Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Днес си тръгнах много доволен от работата на Илиян ( Painmaster ) и другите момчета в Paintbox сервиза в Люлин  :flehan:

Един куп драскотини и издрани простотии ми боядисаха и не мога да позная къде са били :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пиша и аз мнение за Жоро (от суходол както го знам аз),  обърна ми внимание, ама при него е лудница , просто никой не връща и става качамак , доволен съм от колегите , разбират си от работата ама моя проблем още стои, въпреки , че сменихме това онова, който има свободно време или не му трябва колата за дълго да пробва при жоро. Просто не обръща достатъчно време за да ти реши проблема ако е по-сложен. Все пак мнението ми за жоро е положително , доволен съм, ама аз лично ще карам колата при друг майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Препоръчвам Energy-gas в София на улица Първа българска армия. Много коректен и културен екип от професионалисти, които си разбират от работата ! Поставиха ми газов инжекцион в рамките на по-малко от един работен ден, като вървежа на колата по нищо не се различава от този на бензин. Под капака на двигателя не може да се разбере, че е слагано газово - наистина много изчистен монтаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като написах в Google, не ходете в сервиза на Жоро Ауди, ми излезна тема 9стр, но там неможех да пиша. Нов съм тук, но преди 2 години още видях въпросната тема, но си казах, абе едва ли е точно така, чвно много хора хдят при Жоро и е въпрос на късмет. Ако ВИ интересува, позволете да Ви кажа някои неща за там. 1во- Отивам да ми прегледа колата. Оказа се че на първите 2.0ТДИ има проблем с веригата на балансиращите валове. Жоро чу колата и позна че е така. Понеже каза колко е опасно да спре маслената помпа, която се движи от валовете, вкарах колата. 3 месеца муки и разправии, защото в Ауди преработвали и новия варянт на 3ти, понеже и той бил проблемен. Много трудно намерих на старо втория варянт. Слагат го те, още седмица мотане от Жоро и накрая отивам, за 3ти път ме вика, отивам от работа с такси...: " Много извинявай батее, здрава кола счупихме.... Как така, какво стана. "Ами чука ти демпфера на климика(компресра) и махнахме пистовия ремък, за да чуем, дали е от там, обаче колегата незнаеше, че е махнат ремъка и отиде и завъртя. Пистовия ремък влезнал под ангренажа...Лелеее: " не се бой, съвсем малко прескочи, той веднага спря да вурти..утре идваш да си я взимаш следобяд." Идвам аз 4ти път и кво да видя, типичните за там безмозъчни мухльовци ми развиват глават!!! Кво става бе, емии, емиии, абе нещо няма мотора хубаво изгаряне и Жоро каза да видим клапани и всично, за да сме сигурни че ти я връщаме наред." Стана ми лошо, след близо седмица(над 3 месеца, не се ебавам хора) си я взех. Спирам пред работа, след малко гледам отдолу локви от маско. тивам при Жоро, някъв семеринг бил на разпределителен вал. Още близо седмица. Взимам коалта, мия мотора, почва се наново дебнене за масло. Абе има малко, ама те викат отпреди било. Сед време стана ясно че е нов теч. Аиде пак, някво оплътнение на тандем помпа отзад- 2 дни. Накрая се приключи за 2500лв. След 3 месеца случй номер 2. Пак масло под кората на мотора. Отивам при Жоро, гледаме леко сълзи от блока, айде спукан е блока, никога не били виждали, еми не са , акто явно те са го спукали от пренатягане на главата! Там беше към 2 месеца, пращаха ми един, той не стана, после друх и така докуто намеря за мотор BLB-2000лв на старо с буталата. Слга го жоро, пак масла имаше филми, ного дълго става, накря за 2 месеца и 3000лв, колата излезна, работеше добре. След 3 месеца, абе почва да хаби антифриз, но сега да спомена, че и при тяхната беля, и когато сменях блок, те глава не били шлайфали, щото като не била прегряна, то нямало нужда. Почна да меси с маслото и да харчи литри за малко дни. Отидох при Светльо от Горубляне, слава богу. Човека каа че тези пукали глави, викам знам, те остава и купе да спукат, та да се прикльучи. Днес и се обади, не е спукана главата, крива била като капа, от пренатягане чвно, и от това ще МАСТЪР ЖОРКО, не е теглил един шлайф. Абе не вярвах на всичко за него, но всичко ми се случи, до едно. Дори 2 пъти ми бутат коалта за колонката и имам чсни отпечатаци от пръсти на сивата тапицерия. Казах му на Жорко 1вия път, но чвно не ги е стройл да мим каже и да има резултат, защото се повтори. Както разказват хора с петна от при Жоро и на мен каза, имаме препарати да, ще го изперем, споко! Абе още неща има, ама много дълго става. Самия Жоро без да ме е пратил НЯКОЙ СИ, се държа добре и разбира, обаче проблема там е че има 60 коли и 15 момченца, от теч дето пипнат ли ти по колата, живота ти ще вгорчат. Съжалявам че е дълго, исках да знает и тези истински случки, от неотрален и непристрастен клиент. Дано съм  бил полезен на някой. Успех и ако мен ме питате, недейте да ходит там.



