Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

Еее, някои все пак сме дами, но не сме от захар :)))

Сигурно приличате на захар, но само по сладостта. :bia:

Със сигурност няма да се разтопите обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Саше, и с двете червени красавици ли ще идвате? :bia:

Живи и здрави,такива са плановете :) ,въпреки че за бензин ще дам повече кинти от колкото за хотел и манджа,ама какво да се прави,не всеки ден е "великден"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Живи и здрави,такива са плановете :) ,въпреки че за бензин ще дам повече кинти от колкото за хотел и манджа,ама какво да се прави,не всеки ден е "великден"

От сега те каня да се запишеш със S6-цата в конкурса за най-запазено и лачено ауди в заводски вид. Определено ще си един от фаворитите.

само си сложи оригиналните джанти! :bia:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАСТАНЯВАНЕ В ХОТЕЛА

Настаняването в хотела става след 14 часа и за двата дена.

Моля на рецепция указвайте име и номер на резервация по който сте платили. Ще получите талончета, съответстващи на заявените менюта за официалната вечеря в събота. Тези талончета ще се дават на сервитьора в ресторанта.

За гостуващите от петък, в събота тръгването към пистата ще е в 9:00 часа - моля бъдете готови за тръгване в този час, за да може да се организира колона за по лесно придвижване до мястото.

Официалната вечеря в събота е от 21:00 часа.

DJ ще започне в 22:00.

Каквото искате да си поръчвате на свободна консумация, ще се заплаща директно и веднага на сервитьорите.

Неделята може да се наспите добре, освобождаването на стаите е до 16 часа. Към обяд ще има детско парти на малкия басейн.

Събирането на резервациите приключи. Има малко свободни стаи, за който се интересува да се обръща директно към хотела. Условията ще важат и при свободната резервация.

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление ние няма да успеем да присъстваме,така се бях настроил за този събор и в последния момент ми се объркаха нещата.

Много ама много ме е яд че ще пропусна но няма как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли свободна двойна стая? Ние пак закъсняхме с решението си като всеки път в последния момент все се случват нещата :D

Накрая ще спиме в колата.. :bia: Утре задълже се обаждам на хотела.

ОФФ:

П.П. Като казах, че ще спиме в колата, се сетих миналата година се наложи да спиме в Гърция (Кавала) на автобусна спирка в колата :)

Чакаше ни дълъг път към Халкидики на сутринта, а не можахме да си намериме хотел в 2 часа през ноща и сутринта някакви хора си чакат рейса на спирката, а ние спиме в колата, гледаха ни и се почесваха, българска работа а? :):)

Редактирано от Kiryakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В хотела едва ли ще намериш стая - по-напред в темата се коментираше, че целия хотел е запазен за нас, пиши мейл за да получиш номер на резервация и да преведеш парите по този номер :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 2 поста по-горе ако беше чел нямаше да даваш такива съвети. :bia:

Срокът за резервация през АКБ изтече снощи, оттук нататък - само през хотела и то ако са останали някакви стаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много ново, аз директно на последното мнение скочих :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че сме мъже, а не дами и съответно един дъждец не би трябвало да ни спре да не посетим националния събор на любимата марка. Да не говорим, че доста от дамите ни ще идват и засега не съм чул някоя от тях да се е притеснила от евентуалния дъжд.

Колеги, не мисля че проблема ще бъде в това дали ще се разтопим или не, като гледах прогнозата си го дават бая "дъждец" да валне .... проблема е за състезанията - настройки на автомобилите, гуми, сцепление, при майсторското също ще окаже влияние, но пък така ще си проличат шофьорите - аз съм оптимист :) Айде дано да ни върви по вода :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провалиха ми идването на събора :hilezh: Снощи ме удариха :hilezh:

Здраве да е колега, и аз май няма да съм с аудито си на събора, което ми е трудно да го преживея. :)

Взимай някоя друга кола и идвай да се веселим :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не мисля че проблема ще бъде в това дали ще се разтопим или не, като гледах прогнозата си го дават бая "дъждец" да валне .... проблема е за състезанията - настройки на автомобилите, гуми, сцепление, при майсторското също ще окаже влияние, но пък така ще си проличат шофьорите - аз съм оптимист :hilezh: Айде дано да ни върви по вода :)

Да, до вчера дъждове го даваха, днес гледам, че ще бъде слънчево с облаци. С тия циклони и анти-циклони нищо не се знае.

В Петък сме на мивка и паста с колата, че да сме красиви за събора, това е сигурно.cool.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички остана които ще идват направо на пистата в колко часа да бъдем там, гледам 9ч се гласите да тръгвате от хотела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кетъринга на пистата знае ли какво стадо пияници ще присъства на пистата?

Майтапа на страна но се надявам да не умрем от жажда, защото има една каса бира, десет коли и пет минерални води.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D и мен ме жулнаха на един паркинг - излизам от работа и гледам колата жулната :):) и не се знае дали ще съм готов до събота :D сигурно ще идвам с фиата .

