Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Аз ходя в сервиз за големи проблеми! Малките сам си ги оправям! Посещавам вече 4год, сервиз D&N и съм доволен от обслужването и свършената работа! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не знам дали е писано за този сервиз тук, но дори и да е - хубаво е да се знае, че и в момента също заслужават да стоят в тази тема!!

Става дума за Автотранс (май се водят официален сервиз на Дайхацу), като се кара по Янко Сакъзов от центъра по посока Ботевградско се завива наляво по Евлоги (наказателния паркинг където е) и след 100ина метра от дясно има една голяма сграда на Алианц, входа до Алианц е на Автотранс.

Боядисваха ми 3 детайла от колата и съм много доволен, перфектно чукнати, перфектно тонирана боя и: оставих колата понеделник към 16.00 (а работят до 17.00), обадиха ми се да я взема сряда на обяд!! До колкото знам за 3 детайла (преден капак, задна врата и заден панел + изчукване на вратата) взимат 700лв. Не знам точно сумата, понеже е по каско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Юнитрейд. Разбират какво правят. Сигурно както и много други де. Важното е човек да вярва и да има доверие. За цената - верно режат глави :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз съм много доволен от сервиз "Моллов" в Добрич ..

Намира се на улица "Христо Ботев" но за номера не се сещам .. имам визитка в колата, на обед ще допълня информацията ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имаше един много точен мъжага във Варна - Камен, но той затвори сервиза преди две години и сега работи в някакъв частен сервиз, като наемен работник...

Къде се намира този Шани? До коя река в "Левски"???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз препоръчвам с 2 ръце Порше Варна. А Йово е номер 1 там.

А за какво ходихте при Йово? Трябва ми майстор за механична инжекция на Ауди 80-двойка във Варна. Чета за Софийски Мишо, Пловдивси Мишо, дайте координати на някой Варненски "Мишо".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Бихте ли ми препоръчали сервиз в София, в който да ми почистят дросела на А3-то? Ако може и ориентировъчни цени от колеги, които са минали през тази процедура, макар и да не са от голямо значение в случая.

Благодаря предварително на всички отзовали се. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли някой да препоръча сервиз за реглаж на предница, при ДУНЕВ някой ходил ли е скоро имате ли някакви отзиви от там. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За реглажи това е мястото: http://www.autoexpress-2.com/

В темата също ще похваля един човек на име Стефан, намира се в Слатина на Боян Магесник, точен адрес незнам, телефона е 0896888433.

Ходил съм там 3-4 пъти за обслужване и леки ремонти (да чукам на дърво, колите не ми дават повод да го търся за сложни неща) и съм много доволен от отношението, цени, качество и всичко останало.

Редактирано от mitaka_f1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За ГНП-та от рода на 2.5ТДИ горещо и категорично препоръчвам майстор Кирил Тодоров. КАто цяло е диагностик, но се е специализирал в нафтовите помпи и е просто гениален. Оправи ми моята на Жипката за два пъти по-малко време и пари от колкото всички други предложения. Справя се прекрасно момъка и най-вече е мераклия, който не се спира пред нищо докато не оправи нещото, с което се е захванал. Манияк е и го прави за кеф, а не толкова за пари. Тел. му е 0888794435

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес само СУПЕРЛАТИВИ мога да кажа за скоростта и качеството на работа на vladi_di

Сервизът му се намира на ул. Хризантема 1, на кръстовището на Красно село, между бул. Цар Борис III и улв. Житница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горещо препоръчвам едни момчета в Стрелбище за аларми предимно, но разбират и от жичкаджийски неща, ел. механицми, тоци и т.н.

TRION - автоалармени системи, застраховки и аксесоари

Константин Манчев - 0888 848 966; 0898 221 876

ж.к. Стрелбище, ул. Твърдишки проход, бл. 91, вх. Б

Работят много бързо и качествено! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горещо препоръчвам най-добрият сервиз за автоматични скоростни кутии в София - Коко, Малинова Долина.

Кольо не само е голям майстор, но и голям човек! Евала!!!

Адреса е ул. 1 №39, 1756 София, вз Малинова долина, Витоша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги . Аз съм от варна , изчетох всички сервизи които сте написали и не видях препоръчан добър сервиз във Варна. Имам проблем със обезвъздушаването на охладителната система .Ако някои знае в кои сервиз да отида във варна ще съм му благодарен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес само СУПЕРЛАТИВИ мога да кажа за скоростта и качеството на работа на <a href="http://audibg.com/forum/index.php?showuser=3086" target="_blank"><b>vladi_di</b></a>

Сервизът му се намира на ул. Хризантема 1, на кръстовището на Красно село, между бул. Цар Борис III и улв. Житница.

За Влади или хубаво или нищо :)

Аз съм супер доволен от качеството на работа, от отношението и от всичко.

Искам специално да благодаря на Влади и за търпението му и затова, че успя да намери време за мен, въпреки това, че не можех да му кажа дали ще мога да отида в уречения ден и час предварително.

Мерси, Влади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едино сервизче което може да е от полза. Ползал сам го няколко пъти и сам доволен и цените не са им високи.Пиша ако мога да сам от полза на някой а не да рекламирам!Ето за този става вапрос: http://avtoaccounting.com/avto/index.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би сгреших, че пуснах нова тема, а не използвах тази тук. Незнам как ще е по-добре - да оставя темата и да посоча линка тук, или просто някой администратор да я измести тук и да изтрие старата тема. Ето линк към нея.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хората които имат проблем с механичната инжекция търсете Пепи-buzzi.Много точен и наи-вече знае къде какво да измери и пипне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Има два сервиза, от които за сега съм с добро впечатление- единия е Зарауто в дружба до ромпетрол-а. Тел на собственика там е 0888445751- Заро.

На мен там ми правиха реглаж и ми полираха фаровете на колата, и с двете неща се справиха добре и съм доволна.

Там правят всичко по колите, доста майстори са и имат много техника.

Другите които ще препоръчам, познавам съвсем отскоро- откакто ми удариха колата де. Сервиза е ВИП Сервиз и се намира в ж.к. сердика, собственика се казва Атанас и съм му много благодарна че ме изтърпя с всичките ми капризи по работата им по моята кола и ми съдейства по всякакъв начин да стане на моето пред застрахователите. Днес ще си взема колата оттам готова и съм сигурна че ще съм доволна от резултата, ще пусна снимки. Тел е 0887299166 и работят с ДЗИ ( сигурно и с други работят де)

Отдолу добавям и един приятел, който си има гараж и си работи там, той ми сменя консумативите и други по леки проблеми и ми гледа редовно колата на ваг-кома- Чавдар, 0886683307

Редактирано от Шуши
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...