Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Летните джанти най-после дойдоха и от тази сутрин са на колата smile.gif Ще трябва време да свикна с визията, доста по-отворени от предишните, но като цяло съм доволен. На картинка винаги трудно се 

 

Покажете снимки на колата с джантите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

mohican1984 - То отдавна им мина сезона, но скоро пак ще им дойде ред и тогава може да кача някоя снимка ;)

 

toBevlF.jpg

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чоко невероятно изглежда колата, много агресивно с тея джанти и шибедаха :flehan:

Сори за спама ама  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Шуши - Изглеждат супер, това че реста не пасвал не е никакъв проблем - едва ли някой ще ти прави забележки и коментари по зоната на педалите  :hilezh: 

@Муун - много секси парчета, даже като гледам времето... може направо да ги забодеш вече  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Муун - много секси парчета, даже като гледам времето... може направо да ги забодеш вече   :zustimm:

Много точно определение!! :grin: Starring in Bond: "The Deal":

 

 

 

:gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се похваля и аз за боята маншончето и топката на скоростния лост

Това е преди: 032701783.jpg?r=0

Съжалявам за това, че снимката обърната..

032701782.jpg?r=0

А ето го и резултата след 2 минавания с боя(Ползвах същата като на Шуши :D)

032701784.jpg?r=0

Чудя се дали да го минавам 3ти път, вие какво ще кажете?? Сега съм оставил всичко в квартирата да изсъхне хубаво.

Редактирано от venkYYY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тия дни ще пусна две топки за скоростен лост с кожите за продажба, едната моята, другата е като чисто нова :) мн ги насъбрах. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откровенно казано не съм очарован от тия джанти едни томпсани са по-красиви,това си е мое мнение.Имаче като марка са доста читави аз също съм с AEZ и съм доста доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с новите джантоци...

032634219.jpg?r=0032641880.jpg?r=0

Какъв им беше точния размер .Колата ти изглежда маняшко ,много добре .Аз съм със 17ките в момента (тип телефонна шайба  :) ) Представям си моята с такива ,много яко ще е .С цялата решетка ли беше от пред ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам възможност да взема такива джанти като на колегата ама сребристи на адска далавера и се чудя дали ще ми ходят на атрото :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

около 19 - 20кг е гумата с джантата 225/40/18  и не усещам особена разлика във вървежа и в разхода на гориво. пак си ги върти гумите на 2ра скорост , че да не кажа и на 3та понякога...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш доста оптимистична джанта ще се наложи да се ползва за да слезеш под 20кг. ОЕМ джантите не са леки по начало! Само за пример ще дам OEM 5 лъчева sline 7.5Jx18 от 8Р с Michelin PS3 225/40/18 е над 23кг.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колегата е мерил при по-малко g. Нищо чудно че върти гуми и на 5-та :hilezh:

18-ки джанти+гуми под 24-25 кг.... - време е да смениш кантара или диоптера колега ;)

За сравнение абсолютно точното тегло на моите 17-ки. Зимните са оригиналните Ауди, а летните се водят light weight.

 

 

Един любопитен факт. Днес вече реших да не отлагам повече и сложиш зимните гуми:

Лятна гума (вкл. алу. джанта): 20,1 кг.

Зимна гума (вкл. друга алу. джанта): 23,7 кг.

(при еднакъв размер на гумите и джантите)

 

Колко бързо колата качва близо 15кг. през знимния сезон...! :mukkies:

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми остава, или да намеря тия джанти в тоя цвят или да направя мойте черни (петолъчка), но по- скоро те не ми се пипат и предпочитам като тия...

 

post-79849-0-12856700-1393869535_thumb.p

Редактирано от baha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сравнение абсолютно точното тегло на моите 17-ки. Зимните са оригиналните Ауди, а летните се водят light weight.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=157502

Темата е много полезна като замисъл, ако ти се занимава добави и ти инфо.

Колегата miro299 ми е познат и съм убеден, че не е искал да подведе никого с коментара си! ;)

лично аз не съм ги мерил, кантара на еконта по спомен показа там някъде

Адаш, предполагам, че зимата не си с тях, защо не ги сложиш на кантара сега като стане време да ги връщаш за летния сезон. Ей така просто за спорта. 

Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джантите са оригинални и с много добри параметри

8.5j et30 с гуми съм 225/40/18 и съм много доволен

5х112мм са репликите са на два размера ,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

8,5J ЕТ30 !?

Ти си в мъртвата зона колега! Ще ти опират не ами ще къртят! Айде на легнал полицай само ще му поизкъртят това онова, ама на магистрала при голяма скорост и "вълнист" участък направо може да се убие!

Явно колегата не е със спортно окачване. Аз не виждам как ще отлепя въобще с 8,5J ET30 :D

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за това се чудя, заради тежестта- моите джанти toora са някакви олекотени и едната без гума е 8-9 кг, а с гумата става май към 15тина, нещо такова :) не искам да губя лекотата в случая... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за кой размер 15"?

Колеги, моля Ви теглете си джанти/гумите преди да споделяте коментари от сорта на "май" и "нещо такова". Има значение!

Sent from my HTC One using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...