Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Няма грешка, всичко си е точно. Пластмасата отвътре на която се захваща маншона е по-голяма и захвата и е по-различен от на моята и се наложи малко да изрежа отдолу и да направя малки дупчици в маншона та да се хване за пластмасата на моя лост, но всичко това е скрито под пластмасите и не си личи. А иначе захвата на топката си е същия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте нещо ме удари през главата и сега се чудя какво да си направя с джантите или да си търся нови. Как мислите ако пръсна тези черни или графитени ще бъде ли добре или ще стане смешно.Колата ми е черна и ми се иска да направя повече черни неща.Много ми харесва бяла кола с черни джанти.Не знам дали на черна ще отива така,или може би графит за да може да се отличава малко?Как мислите?Ако може и за идеи за джанти,ако според вас тези не стават. Благодаря предварително!

 

post-83336-0-37261700-1390641673_thumb.j

 

post-83336-0-98672300-1390641690_thumb.j

 

post-83336-0-63419200-1390641703_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, 

въпрос на вкус е, но според мен концепцията трябва да е да има контраст при детайлите, които подчертават дизайна. Ако направиш на черна кола и елементите черни става просто едно безлично черно тяло (според мен). Конкретно приджантите пък, вкл. и на бяла кола, ако ги направиш чисто черни дори само от 10 метра човек трябва да се вгледа за да разбере дали всъщност са алуминиеви джанти или си със стоманени, класически черни. Твоите са и доста затворени. Т.е. просто унищожаваш алуминиевата джанта и на пръв поглед визуално си с грозни черни стоманени джанти. 

Тъмно сиви джанти (напр. gun metal) вече седят различно, значително по-оригинално от класическите алуминиеви и не се губят, но пък на черна кола губиш отново контраста.

Та тъй като питаш именно за чужди мнения, това е моето :) Според мен на черна кола като цяло, а и още повече на твоите джанти най-много си им отива каквито са си от завода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте нещо ме удари през главата и сега се чудя какво да си направя с джантите или да си търся нови. Как мислите ако пръсна тези черни или графитени ще бъде ли добре или ще стане смешно.Колата ми е черна и ми се иска да направя повече черни неща.Много ми харесва бяла кола с черни джанти.Не знам дали на черна ще отива така,или може би графит за да може да се отличава малко?Как мислите?Ако може и за идеи за джанти,ако според вас тези не стават. Благодаря предварително!

 

attachicon.gif1535468_283007355184955_1322449525_n.jpg

 

attachicon.gif1538845_283007321851625_1270527433_n.jpg

 

attachicon.gif522455_283007335184957_615754887_n.jpg

Точно този модел е доста безличен... има по- хубави тасове.

Хубавите джанти ще "отворят" визията на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... има по- хубави тасове.

 

+1 

 

На тези джанти к'ъвто и цвят да им сложиш каузата е обречена...Правилно си се замислил да ги смениш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, джанти бол. Няма смисъл ние да ти даваме предложения - харесай 2-3 модела пък ние може да ти дадем мнение кои от тях биха седяли по-добре... Ама от няколко хиляди на пазара сега да ти даваме насляпо предложения няма смисъл. Все пак всичко е въпрос на вкус. Например аз многоспицови джанти тип BBS, изглеждащи като от каляска от преди 200 години не мога да понасям. Има хора, които им се кланят... въпрос на вкус казало кучето :) Харесай нещо по-конкретно и пусни пък ние ще си кажем мнението щом те итнересува :) Най-важното е обаче на теб да си ти харесват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия джанти тип BBS седят по-добре на баварци. Лично според мен ако вземеш тип петолъчки ще открият колата много добре. 


Аз, примерно, умирам да си купя такива за моята 3ка. 

%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B81833

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ги сменя, ама като незнам с какви...Дайте някакви предложения дао към 700-800 лв.

Това не е ли 16" дето е сега на колата ти? За тези кинти ще си намериш доста прилична втора ръка 17" ...но ако нямаш гуми за нея не си заслужава!

 

Аз взех за зимния комплект 'жанта от Q5 8Jx17 ET39 OEM Avus, много тънко минах и съм доволен!

032448121-big.jpg?r=0

През седмицата ще минат една боя в тъмен гън метал и са готови! 
Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези последните са страхотни такъв тип ми харесват най-много в комбинация с тъмен гън ще е уникално.Моите са 16 да,гумите са ми мишелин но не съм сигурен какъв размер са.Иначе скоро трябва да си взимам нови.Тъпото е,че бащата напира за чисто нови,ама нямам зимни и летни ,а си карам с едни.Лятото се спичат зимата замръзват,язък за хубавите гуми.Тези твоите каква цена са горе доло,или някакви подобни.Как е по-добре 16 или 17.Аз май предпочитам 16,с какъв размер гуми вървят 16' и 17' съответно най-добре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и тези са доста хубави харесват ми!Значи трябва да са с 5 дупки и 112 разстояние тоест 5х112?16' или 17'?Нали така? А освен някакви частни лица може ли някакъв сайт,за 2ра ръка защото за нови няма пара?Тука търсих из някакви сайтчета ама не ми се струват сериозни сумите.На колегата от по-горния пост джантите ги мернах за 800лв 4-те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са 16 да,гумите са ми мишелин но не съм сигурен какъв размер са.Иначе скоро трябва да си взимам нови.Тъпото е,че бащата напира за чисто нови,ама нямам зимни и летни ,а си карам с едни.Лятото се спичат зимата замръзват,язък за хубавите гуми.Тези твоите каква цена са горе доло,или някакви подобни.Как е по-добре 16 или 17.Аз май предпочитам 16,с какъв размер гуми вървят 16' и 17' съответно най-добре?

032470176-big.jpg?r=0

 

16" или 17" зависи само от теб, никой не те задължава! Аз карам зиме/лете 17" примерно!

Да караш със летни гуми зимата или с зимни лятото е доста рискована практика според мен, да не говорим, че на тия гуми им се разказва играта за нула време!

Тези от Q5 аз ги взех на уникално добра цена. В момента се продават същите,обаче са ЕТ37 И 7Jx17" - тук http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=155256 

Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, примерно, умирам да си купя такива за моята 3ка. 

%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B81833

Колега,тея джанти са от А3/8Р/ и са 5/112 ЕТ56.Преди година и нещо ги продадох за 350 лева и бяха оригинални със щампи,производство на Ronall-Made in Chesh Republik.На 8L няма да станат-там си с 5/100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм във фб групата колега с 8Л с такива и изглежда прекрасно. До колкото ми е известно се казват S line и наистина са доста редки специално това междуболтие :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Известно ми е какво е S-line, просто понеже не знам и като видя човек с такива джанти и го питам за наименование, до един са ми казвали "викат им S-line" даже имаше обява и тук "продавам S-line джанти(..)". За това го написах така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,тея джанти са от А3/8Р/ и са 5/112 ЕТ56.Преди година и нещо ги продадох за 350 лева и бяха оригинални със щампи,производство на Ronall-Made in Chesh Republik.На 8L няма да станат-там си с 5/100.

Мисля, че би било по правилно да кажеш, че си ги подарил за 350лв...до колкото разбирам за 17" става дума, то няма такава цена като твоята!  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много реплики такива джанти 15" и 16" 5х100 вървящи 500лв нови!17" са оригинални от S4 мисля,виждал съм и аз някоя друга 8l с такива 17" ама нз дали са с фланци или са 5х100!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...