Jump to content

Новата ETKA 7.3


Recommended Posts

Някои може ли да сподели, коя е последната версия на ЕТКА, която може да се ползва, без да изисква ъпдейти, като например версия 7.0? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 236
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Няма такава, след известно време без да се ъпгрейдва спират последователно марките като им изтече срока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със 7.4 и гадта иска да се ъпдейтва до 7.5. То и преди искаше, но си ъпдейтвах само марките, сега не ще и марките. Някой има ли представа ако му дам онлайн ъпдейт какво ще стане?

П.П. С руската версия от преди няколко мнения съм.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Редактирано от gemballa.bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен спря да се update-ва. Вчера свалих ETKA 7.3+7.4+7.5 от 01.2016, но още не съм я инсталирал. Ако стане ще пиша дали е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ETKA 7.3+7.4+7.5 (1100) International 01.2016 + Хардлок x64 + База винов 1172388 шт.

 

От вече месец я ползвам и никакви негативи не съм забелязал. 

Като плюс ще изтъкна, че може да се избере страна за ценовите файлове. Сега ми показва директно цените в лв. с ДДС на "Порше Запад" до стотинка.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при 7.4+ имаше цени в ЛВ, които бяха актуални. 

На тази версия от линк-а ми хареса, че тръгна много лесно. Разархивирах, стартирах лоудъра и всичко тръгна (използва си старият хардлок)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братята руснаци са пуснали нова версия от 03.2016. Тъкмо сложих предната им от януари  :wall:  Нищо, засега си работи и се update-ва, като спре ще тегля актуалната.

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5067635

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора, питането ми е такова.

Подкарал съм последната ЕТКА (от линка в предния пост).

Тръгва, обновява се, цени, всичко е точно.

Това, което не мога да намеря е vin decoder-а (ако изобщо има), който изкарва окомплектовката на автомобила - Exterior Color, Interior Colors, Option Codes и тн.

Виждам че за някакви online услуги иска акаунт/регистрация (потребителско име и парола), не знам дали е нужно да имаш такова нещо, за да ползваш vin decoder-a.

 

Ако някой разбира за какво бръщолевя, ще е чудо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, звучи логично. Така и предполагах, но исках да се уверя, че не изпускам нещо.

Много благодаря за светкавичния отговор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. и там си е така, просто може да си качил базата с данни с шасита, които прилагат руснаците към инсталацията или да си го имаш файл с данни от преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, аз си бях пуснял шаситата на нашите коли само, не цялата база данни, щото не ми беше нужна. И като пиша номера на шаси мога да филтрирам резултатите само за моята кола прмерно, не за всички В6-ци от тая година...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бу-ха-ха (без емоция).

Не за друго, а защото преди няколко дена един рускоговорящ ми демонстрира работещ VIN декодер на пиратска ЕТКА, при което след закономерния ми въпрос/молба "дай ми я ве", ми поиска 300 еврА :hilezh: .

Не подценявайте рашъните.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги, инсталирах последната версия на ЕТКА от руския сайт, но като стартирам ми излиза един прозорец за регистрация (Name и KEY), които не знам и ако цъкна на Later, програмата тръгва но не са ми активни обновяванията на цените и марките. Някой знае ли как я регистрирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги как инталирахте multikey-a?Аз съм с windows 10 x64 и имам проблем .Не иска да ми се инсталира и пише : devcon not recognized as an internal or external comand operable program or batch file ??Някой има ли решение за тая работа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 13 май 2016 г. at 20:27, AudiFan7 написа:

Колеги, инсталирах последната версия на ЕТКА от руския сайт................ Някой знае ли как я регистрирам?

А "Инструкция по установке (installation instructions)" прочете ли?

На 23 май 2016 г. at 21:39, POPCORN написа:

Колеги как инталирахте multikey-a?Аз съм с windows 10 x64 и имам проблем ................

А клипчето "Установка Етки на Windows 8 и 10 х64" изгледа ли?

 

При инсталацията ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си спирайте антивируса.:wall: , естествено на ваш риск.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И добре правиш, тая руската разказа играта на две ЦеПеУта в къщи, и при двете сложена на виртуалка, няк`ъв як, рашън буболеч:hilezh: живет внутри и трахает все живое и мертвое:hilezh:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ча па да дадът фира процесорите... малко като градска легенда ми се струва :hilezh: Иначе няма смисъл да свалям, да се занимавам с инсталции... при все, че нещото го има добре работещо онлайн :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Напоследък много ме натоварва нещо - новата ЕТКА 7.3 + 7.4 + 7.5 не можах да я подкарам без да си губя лиценза след определен брой дни и се върнах на старата 7.0 ъпдейт 597, само че въпреки че имам папките SE и SK за Сеат и Шкода, като отворя програмата има само Ауди и ФВ. На какво се дължи това и как се оправя? Инсталацията е съвсем проста, няма активатори, няма нищо, просто се инсталира. Нямам проблеми и с ползването, няма изтичащ лиценз.

 

Оправих се.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...