Да пиша и аз мнение за Жоро (от суходол както го знам аз),  обърна ми внимание, ама при него е лудница , просто никой не връща и става качамак , доволен съм от колегите , разбират си от работата ама моя проблем още стои, въпреки , че сменихме това онова, който има свободно време или не му трябва колата за дълго да пробва при жоро. Просто не обръща достатъчно време за да ти реши проблема ако е по-сложен. Все пак мнението ми за жоро е положително , доволен съм, ама аз лично ще карам колата при друг майстор.

И аз го защитавах като тебе човек, пак се връщах, вярвах в него, добре се държеше, но виждах че няма време и и се вика, пуши ми главата бате... Е да ама колко бели ми направи, равни на много време лично, много време без кола- месеци и хиляди левове. Жоро е ОК, обаче тея нещастни момчета и чичковци дето ми работят там, големте Ауди спецялисти, ша ме извиняват, ама нямат мозък и за 2 ст. Виж по долу мойта исторя, всичко е истина, няма защо да си губя времето да лъжа. Регистрирах се тук, замо за да кажа, просто се чувствах длъжен след всичко. сега колата е при Светльо за първи път и нещата изглеждат доста обандеждаващи.



А за въпросния Жоро от суходол, който така здраво ме нахаби, по-скоро момчетата му смешни, иначе Жоро че ги знае нещата, знае ги, диагностик си е и тн. Но ето да прочетете, ако случайно не сте попадали на тази стара тем с 9 страници храна:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=63687&page=6#entry968896

 

Лошото е че аз я прочетох и реших, че ще имам късмет и едва ли ще ми се случи и на мен нещо таква. Ебасии- всичко почти ми се случи, може и аз да нямам късмет. Дали ще ходите, сами си преценете, аз Ви казвам на мен какво се случи-тва че има 20 А8ци и Q7ци, нищо не значи да Ви кажа. И аз си мислех че прави нови коли, отварят мотори, само сериозни ремонти и могат, еее... мен ако питате--- НЕ МОГАТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За пореден път да похваля Влади_Ди.

Бате Влади, мерси отново за бързата и качествена работа по коша.

 

ПС Вече не тече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля от Цецо и Любо

Момчетата са много внимателни и работят все едно правят личния си автомобил

Ето линк и към темата им за да не драскам само телефони

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=145569

 

Хвала на момчетата и от мен. :flehan: :flehan:

 

Днес ми оправиха печката, чието турбо забиваше все по-често напоследък. Много внимателно отношение и обяснение към всеки един въпрос или неяснота, дори и без да се налага да пита човек. :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път да похваля Мишо ,след смяна на маслото на DSG и ЪПДЕЙТ ,кутията включва още по перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги препоръчайте някой сервиз или човек в Благоевград, където си разбират от работата и могат да сменят ангренажен ремък и ролки на А4 95г. 1.6 бензин. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги нов собственик съм на ауди и искам да си го проверя както трябва.Може ли някакви кординати на Мишо? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета,

 

Мерси за полезните мнения в темата. Понеже гледах, но не намерих информация за един сервиз, който ме интересува. Става въпрос за сервиза на Тони до площада в Обеля. Един познат ходил при него и е много доволен, но искам да попитам и вас, някой ходил ли е там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз Elbatron в Красна Поляна - много разбрани момчета, работят бързо и качествено на пределно човешки цени. Вече там ще си ходя редовно.  :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона, който е даден за връзка с Мишо все още ли е актуален, че не искам да му звъня в почивните дни на човека?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да даде мнение относно сервиза "Станимир К.Д.", намиращ се в "Дружба 1". Баща ми има час за ремонт за понеделник там и бих искал да чуя мнение преди да стъпи там. Благодарности предварително.

и аз чакам някой да си даде мнението.трябва да сменям ангренажен ремък и се чудя дали там да отида.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Едно голямо благодаря на Светльо и хората му от Ауто СИ !!! Страхотно отношение към клиента ! А и съм наистина много доволен от качеството на труда - препоръчвам го на всички, които се нуждаят от автотенекеджийски и бояджийски услуги ! (дано да не ни се налагат де :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

аз препоръчвам колегата от форума D-M@X мн е точно момчето за всякакви ремонти и дава мн добри цени работи през уикенда даже !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за град София ме интересува - човек който се занимава с окачване и има добри отзиви за него ?
Ако може и адрес ще бъда много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

и аз съм нов собственик на Ауди А4. Прочетох доста статии в този форум има доста възможности, но понеже Жоро Аудито ми е наблизо мисля да го посетя. Има ли някой, който е ходил при него?

 

Става въпрос за диангостика и смяна на филтри, масла и пр. нужни неща, след закупуване на автомобил втора ръка.

Редактирано от MiroslavM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги кажете читав сервиз !

Ауди 80 Б3 ударена задна гума в бордюр , гумата се спука и след удара колата вие отзад , това е проблема !

 

Къде да отида за София ?

Мерси !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...