Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Тъй като се отказах от купуване на цяла предница само заради решетката, сега реших да направя предницата така

 Без сплитера разбира се :D Сега чакам инфо от 2-ма души които биха се заели с облепването и се надявам до 2 седмици да са го направили. :)

Редактирано от TeRRaNoiD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да видя снимките, но съм виждал същата гимнастика направена върху една А8-ца и не беше грозно, но си личеше, че не са го правили немци. Дано ти се получи както го искаш!

 

Какво приказваш-направо кукли бяха и то . :flehan:

Другия път като решиш да правиш подобни подаръци ми пусни едно ЛС преди това! ;)

 

А ето ги тук на нормална цена! Колегата Tomoff да се не услушва: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=156006

Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, решетката на снимките в линка е определено от по-сполучливите имитации, които съм виждал, но естествено все пак далече от оригинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като се отказах от купуване на цяла предница само заради решетката, сега реших да направя предницата така

Без сплитера разбира се :D Сега чакам инфо от 2-ма души които биха се заели с облепването и се надявам до 2 седмици да са го направили. :)

Това с фолио ли се постига? Има 2 коли в Плевен по същия начин направени. И двете са св. сив металик, но едната изглежда някак си по-добре направена макар и с железните джанти в момента. Аз си мислех че е отсечено с черен мат боя.

Sent from my Xperia S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да видя снимките, но съм виждал същата гимнастика направена върху една А8-ца и не беше грозно, но си личеше, че не са го правили немци. Дано ти се получи както го искаш!

 

Другия път като решиш да правиш подобни подаръци ми пусни едно ЛС преди това! ;)

 

А ето ги тук на нормална цена! Колегата Tomoff да се не услушва: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=156006

Не са лоши, дали на черна кола ще стоят добре,пръснати в гън метал?

http://prodavalnik.com/4br-ldzh-16-za-audi-i8796311

 

За тези какво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път като решиш да правиш подобни подаръци ми пусни едно ЛС преди това! ;)

ОК! :zustimm: Джантите на колегата от Пазарджик,пуснати за продажба,са добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за труда да подготвиш и качиш целия мат'риал!  :zustimm:

Да се надяваме, че все още има някой екземпляри със здрави амортисьори и това подробно описание би им било от полза.

Ако на някой от "пострадалите" от проблема със счупването му се занимава да качи ремонтен DIY също ще е ценна информация!

 

За мен лично този амортисьор/механизъм е едно недоразумение и се радвам, че намерих начин да го премахна генерално и безвъзвратно! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма - абсолютна инженерна недомислица! Да оставиш спирачен ефект от относително точно определени нютони в ръцете на гумичка, която трябва да ги осигури при температури от -20°C до +40°C и в продължение на ХХ години е някакъв ученически проект!

Ама никоя марка не е лишена от подобни изцепки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги извинявам се че се връщам малко назад за джантите но мисля да си пръсна джантите и се чудя какъв цвят на колегата Моон ми хареса цвета как мислите такъв цвят със синя перла дали ще седи добре?

032484014.jpg

Това са джантите как мислите дали ще седи добре с този гън метал както каза колегата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ги взех незнам какво е искал да направи няма ги и емблемките ш.бана работа сега търся каквито трябва с емблемки, а за фланци не ми трябват пак доволни излизат навън.Първоначално мислех да ги правя същия цвят със синя перла, но сега като видях на колегата, цвета ми хареса много обаче незнам дали ще седят добре тогава :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно оригиналните капачки някой ги е свил/откраднал/,ама с тея черните си е грозно.Но кой и как му харесва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е от далеч и ми е трудно да преценя, но точно на тази джанта са правени доста реплики през годините! Хубавото е, че разлика от ОЕМ до реплика може да се направи още на пръв поглед и точно капачката е основния белег!

ОЕМ: 

17bril.jpg

Replica:

032485297-big.jpg?r=0

 

Според мен джанти боядисани в цвета на автомобила почти винаги губят своята едентичност. За да седи добре една джанта трябва да има поне някакъв контраст! 

Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mercedes капачка ли ми се привижда?

 

Иначе приемливо - ти трябва да прецениш според вкуса си. Направи си фотошоп "налагане" на снимка на твоята кола и ще се ориентираш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива ли лайсни търсиш: http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A3-8P-Hatchback-Interior-Black-Schwarz-Trim-Set-Door-Card-Trim-8P3867410-A-/181247697710?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a3334632e

 

attachicon.gif41759097_1_585x461.jpg   Как мислите ще седят на черно 8p?

Напълно прилично според мен! Кой е производителя? От тази снимка е трудно да се прецени но това мяза на 17"? 

Ако са карани на Мечок е вероятно (но не задължително) да са с централен отвор 66,5 и ще ти трябват втулки на 57,1, комплекта е около 20лв.

Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...