молете се да не вали дъжд :D:hilezh:

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да вали ще повали полувин час па ша запре.Едва ли ще вали нонстоп надявам се. :)

Във Враца от две-три седмици сигурно вали всеки ден следобяд.До обяд жега слънце и след това дъжд.Все едно сме у Англия деба. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Добавен е и наградният фонд

Наградите са осигурени от Ауди Клуб България, Кавен Орбико, AMG Computers, Порше БГ, ЕМСИ-АУТО.

- Купи и медали

- 24 инчов монитор Philips

- 80 литра двигателно масло Shell

- рекламен часовник Ауди

- рекламен портфейл

- ваучери

- рекламни шапки

- рекламни тениски

- календари

- и много други рекламни аксесоари

Освен призьорите в състезанията ще има награди за публиката, както и за участниците в силовите състезания, които ще се определят след томбола.

Редактирано от verter
форматиране
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,че трябва да напиша това но се налага :bia:

Поради много неприятен вирус който ме пипна и неотложен ангажимент, който се появи, аз няма да мога да присъствам :steinigung:

Резервацията м ие платена номер 48 на Димо Русев Русев

Ако има някой колега, който има желание да посети събора, но няма места вече или просто поради финансови причини, нека се възползва от моята резервация(имам нощувка в двойна стая и вечеря за събота), за което аз нямам никакви претенции

Как ме е яд просто....нямам думи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Напътстващи табели към пистата

023818845-big.jpg?r=0

Такива табели ще има три на брой, поставени на ключови отбивки, за да не се загубите:

- Едната ще е на отбивката от основния път Дряново - Габрово.

Ще видите табели: Велковци 7 и Мичковци 5 км. До тях ще е и нашата табела!

Така изглежда отбивката, ако идвате от Дряново.

Нашата табела ще се вижда, ако идвате от Габрово, защото от тази посока нямам снимка.

Запомнете тези високи кипариси и селата!

023819006-big.jpg?r=0

023819015-big.jpg?r=0

Вече завили (наляво идвайки от Габрово, надясно идвайли от Дряново) на тази отбивка, нулирате брояча на километража - 3,8 км и ще излезнете на един кръстопът.

- Втората табела ще е поставена на този кръстопът, който няма никакви табели. Четири равнозначни пътя се събират в правилен кръст. Табели не търсете - няма!

След като стигнете това кръстовище имате точно още 1,9км до пистата.

Нямам снимка на кръстопътя, защото няма и какво да се снима, абсолютно еднакви четири пътя.

Ще се ориентирате само по нашата табела.

- Третата табела е на последната отбивка. Тя ще ви се падне след 1.0 км от гадното кръстовище. Основният път води към село Междене (има табела) и прави полуляв завой, а отклонението към пистата ви се пада точно направо. Просто не въртете волана на ляво, а го оставете направо и след 900 метра ще сте пред портите на пистата :(

На това разклонение има счупена табела с надпис Летище и нашата табела ще е до нея.

023819010-big.jpg?r=0

023819012-big.jpg?r=0

За хората идващи от южна България през прохода Шипка:

Влизате в Габрово и намирате тролейбусните жици, които вървят през целия център на града. Карате само по жиците. На излизане от Габрово (посока Велико Търново) тролейбусните жици завиват в ляво от основния път. Вие също завивате по тях наляво. Продължавате да карате направо. Жиците влизат в тролейбусното депо, а вие продължавате напред. Ще минете под един малък мост и трябва да започнете да се изкачвате нагоре по един тесничък път. Карате си само направо по него. Ще излезнете на кръстовището без табели упоменато в горните редове. Там ще завиете наляво (табелката с ауди логото също сочи наляво).

За тези които ще пътуват от хотела в Дряново направо ви казвам километрите:

От изходната табела на Дряново (посока Габрово) нулирате километража.

На 11,7км ще видите последователно тези табели:

023819004.jpg?r=0

На тези завивате в дясно.

023819014.jpg?r=0

на километър 15,1 излизате на кръстовището без табели. На него сте направо.

на 16,1 км ви е отбивката към летището.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, до вчера дъждове го даваха, днес гледам, че ще бъде слънчево с облаци. С тия циклони и анти-циклони нищо не се знае.

В Петък сме на мивка и паста с колата, че да сме красиви за събора, това е сигурно.cool.gif

Колкото до времето в събота 11.06.2011-15:00 часа може само леко да превали.http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100725993 :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,че трябва да напиша това но се налага :(

Поради много неприятен вирус който ме пипна и неотложен ангажимент, който се появи, аз няма да мога да присъствам ;)

Резервацията м ие платена номер 48 на Димо Русев Русев

Ако има някой колега, който има желание да посети събора, но няма места вече или просто поради финансови причини, нека се възползва от моята резервация(имам нощувка в двойна стая и вечеря за събота), за което аз нямам никакви претенции

Как ме е яд просто....нямам думи

Аз имам интерес към резервацията. Обадими се на тел 0887693951-Явор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...