Jump to content

Заден спойлер 3-та врата тип S3 за А3


Recommended Posts

Колеги, искам да си взема този спойлер, но като се ровя из нета в тунинг сайтовете варира от 425 лева, това ми се струва твърде пресилено за парче пластмаса, някой да си е взимал подобен и да знае от къде, на по сносни цени, или пък някой да продава :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз си търся нещо до към 100-120лв(толко викат всички че са си взели) с боя всичко :) ама нещо не намирам :) казват тук таме че може и от някъде дето правят отливки да се вземе,но и такъв не съм намерил!Ако има нещо свиркай!Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези намерих в нета като по-евтин вариант. Иначе и аз мисля че и тия дето съм намерил пак са скъпи - все пак това е парче пластмаса :gruebel:/>

Чудех се тия дни - защо аджеба пластмасите на S-ковите варианти на нашите коли държат толкова високи цени. Имам едно приятелче от БМВ форума - има 3-ка М-пакет. Ами купи си М броня страхотна защото неговата беше за боклука - взе я за 150 лева...да вземеме примерно S броня на А4 от тия години - аз за под 700 лева не съм видял някой да е продава в форума :stupid:/> А това за мен си е жестоко висока сума... :unsure:/>

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Абе луди ли сте по 100+ лева за тия спойлери! Сто пъти съм давала контакта н а човек който прави точна реплика на есковия спойлер за под сто лв. И аз съм с такъв и сума ти народ освеп мен и няма грешка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ни обичам да казвам конкретна цена когато става въпрос за такова нещо, а не от сайт и тн. Колегата ще ви каже. Ника му тук е IM`s иначе се казва Светльо и телефона му е 089-851-0580

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

И аз си търся въпросният спойлер за А3 ,но 110 лв ми се вижда  висока цена за това парче пластмаса/стъклопласт . Някой с по-добра оферта ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, за поръчки от ebay.co и .de ползвайте http://www.gabco.org/index.phpза мега евтина доставка.
Мерят на килограм по 2.40 ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Няма такъв профил :}

Е как да няма, като и аз от него съм си взел моя :)

http://audibg.com/forum/index.php?showuser=52546

Редактирано от Lo_Ridah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...