Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Тази цена не е в долари а в Британски лири.

В Порше е 160-170 лв. капака, с отстъпка може да отидеш на 130-40, което пак е много, но е доста по-приемливо от 200+ в обявата, която си дал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там за подлакътник със здрава заключалка ще ти искат минимум 100 лева, а само капак няма да ти продадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналото лято купих здрав подлакътних в много добро състояние от морга в някакъв краен квартал на София към Ботевградско, на който дори името не бях чувал - за 70 лв. (по Еконт ми го пуснаха) Преди това бях прозвънял масово обявите на всички морги от малките градчета с идеята, че там може да е по-евтин - е да, ама не! От 100 лв, нагоре ми искаха и то за счупени! Та - прозвъни ги всичките, все в някакъв момент ще изпадне. Най-нагло завишени бяха цените в Перник :D

Редактирано от kup0nq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моят си го взех от блъсната кола. Абсолютно като новичък за 100 левчета. Просто е въпрос на търпение и търсене.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да, действително е доста по-добре така. И аз смятам, че обикновената решетка в сиво не изглежда много добре. Аз също съм си приготвил една броня с цяла решетка, но нямам капак още. Решетката е обикновена, но я боядисах в черно. Ако някой има читав капак за продаване, да свирка.

 

30595154_10213594892681265_7119321279995314176_n.jpg

 

 

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, момчета, сега ме хвърлихте в триумене...така и така ще боядисвам брони, как ме изкушавате да махна хрома и аз!

Емблемата гледам сте я оставили...ама като произведения на изкуството са :razz: тези брони!!!

Явно, че и капачката на номера трябва да намеря, свиркайте ако някой има за продаване!

А тази капачка на какво се държи, може ли някой да я свали направо с номера? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, jery said:

Явно, че и капачката на номера трябва да намеря, свиркайте ако някой има за продаване!

А тази капачка на какво се държи, може ли някой да я свали направо с номера? :hilezh:

 

При мен въпросния капак за номера не е отделна част. Може би самата решетка не е оригинална и затова е така.

 

Като цяло обмислям вариант и за друга решетка, та може тази да замине към olx-а както си е прясно боядисана. 

Редактирано от manoleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, venomcorp написа:

На мене лично ми идва прекалено кичозен този оптичен тунинг. Но хора и вкусове всякакви.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

и аз съм на това мнение.Аз съм на теорията ,че няма лошо да се променят нещата, но са изглеждат в оригинален варянт . Все пак тия хора , където ги правят тия коли разбират малко повече от визия и тн и тн. Но все пак всеки си има мнение.Моето е ,че няма нищо по-хубаво от оригинала . Няма лошо всеки си преценява и е важно на него да му харесва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно защото е готино и се харесва на доста хора, при фейслифта на 8P се появява Black Edition, при който всички хромирани елементи (включително решетката) са черни ;).

На мен и 2-та варианта ми харесват, бих избрал единия или другия в зависимост от цвета на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много точно го каза! личо мнение е че именно черната решетка стои естетично на черна или бяла кола. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то има и оптичен черен пакет и на А1-цата. Ама хайде да не задълбаваме. Както казах вкусове всякакви .

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vantage,няма нищо по-гадно да се опиташ да се приближиш до оригинала вместо да го направиш такъв.Казваш,че хрома е гаден,но зависи от цвета и модела на колата.Ауди с класическия си "катинар" отпред е известен с хром,а не черен мат или гланц.Опитал си се да се доближиш до този "катинар",но според мен си далеч по форма и цвят на него.Боядисал си емблемата в черно и тя се е сляла с черната решетка.Има решетки без емблеми.Все пак емблемите на колите са в сив цвят и т.н.Както и да е...вкусове всякакви,но хрома определено придава лукс на автомобила.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааси, как ми се скарА :hilezh:

 

Не, че има смисъл, ама да си кажа, налии- колата е така вече 3 години и единствената причина, за това е защото така ми харесва на мен.

Не съм искал нек'ви катинари, да имитирам оригинална боя, емблеми, форма и т.н- чисто и просто така ми харесва и пак бих я направил по абсолютно същия начин. А и мисля, че стои добре с черния таван, огледалата и фолиото...ама мога и да бъркам, де  :hilezh:

 

И пак да кажа- предпочитам да си намажа колата в ла*няно кафяво, от колкото хром, където и да е било. ( аа, и к'ъв лукс те гони в А3 :lol: ). Повръща ми се от хром...

 

Ама така е- вкус другар няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сравнение с предната ми ибиза тва ауди си е лукс...а капака на номера се държи на щипки отгоре и на видии отдолу самия номер се закрепва на решетката със щипки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на моят преден направо си му набох видиите. Иначе още в кат при регистрацията им казах да ми набият пломба и на предният номер. Цървулите обаче отказаха. Щото реално колко му да минеш и си вземеш предната табелка. Айде върви после се оправяй. Пак регистрации....нови номера...опашки. Тъпня излишна е това. Но ако се върнем към темата пак казвам, хрома отваря визията. Другото си е вече малко кич...пък било то и оригинално. Виж сега ако е някоя бегачка...най-добрият тунинг оптикъл си е яркото фолиране. Но за casual car си е малко едно такова....детинско по скоро залитане.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...