Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Интересува ме в кои сервиз да си закарам аудито, имам проблем с паленето става вапрос за ауди 80 б4 2.3 бензин и газ и пали трудно и не знам какво да правя даите някакви идеи защото не знам какво да правя апак идва и зима?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз за автостъкла "Мустанг" - и по-специално сервиза им на Житница. За втори път сменявам стъкло при тях и оставам много доволен от стъклото и смяната :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги имам много спешно питане,работи ли още сервиз Мотоман Павлово, ул.Симеон Радев №3 и същите кадърни маистори ли са че си спомням там се местиха после се връщаха и така.Спешно ми е че колата не пали и се теглиме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, препоръчайте ми сервиз в София, в който да погледнат бензиновата помпа на един приятел. Колата е А4 1.8 97-ма.

Колега бих ти препоръчал Марио Ауто Сервиз в Горубляне.Точни са според мен, сменяха ми ангренажен ремък, няма да чакаш и работят бързо. 0888 97 48 51- Виктор Стоилов-управител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги искам да Ви споделя, че във Варна вече се предлага услуга за поправка на кожата. В началото не вярвах, но ефектът е поръзителен и дълготраен. Имах дребни забележки по кожения салон като одрано от копчета на дънки и напукана кожа заведох си колата при майстора и салонът ми стана като нов. Препоръчвам го на всички който искат да имат идеален салон в колата. А и цената неможе да се сравни с цената за претапециране на салона. Майстора се казва Ивайло Тюфекчиев тел: 0888940020.

Ето и facebook на майстора има малко снимки защото и аз в началото бях малко объркан за какво става въпрос. http://www.facebook.com/profile.php?id=100002623302990

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги бих искал да ви попитам за проблеми по ходовата част и някакви страни шумове в волана когато го навъртам кои сервиз бихте ми препоръчали МАРИО АУТО ИЛИ ТОЗИ НА ХЛАДИЛНИКА ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ

Здравейте колеги бих искал да ви попитам за проблеми по ходовата част и някакви страни шумове в волана когато го навъртам кои сервиз бихте ми препоръчали МАРИО АУТО ИЛИ ТОЗИ НА ХЛАДИЛНИКА ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички колеги! Регистрах се във форума с намерение да се образовам малко за марката. Вече съм горд собственик на А6. Искам да благодаря на vladi_di, който успя да ме вмъкне в натоварения си график и ми помогна да взема решение около покупката. Така също не се изкуши да ме "товари" с цената за диагностиката, нито се опита да ми повлияе по някакъв начин на избора. Коректен човек. Благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още един сервиз за АУДИ в жкДружба срещу АУТОТЕХНИКА двама братя го държат харесва ми как работят доволен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Смяна на гуми отново при Ачо и неговия екип (Vorsprung durch Technik 3) много точен и коректен: Младост 3 до бл.326 :steinigung:

Редактирано от sahonik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз останах много доволен от колегата toshkov81-ЖОРО се казва

имах проблеми с таблото и момчето ми помогна

за отрицателно време откри проблема и го реши

препоръчвам на всички които имат проблеми по ел инсталацията да потърсят него

това е професионално обслужване на добра цена

сигурен съм че на никой няма да откаже

Още веднъж ЖОРЕ благодаря ти!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За всичко свързано с гуми само Иво(ivoair) и Ачо.Като качество на услугите са перфектни и като цени са най-добри. :hilezh:

Изпробвано и напълно потвърждавам!

Не съм и предполагал, че има такива цени за тези услуги! respekt.gif

А за обслужването и качествота на услугите почти, като при смяната на гуми на болид от Ф1, по време на състезание! hilezh.gif

flehan.gifrespekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сервиз мога да споделя че ProSpeedса хората от които съм много доволен. Специалисти само в областта на Vw груб и са много навътре.Гледал съм как немци им приказват а само можете да видите какво правят.

За тенекеджийски услуги :

Горещо препоръчвам едно момче от Горубяне, много е добър и за тенекеджия и за бояджия казва се Пешо ето и контакт 0878102447 или 0879566993. На мой колега след като му бяха смазали колата пред тях и от пред и от задната страна, така я беше направил че ми останаха очите се едно е нова и то цветът беше някоя ниянса на синя .Много коли му карат и никой не съм чул да каже лоша дума и е много свестен и коректен земен човек а не надувка, изслушва и дава и той съвети.

Редактирано от Screamm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че доста хора препоръчват услугите на Мишо , ако може някой да ми даде негов телефон щото намерих два различни номера : Мишо от Горубляне - 0884 723 037 и другия е 0887787949 , несъм сигурен дали за един и същ човек става въпрос , ако може напишете и адрес . Благодаря предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги, и аз съм вече на AUDI. Може ли да ми препоръчате сервиз за диагностика на ходова част и електроника. Имам малки дефекти по колата - например не работи disc changer - не свети, датчиците за налягане в гумите дават fault, навигацията не е последна версия и др. дребни дефектчета които убиват удоволствието от возията. Уточнявам за колата AUDI A8 изпълнение за USA. Забравих да спомена и ако има някой Audi VIN Decoder по-подробен , че този който намерих дава много малко информация. Предварително благодаря за помощта.

Редактирано от ljlazarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз бих добавил един сервиз в който си поправям ,моята А4 ТДИ .Много си разбират от работата ,правят всичко ,ходова част,спирачки ,ремонт двигатели,скорости,съединители,шлайф глави,смяна ремъци и много други.Дано да съм бил полезен с инфото тук,ето и адреса Кв'Дървеница" с/у блок 15 ул.Дървенишка река 1 Краси и Валъо 0888311370

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...