Jump to content

Членство в АКБ и тем подобни.


HITMAN

Recommended Posts

Много се радвам,че наи накрая клуба върви нагоре. Браво момчета !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря за коректния и точен отговор Nasti. Имам конкретно предложение, членовете на АКБ, да имат пълен контрол над постовете си+ това да ги променят и трият, когато счетат за необходимо.

ДА :angry: ДА :) ДА :) ДА ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насти го е казал много точно - идеята е клубът /и членството, разбира се/ да бъде място за забавление и обмен на мнения по теми, които интересуват почитателите на великата марка. При достатъчно коректност и лоялност между членовете му /все сериозни мъже сме, така като гледам/ не виждам причини за излишни конфликти.

Откакто се регистрирах в сайта, научих много неща, за което благодаря на всички добронамерени колеги. :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коректния и точен отговор Nasti. Имам конкретно предложение, членовете на АКБ, да имат пълен контрол над постовете си+ това да ги променят и трият, когато счетат за необходимо.

Колега това дали си член на АКБ или не - няма нищо общо с форума.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коректния и точен отговор Nasti. Имам конкретно предложение, членовете на АКБ, да имат пълен контрол над постовете си+ това да ги променят и трият, когато счетат за необходимо.

Нека на този етап да остане както е .. по-натам - може :angry: Нарочно е направено така, за да не плесне някой нещо целящо караница, после да си го изтрие и да не се знае какво е станало .. може да направи в момента и да го редактира само до 60 мин след постването, ако някой желае да му бъде изтрито мнението нека просто прати ЛС на някой от модериращите конкретния форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак ако се направи един символичен членски внос ....след като казваш че по текущи разходи за форума, хостинга и организацията к

според мен това не е удачно, защото няма всички от форума да съм в клуба

членски внос може да се събира и да се използва при нужда при закъсал колега (ако не работи с някоя фирма за пътна помощ да речем)

неможе всяка седмица някой, който е решил да стане член да му се угоди .. най-малкото да му се поръча 1 брой клубна карта и т.н. има и протоколи и други бумащини.

защо да не може?

като се поръчват карти няма да се поръчват 25 (примерно) ще се поръчат 30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да създавам конфронтаций искам да попитам какви ще са тези рестриктивни мерки :angry:

Насти не се е изразил правилно, не рестирктивни, а по-скоро затягане на контрола в/у модератори и хора, които целят по един или друг начин вреда за клуба/форума/участнините в него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се поръчват карти няма да се поръчват 25 (примерно) ще се поръчат 30

Закъсал колега? И как някой ще изтегли пари от сметката .. в 3 през ноща .. ще се обади на касиера ако има такъв го направи това ли?

Ще ти го обясня простичко. Ако поръчам 5000 карти, как ще знам кои имена да щамповам на допълнителните ? Ванга почина .. аз съм нормален човек, земен, не съм обладан от видения за бъдещето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насти не се е изразил правилно, не рестирктивни, а по-скоро затягане на контрола в/у модератори и хора, които целят по един или друг начин вреда за клуба/форума/участнините в него

благодаря за отговора :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм собственик на фирма за компютри но не смея да напиша име и адрес защото ще стане мяу....
Точно така е адаш. Тези фирми от които и аз съм издействал отстъпки също не искат да се публикуват размера и начина на получаване на отстъпката в публичното интернет пространство. :angry: Това може да доведе до конфликт с дистрибуторите им и са прави. На лични съобщения съм помагал дори на непознати регистрирани колеги, но публично предлагам да не се пише в никакъв случай, защото разни "Дечковци" иди виж ни злепоставили с някой глупав и ненужен скандал. :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е супер което чета особено за отстъпките защото малко имам участие и аз в това и с интерес ще следа точно как ще се реши

Но имам един въпрос освен член ако искам да съм в УС може ли? И кой го решава това 10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това според мен трябва да има малко по-строг контрол по отношение издаване на клубни карти.

