какво повече да кажа. да взема и аз да дойда със самолета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм....на мен лично са ми казвали хора от другите автоклубове цитирам - Има много да гоните!

Така че колеги предлагам да започваме :rolleyes:

Убеден съм , че сме много и значими в България като автоклуб и това ще се види на събора.

Стягайте машините! :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не сме и много малко де ! На похода за БИБИ се видя :gruebel: Въпреки че на събори се събираме неколцина (визирам Обзор - Юли и Междене - октомври) Дано сега повече хора дойдат и наистина стане един истински събор :hilezh: Хвала към организаторите на събитието! :rolleyes::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще се уточнят класовете за гонките...да знам колко да натегна гейта :rolleyes:. Аз предлагам класове по мощности, например сборен клас ACE+NG, заради близната мощност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "ЗА" идеята на Цани :gruebel: Цани, този път ше съм с дъртия звер и ше ги замерим :hilezh: Че предния път този съединител много ме изложи :rolleyes:

Редактирано от Светлан
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм, и ще гледам да съм с новата Quattro придобивка,

ако ли пък не, скромно ще присъствам с Coupe-то.

п.п. афтърпартито във В.Т. ли ще е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...