Не случайно се взе решение картите да имат срок на годност от една година. По този начин сравнително лесно ще може да бъде корегирано евентуално грешно взето решение.

Според мен ще е доста трудно да се намери основателна причина да се откаже членство, но пък и доста лесно мога да се сетя за някой друг пример в момента :angry:

И нещо, което колегите са пропуснали да споменат, а за мен е сравнително важно да го знаете: ще има точен срок, в който ще се приемат заявления за приемане на нови членове на АКБ. След изтичане на този срок заявилите ще останат да изчакат 6 месеца, когато ще е следващия тур. Това ще е малката разлика от примерно събирането на заявки за клубни тениски, където се толерира сериозен период от закъснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа едно голямо благодаря на Nasti и HITMAN, идеята за клуб както са я предложили покрива всичко - който иска да е член и да има картички и стикери - да заповяда, който иска да си чете форума и да ходи да пие бира на срещите - също. И наистина ситуацията беше доста неприятна, не помня за година и няколко месеца откакто следя форума да имаше подобна история, дано не се повтаря. Все пак количеството променя качеството, да не казвам голяма дума ама от клубовете посветени на определена марка вече е ясно кой е най-големия (и добър) форум.

Редактирано от stani76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде честито на всички, щом въпросът вече е уреден :hilezh:

Браво всичко уредихте,щастлив,че ви има!За няколко години какви мьдри мисли родихте :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя въпрос към организаторите на хубавата инициатива е могат ли хората, които не карат марката АУДИ да стават членове на АКБ?

Не виждам пречка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно бях решил да отебъ цялата работа и въобще да не влизам в тоя форум пове4е, когато се появи тая тема. В последната седмица-две имаше 534654 теми на една и съща тема... (ебати тафтологията се полу4и) затваря се едната, отваря се другата и пак се почва. Всичко май запо4на от темата на Смит за картите... Въздържах се от мения - к'во да говоря и да се дърля с тоя и оня, при положение, 4е не мога да се причисля към никой "лагер"...

ИСТИНА Е, че клуба е частен и учредителите имат право на решения за членство и т.н.

ИСТИНА Е, че много от изказванията на споменатите варираха от чисто пренебрежителни до откровено груби и просташки *

ИСТИНА Е, че "разбунването на духовете" стана с не много правилен подход

ИСТИНА Е, че много от "недоволните" скочиха със злоба и почнаха да предявават претенции и мераци на които нямат право, което доведе до изказванията, обозначени с (*)

ИСТИНА Е, че нещата бяха в застой и вместо да се разберем като хора, ний пак по бълграски...

... и ми стана мноооого тъпо, вервайте ми и си рекох: "айде и тва се осра, едно 'убаво нещо имаше, май е най-добре 'секи да си има негов "клуб"". Искам да има ЕДИН "АУДИ КЛУБ БЪЛГАРИЯ", искам на хората да им пука, искам да се гордея с членство, ако реша в един момент да стана, искам УС на клуба да не се държи като пъдарин, искам всеки нов член да не мисли за "революция" и да дава акъл, искам да има история и бъдеще...

... и много се израдвах на тая тема... очевидно нещата потръгват, просто можеше да стане по по-цивилизован начин и де спестят много ругатни и грозни сцени...

айде със здраве.... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да-а, човече, прав си! Можеше, ма не стана така - пресолих супата яко! И все пак ще си я изсърбам и така! :)

Ми много барут се похаби - има видимо движение! Сега чакаме Хитман и Насти да видиме кога и какво ще кажат! :)

И се въздържам от провокации :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не вземеш .......

...... просто да се наслаждаваш на готиния форум ? ....

защото както аз така и той и повечето колеги искат да има нещо повече от форум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото това вече не е същия форум - твърде много си казахме, а и много хора, които обичам и уважавам вече не пишат тук! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък как го прецени това? :) Президентът си е президент, ей...Народната любов е зад него :)

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...